Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rabaty2011

Wrzucajcie INFO o promocjach, rabatach, bonach

Polecane posty

Gość rabaty2011

Wrzucajcie informacje o promocjach :) na świeta sie przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka666
W www.brillan.pl dają bon na 50zł za zapisanie sie do newslettera Sklep z ciekawą biżuterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada
na stronie Blue City na facebooku codziennie podają "happy hours" do któregoś z salonów, często są to bardzo spore rabaty bo nawet 50% także warto tam zaglądać, a i trzeba polubić tę stronę żeby widzieć rabaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammi_09
może nie do końca promocja, a konkurs-zabawa na facebooku, ale wyczaiłam i dzielę się, bo do wygrania m.in roczny zapas kosmetyków eveline: http://www.konkurs.eveline.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maklaczka
---> cammi_09 A kiedy pojawiają się punkty do zgarnięcia konkursie Eveline? Wzięłam udział, jestem w aplikacji...chciałabym pozbierać! z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goap
Punkty w apliakcji pojawiają się raz dziennie, ale niewiadomo w jakich godzinach - tu jest cały fun :) Masz określony przedział czasowy 9.00 - 22.00 i musisz sprawdzać. Kuferek Eveline daje ci jedną darmową, szansę dziennie na sprawdzenie jego zawartości, chcesz częściej go otwierać -musisz zaprosić do udziału znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie_w
calkiem spoko ten Kuferek Eveline! żeby jeszcze wygrać iPhone'a ;> przy 9 tyś fanów może być ciężko, ale też spróbowałam ;) a co! liczę chociaż na roczny zapas kosmetyków i mam nadzieję, że tego mają duuuużo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×