Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Wsadzili psu petarde do pyska - podpiszecie petycję?

Polecane posty

madziora zarowno kobiety jak i mezczyzni potrafia byc rownie okrutni. W Berlinie wczoraj jakas kurva i jej facet wyrzucili jej nowonarodzone dzieciatko z balkonu z wysokosci 5 pietra. Z dziecka zostala paćka którą znalazł sąsiad. To już szczyty okrucieństwa a nie trzeba daleko sięgać wystarczy przejechać się na wieś i zobaczyć ile psów ras nieprzystosowanych do tego zimuje na zewnątrz w lichych, nieprofesjonalnych budach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez popieram korwina
A JEBNIETYCH MAMUSIEK HODUJACYCH DZIECI DLA KASY NIE MA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółci,mongoły,azjaty,latynosi
06:58, Nov 21, Mrs. MONTSE NOGUES, Spain It's so terrible to see the photo of the dog. I'm from Spain and it's also terrible to see the terrible things that happen in Spain to the animals. wiecie te kraje Portugalia, Brazylia, Ameryka płd. meksyk, hiszpania , bałkany, cała azja...powinno sie wymordowac tych wszystkich ludzi dla naszego bezpieczenstwa oni są chorzy i zdegenerowani, jedynie BIALI ludzie mają serce i wyobraznie, empati, patrzcie jak w USA sie szanuje zwierzęta, nawwet w Polsce jest całkiem dobrze a na południiu Europy zwierzeta chodzą głodne, bite L:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez popieram korwina
To czego pierdolisz Mychol ze faceci to cale zlo? Wiecznie sie czyta co kobiety robia - topia albo wyrzucaja dzieci przez okno, jakies lesby nawet 11latka chlopca przerobily na dziewczynke hormonalnie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez popieram korwina
tak tak w USA sie szanuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bild.de/news/inland/kindesmord/fuenften-stock-geworfen-21117544.bild.html wlasnie. Ile kobiet przeprowadza aborcje juz w dalszych tygodniach ciąży. Ile kobiet się znęca nad dziećmi, WŁASNYMI - o zwierzętach nie wspominając. Ale tak samo wielu facetów się znęca nad swoimi kobietami, nad dziećmi. Także nie można tutaj nakreślić kto jest gorszy a j uż na pewno nie szufladkowac. Każdy człowiek musi być oceniony z osobna za swoje czyny a nie odpowiadać za wszystkich tej samej płci, rasy, czy przedziału wiekowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółci,mongoły,azjaty,latynosi
Berlinie wczoraj jakas kurva i jej facet wyrzucili jej nowonarodzone dzieciatko z balkonu jak urodziłą to miała prawo zrobić z nim co chciała, jej własnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfsadf
Ludzie potrafia byc bez serca, jak tak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizuj ok? tutaj akurat o zwierzeta sie dba, nie ma takiego syfu w schroniskach, nie wydaja ludziom psow od tak, tylko sprawdzaja warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez popieram korwina chyba cos zle przeczytalas bo ja tego nie napisalam tylko ktos inny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
straszne jak mozna cos takiego zrobic?!!!!!! zaczyna sie na zwierzetach a skonczy na ludziach!!! sobie w geby powinni wsadzic te petardy ci co to zrobili! jasne ze podpise tylko gdzie i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfaafas
madziorraaa kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień. Ależ oczywiście, że niektóre kobiety, to suki. Ale w stosunku do facetów daleko nam do was!!! Ile psów ostatnio pomordowali, ile było tego w tv? Jak psa ciągnęli samochodem, łeb mu urwali. Jak niedźwiadka zabili. Kto to był pamiętasz? Kto częściej zabija, znęca się? Faceci. Nie mówię, że wszyscy są poj**ani, ale jak ktoś już zasługuje na potępienie za swe dokonania, to zdecydowanie mężczyźni. Kradną, gwałcą, zabijają! Jak ktoś jest pojebany to nie ważne jakiej jest płci, a wypisywanie że wszystko co złe to faceci uważam za pojebane bo kobiety potrafią być równie chamskie, brutalne i bez serca a nawet przewyższają pod tym względem facetów(były badania dokonane na więźniarkach które to potwierdziły), a to że tak wiele jest napaści spowodowanych przez facetów, wynika z tego iż faceci są silniejsi fizycznie. Więc nie pisz że to wszystko wina facetów bo, to że ostatnio nagłośniono kilka spraw z znęcaniem się przez płeć męską nad zwierzętami nie oznacza że kobiety tego też nie robią. No chyba że jesteś z frustrowaną babą która nie cierpi facetów za to że są facetami, ale to już twój problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie tego pieska - widzialam kiedys w jakims dokumentalnym filmie o krokodylach jak ze soba walczyly i jeden drugiemu odgryzl polowe gornej czesci pyska. I tamten bez weterynarzy, bez zadnej pomocy przezyl z takim kikutem. Byl tylko do konca zycia skazany na laske innych czy mu cos zostawia z jedzenia, jakies resztki czy nie. Tak wiec prawdopodobne, ze dlugo nie pozyl bo sam nie byl w stanie zabic zwierzecia na posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorraaa
a co mają do rzeczy alkoholiczki? Komu one robią krzywdę poza sobą? Tylko mi nie pisz o matkach alkoholiczkach. :O Wyobrażasz sobie co to by było, gdyby mężczyźni mogli zajść w ciążę? Aborcja byłaby powszechna, zakładzik na każdym rogu. :D Dziękujmy bogu, ze to spadło jednak na kobiety. :D Kobiety są częściej wredne, fałszywe i zawistne. A kradną, zabijają, znęcają się częściej mężczyźni. Co jest mniejszym złem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorraaa pokaz wiec moze jakies zrodlo potwierdzajace twoje statystyki? Generalizowanie swiadczy raczej o ograniczeniu albo ogromnej frustracji. Jesli przyszlas tu trollowac i prowokowac i co wiecej obrazac innych za ich plec to daruj sobie i oszczedz sobie wypowiedzi w moim temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety potrafia byc rownie okrutne jak mezczyznii akurat w tej kwestii niema sie nad czym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkoj5th54t45
ostatnio miałam sytuacje pare miechów temu - koles szarpał pieska, zwrócilam mu uwage, inni tylko sie gapili i bali powiedzieć a gnojek miał z 165 cm wiec nie wiem czego sie bali a on mnie zwyzywał żebym sie nie wtrącala itp. Bałam sie że mnie jego pies ugryzie. No ale później szedł bez psa, a ja akurat byłam z dwoma chłopakami i powiedziałam im o wszystkim tak go sprali, i kazali stawiać sie z tym psem w wyzanocznym miejscu co tydzień i jak bedzie mu chocby włoska brakowało to koles dostanie wpieeeeerdol piesek wyglada teraz dużo lepiej :) odżywiony, merda ogonkiem ludzie nie bójcie sie tych chuuujów, oni zwykle są małymi tchórzami, nie mają za wieluprzyjaciół, można ich łatwo ustawic nie beda krzydziwc zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdfaafas
madziorraaaaaa bkoj5th54t45 ostatnio miałam sytuacje pare miechów temu - koles szarpał pieska, zwrócilam mu uwage, inni tylko sie gapili i bali powiedzieć a gnojek miał z 165 cm wiec nie wiem czego sie bali a on mnie zwyzywał żebym sie nie wtrącala itp. Bałam sie że mnie jego pies ugryzie. No ale później szedł bez psa, a ja akurat byłam z dwoma chłopakami i powiedziałam im o wszystkim tak go sprali, i kazali stawiać sie z tym psem w wyzanocznym miejscu co tydzień i jak bedzie mu chocby włoska brakowało to koles dostanie wpieeeeerdol piesek wyglada teraz dużo lepiej odżywiony, merda ogonkiem ludzie nie bójcie sie tych chuuujów, oni zwykle są małymi tchórzami, nie mają za wieluprzyjaciół, można ich łatwo ustawic nie beda krzydziwc zwierzat No to właśnie dałaś przykład dla madziorraaa jakie są kobiety, może same nic nie zrobią, ale kogoś naślą żeby komuś ktoś wpierdolił hehe To tylko potwierdza że tylko faceci są chujowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorraaa
Spokojnie, spokojnie... Ja nie wrzucam do jednego wora wszystkich mężczyzn. Mam nawet jednego - takiego do kochania. Piszę o skrajnych przypadkach głupoty ludzkiej. Nie unoś sie tak. Sama miałam wiele razy z tym do czynienia, więc wiem co piszę. Można powiedzieć zawodowo. :) Jak was łatwo sprowokować :) Przeszło mi, mogę zjeść obiadek. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam podobna sytuacje. Bylam z kolega na spacerze i spotkalismy na naszej drodze jakiegos typa z malutkim szczeniaczkiem. Wiadomo jak to taki piesek - wystraszony, skulony i wbiega pod nogi. Tak tez sie stalo i kiedy zaplatal sie w nogach swojego ''pana'' ten go kopnal :o piesek wielkosci chichuachua :o moj kolega bardzo sie tym faktem oburzyl :D i szlismy tak chamsko za kolesiem cala droge jeszcze sie go zapytal na poczatku czy moze on ma mu kopa w dupe zasadzic za to ze za wolno idzie. Oczywiscie po drodze sie przymilal do pieska i glaskal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam jak szlam na spacer z moim pieskiem ( malym zreszta ) i po drodze szla pewna kobieta ze swoim.. pies jak to pies chcial sie przywitac z tym drugim i obwachac.. wiecie co ta baba zrobila? kopla mojego psa na moich oczach i to tak ze ona biedna skulila mi sie na chodniku i nie chciala wstac.. myslalam ze babe rozszarpie.. albo jak bylam na dworze z moim tata ( mialam moze z 6 lat ) jacys chlopcy wlozyli kocicy sloik na glowe.. moj tata ich pogonil, probowalismy jak najszyciej zdjac jej te sloik z glowy.. biedna prawie by sie udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1983gd
madziorrraa mało to jest matek-alkoholiczek? i cierpiących przy nich dzieciątek? Są przypadki, że matka każe 5-latkowi z butelkami od piwa zapierdzielać... jak to nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love co zrobilas tej babie? :D ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji no chyba bym serio jej przywalila w leb czyms ciezkim :P mojego psa (tego wiekszego) nikt sie raczej nie odwazy kopnac :D aczkolwiek spotkalam sie z moherami ktore piszcza na widok rottweilera chodzacego na swobodnej luznej smyczy bez kaganca i nie szczedza sobie chamskich komentarzy w nasza strone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszarpalam ja za wlosy i zagrozilam ze jak pojde do weta i cos nie tak bedzie z moja psina to spotkamy sie w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
w dupe bym mu wsadzila ta petarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obroncow psow
Mój eks chłopak poszedł do kolegi. Kolega najwyraźniej zapomniał powiedziec mu o psie. Wielkie bydle biegało sobie po podwórzu. Żadnego napisu nie było, żadnej informacji nie dostał od kolegi. No więc wszedł sobie, a to psisko rzuciło sie na niego - owczarek niemiecki. Pies go strasznie pogryzł. Chłopak sie bronił, a że eks był silny, to pies nie przeżył. I co? Chłop mial czekać na pomoc, która nie nadeszła? Miał się dać zagryźć? Co ci podpowiada twoje złote serce autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina wlasciciela, nie psa twoj eks wszedl na terytorium psa, jego instynkt mowil mu pewnie zeby go bronic.. dlatego zaatakowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy psiarz
oczywiście, że miał dać się zagryźć, życie psa jest o wiele cenniejsze niż życie człowieka, bo pieski są kochane a ludzie to zaraza świata*. * nie dotyczy mnie i moich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obroncow psow
Lady Love długo nad tym myslałaś? Bo mój eks wiedział to już w pierwszej sekundzie, ja po usłyszeniu tego dramatu również. Normalne, że pies broni swojego terytorium. Może nie tyle właściciel co właścicielka chciała, żeby to pies przeżył. Kontakt się urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×