Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Wsadzili psu petarde do pyska - podpiszecie petycję?

Polecane posty

Gość jkcnhvfhfh
zajebać skurwysynów !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
daleko mi do debili, którzy przejmują się zwierzakami, a ludzi mają w dupie, ale przypadek tego pieska jest straszny. wiedziałam że to nie fake, bo piesek na tym zdjęciu ma bardzo smutne oczy, jakby był nieobecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem w stanie caly czas tego zrozumiec kto byl zdolny do takiego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
wiadomo kiedy i gdzie to sie stalo i kto to zrobil? czy ten pies nadal zyje czy uspili go? to jest nie ludzkie jak mozna tak sie znacadz nad zwierzetami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny piesiunio :(((
DO JASNEJ CIASNEJ UŚPILI GO JUŻ!!! zdarzyło sie to w Sarajewie chyba kiedy nie wiem pewnie niedawno 2-3 dni temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny piesiunio :(((
Unknown persons duct-taped a firework in a German Shepherd's mouth and blew off his face. But the torture didn't stop there. The poor dog, known as Vucko, wandered for five days, unable to eat, with maggots festering in the meaty pulp of what was left of his face. More abusers thought it would be funny to shove a cookie in his wounds, which he managed to pull out with a paw. Vucko was finally picked up by authorities and euthanized. o masakra teraz doczytałam!! czyli On tak żył pare dni :( biedny...dlaczego od razu ktoś go nie znalazł i nie uśpił a skurvysyny które to zrobiły mam nadzieje że ktos was dorwie i bedzie was gwałciło stado murzynów codziennie przez miesiac i be4dziecie żreć ludzkie gówno i popijać sikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisane, niech sprawcow
spotka ten sam los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
tez podpisalam ale nie bardzo rozumiem angielki i nie wiem w jakim celu dokladnie jest ta petycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny piesiunio :(((
ankiera czy pikieta jest bez sensu bo kierowana do bośniackich władz :o a wiadomo że tam mają gdzieś czy mina urwie dziecku noge czy petarda psu głowe :( w dodatku ja nie wiem skąd oni to wiedzą, że ten pies żyl pare dni, że miał ciastko w buzi...czyżby ten kto opisał no ciekawe skad to wiedział :/ Biedny Psiaczek ile okrutnych ludzi spotkał na swej drodze :( oby istniała reinkarnacja i jego oprawcy w nowych wcieleniu byli tym psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsfs
df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firework
Ludzie to śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuiuoi1
Nie wiem czy to ma sens w ogóle rozpowszechnianie wiesci o tym , zaraz tylko znajdą się jacyc naśladowcy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt z nikąd
co da podpisanie tej petycji? jaki skutek ma ona odnieśc? jaka jest w ogóle treśc petycji? bo na stronie jest info tylko o całej sprawie, nie ma tresci, która niby mam podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że takie sprawy własnie trzeba nagłaśniać aby uświadomić ludziom, że okrucieństwo wobec zwierząt jest równie bestialskie jak to wobec ludzi i że powinniśmy na to patrzeć tak samo a nie bagatelizować i kategoryzować pod niską szkodliwość czynu, gdyż nieważne czy to człowiek, pies czy kot - wszyscy czujemy ból tak samo i tak samo cierpiłby człowiek któremu wsadzono do buzi petardę jak ten pies. Kiedyś o okrucieństwie wobec zwierząt się nie mówiło i nikt się nie bulwersował tym, że jak pies za cicho szczekał przy łańcuchu to odrąbywało mu się głowę siekierą i załatwiało nowego ''stróża''. Do im większej ilości ludzi trafi ta informacja, tym większe prawdopodobieństwo na duży odzew społeczeństwa i sprzeciw jeśli chodzi o niskie kary dla potworów krzywdzących zwierzęta. Im większy sprzeciw tym większe szanse na to, że będzie jakaś pozytywna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda zwierzaka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli juz ktoś poważnie uważałby, że dobrze pozbywać się bezdomnych zwierząt to tylko w grę wchodziłoby humanitarne w miarę uśpienie. a takie znęcanie się? To jest bestialstwo i za to powinno się iść siedzieć tak samo jak za wyrządzenie identycznej krzywdy człowiekowi. Nikt nie ma prawa krzywdzić drugiej, żyjącej i czującej istoty, nie mamy prawa zadawać drugiemu bólu i cierpienia ani decydować o jego życiu i śmierci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redpit
ciebie cwelu powinni tak potraktować - nawet nie potrafisz się podpisać - że też ciebie ktoś urodził - powinni od razu łbem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOMICZYNA 9999!
[zgłoś do usunięcia] iuiuoi1 Nie wiem czy to ma sens w ogóle rozpowszechnianie wiesci o tym , zaraz tylko znajdą się jacyc naśladowcy... zgadzam sie z tym!! LUDZIE SŁUCHAJCIE NO przecież normalni , dobrzy ludzie nigdy tego nie zrobiliby i nie trzeba im mówić że to jest ZŁE bo sami to wiedzą i kochają zwierzęta a dzikusy? myslisz że sie tyym przejmą? wątpie. mają to gdzies a mało tego może nawet mają radochę że oburzyli tylu ludzi za cene jednego PSA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
Do MYCHOL. Popieram to co napisales/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIERDOLE. To są dzieci. To bydło a nie dzieci. Po co takich darmozjadów utrzymywać. Dzisiaj pies jutro jakaś staruszka a po jutrze z kałachem pół wsi wytłucze pojeb jeden z drugim. Przepraszam że tak klnę ale takie rzeczy zawsze mnie ruszają. Petycję podpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba być psycholem uwierz mi są jeszcze miejsca na świecie gdzie ludzie myślą, że takie zwierze jest czymś gorszym albo nie czuje wcale bólu czy też nie zasługuje na normalne traktowanie. Na Ukrainie codziennie palone jest żywcem kilkadziesiąy psów, wystawiono nawet ''nagrodę'' 25 euro od ubitego psa - uważasz, że wszyscy tam są psycholami? Być może, a może ludzie myślą, że to nic złego, że to przecież dla dobra miasta/kraju itd. trzeba pokazać protest i sprzeciw, nagłaśniać takie sprawy aby dotarło do największej liczby ludzi może wtedy sobie uświadomią, że robią źle. Siedząc cicho dajemy przyzwolenie na takie zachowania, a kiedy reagujemy to znajdą się ludzie, którzy pomyślą, żeby tego nie robić bo będą konsekwencje. Przykład: w Niemczech kilkadziesiąt osób się zebrało aby protestować przeciwko trzymaniu dzikich zwierząt w cyrku. Ktoś zapisał się na praktykanta w najsłynniejszym (chwalącym sobie dobre traktowanie zwierząt) cyrku w Niemczech ''Krone''. Nagrywał na ukrytej kamerze co tam się wyprawia ze zwierzętami i teraz mają wprowadzić w niektórych Landach ZAKAZ posiadania dzikich zwierząt w Cyrkach. Więc jednak jakieś skutki to może przynosić :) Nawet jeśli nie pomogliśmy temu jednemu psu to jesteśmy w stanie być może zapobiec następnej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten filmik na tej stronie obejrzeliście? Boże jak tak można. Petycję podpisałam, mam nadzieję że nasze starania nie pójdą na marne. Dzieciakom już się nudzą zwykłe zabawy, zabierają się za tortury, bo inaczej tego nazwać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuiiui
a tzreba wszystko wypełnic ulica i adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe w jakim byli wieku, bo nie ma dokladnej informacji na ten temat no i pewnie się będą tłumaczyć alkoholem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japierdole az mi sie piwa odechcialo. . . sprawce nalezaloby za nogi powiesic i leb w mrowisko wsadzic, conajmniej. kurwa mac. bidna psina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×