Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Wsadzili psu petarde do pyska - podpiszecie petycję?

Polecane posty

Nie uwierzę w to, że Twój eks nie zauważył biegającego psa. Pies przecież czuje, że obcy zbliża się z chęcią wkroczenia na jego teren i w pierwszej linii jego zadaniem jest obszczekanie głośno aby dać znak innym domownikom, że ktoś nadchodzi. Podejrzewam, że pies nie miał niestety możliwości obcowania z ludźmi na codzień, tylko był psem podwórkowym co utworzyło w nim wiele zaburzeń między innymi wysoko rozwinięty instynkt terytorialny. Wina właścicieli że wzięli dużego psa nie mając pojęcia o jego psychice. Wina, że nie wychowali go tak jak powinni byli to zrobić. Nie możesz winić psa u którego latami kształtowało się takie a nie inne postępowanie którego wymagali od niego właściciele. Pies nie ma uczuć jak człowiek i nie potrafi ''przemyśleć'' co jest dobre a co złe. Sama mam psa obronnego, szkolonego w tym zakresie i powiem Ci, że zrównoważony pies - nawet ten szkolony w tym kierunku nie zaatakuje człowieka. Zadaniem tego psa jest unieszkodliwienie napastnika oraz uniemożliwienie mu ucieczki. Jakakolwiek agresja w postaci gryzienia i szarpania jest tutaj wykluczona. Tak więc pies kolegi nie był psem zrównoważonym i chowanym wśród ludzi. Wina właściciela bo ma to co sam układał i kształtował w psie, być może nieświadomie kupe lat ale też wina twojego eksa który wlazł na obcy teren i był nieostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym psa mozna w latwe sposoby unieszkodliwic czego np w Niemczech ucza juz w podstawowce tak wiec nie trzeba go zabijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to jest szok:o
jaamo zrobiła takiej osobie co ona temu niewinnemu psu zaraz wejde na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana męzem i życiem
przecież już zerba;li 25 tys wiec o co chodzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichtiolowa
popłakałam sie :( gardze ludzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichtiolowa
życzę tej osobie, która to zrobiła jak najgorzej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytaliscie opis na stronie? Dopiero zauwazylam, ze dopisali cos. Ciesze sie, ze pies zostal uspiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mam podpisać??? w linki nie wchodzę bo jestem zbyt wrażliwa.... chamstwo,agresja,głupota i debilizm, świat schodzi na...dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
gdzie tam jest dowód że to nie fake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
jeśli to nie ściema to interpol powinien się tym zająć i dożywocie dla tych bydlaków bo nie ma nic gorszego niż akt bestialstwa na bezbronnym zwierzęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym podpisala ale
Nie znam na tyle angielskiego by sobie przetłumaczyć co tam napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichtiolowa
niech śpi, a ten skurwysyn nigdy nie zaśnie w spokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkdefr
wpisuje sie imie nazwisko adres,miasto ,kod kraj-czy to takie trudne ??POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciągająxce kontynuuj
**Mychol a czytaliscie opis na stronie? Dopiero zauwazylam, ze dopisali cos. Ciesze sie, ze pies zostal uspiony. idiotko jakbys nie była tak ślepo zapatrzona w siebie to juz pare stron temu bys wiedziała że pies został uśpiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Wpisałem. Zmyślone dane ale komentarz solidny - optowałem za dożywociem dla nich. A resztą zajmą się koledzy z celi jak dostaną cynę za co ich wsadzono. Myślę, że znajdą gnoja, np. można wyznaczyć nagrodę za wskazanie tej osoby i ktoś się połaszczy bo bankowo robili zdjęcia i pokazywali kumplom, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Wpisujcie w komentarzu np. jedno z tych: I want you to find those sickos and prosecute them. Find those monsters and jail them for life! Whoever did that is a sick bastard. Please dig them up and put behind bars for life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Widać dużo Polaków na liście i to cieszy! Wpisujcie się drogie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Jestem #28,665 na liście, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy śmierdzą i gryzą
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Spierdalaj ty chory gównozjalisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciągająxce kontynuuj wczesniej na stronie ktora podalam nie bylo informacji na ten temat. Dopiero teraz wieczorem jak usiadlam przy komputerze i weszlam zauwazylam ze sie pojawila informacja na ten temat. Nie siedze tu 24/h i nie odswiezam co minute i nie wyzywaj mnie od idiotek zaraz czlowieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfdsfds
Podpisywać petycję lenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszeliscie o tym, ze w ukrainie za glowe psa daja 25euro ? To tak w temacie masowego mordowania psow przed Euro 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelkeee
ten swiat jest chory... i dlatego uprzejmie go opuszczam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×