Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdssdffds

Legginsy. Jak to jest z tym zakrywaniem tyłka?

Polecane posty

Gość nhfddtjj
jezeli sa z grubszego materialu to moga byc, ale te cienkie wygladaja jakby dziewucha zapomniala zalozyc spodnicy i wyszla w rajstopach, bo caly tylek i gacie widac z daleka. tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollicia
Dziś widziałam taką dziewczynę, w legginsach we wzorki kółeczka. Niestety prześwitywały, mimo że u góry były całe czarne a prześwitujące wzorki zaczynały się od polowy ud, i tak wyglądało to tragicznie. Widać było całe jej majtki, chociaż miała czarne. Ubrała to tego zwykłą bluzkę i, o zgrozo! założyła pasek, chyba po to, żeby legginsy sprawiały wrażenie spodni. Pasek non stop musiała poprawiać, nie był na szlufkach więc się przesuwał. Tragedia, nawet panowie się śmiali choć dziewczyna miała na prawdę zgrabne nogi.. Po prostu osiągnęła inny efekt niż chciała, pewnie próbowała być sexy a jak to koledzy skomentowali ,,wygląda jak dziuńka z wiejskiej dyskoteki'' i ,,zapomniała spódnicy ubrać do tych kalesonów'' (a ja sądziłam, że oni są fanami takiego negliżu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arra zu
Potrzebuje legginsow bawelnianych, jakiej firmy byscie mi polecily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawelnianych nie kupuj
jesli koniecznie bawalena to tylko jeansy i tyle! natomiast legginsy to tylko lateksowo lub lepiej skórkowo podobne!!! te skorkowe sa najlepsze - zwlaszcza eraz na zimne i desczowe dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arra zu
To maja byc cieple legginsy bawelniane, tylko nie wiem jaka firma produkuje dobrej jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna karenina ;
w legginsach to ja najczęściej sprzątam dom i ćwiczę a nie chodzę po ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymkak
Generalnie to każda duża firma ma bawełniane legginsy. Patrz tylko, żeby miały choć trochę lajkry, bo inaczej zrobi ci się po 2 praniach szmata, a nie legginsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w ogóle głupia moda. Pokazywać tyłek. Dziewczyny wyglądają w nich jakby zapomniały się dalej ubrać. Jeszcze z dłuższą tuniką to jakoś wygląda, ale cienkie rajtki i wyeksponowane dupsko mówi jedno o dziewczynie - zerżnij mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legginsy jak legginsy. Najważniejsze żeby nie były przezroczyste bo wtedy to strasznie wygląda tyłek :P http://betterlook.pl/ stąd mam same nieprzezroczyste, a jestem takie L w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj moja kolezanka nosi legginsy załozyla je dzisiaj ale ma tak super d**e ze bym chetnie ****ał ma tak obicisłe legginsy i zawsze kiedy mnie widzi podciaga legginsy jak najbardziej w gore a wtedy mi tak staje ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×