Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość sdsdfsdoasopasopsd
hahahjgbh- myślałam, że raczej coś pomożesz,ale widzę,że wszystkie Twoje wpisy polegają jedynie na krytyce. Jak będę chciała to otworzę co mi się będzie żywnie podobało i już nie Twoja sprawa czy dobrze na tym wyjdę czy przepadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
ludzie, co czepiacie się dziewczyny, jak nie macie pojęcia o branży. moja mama prowadzi sklep od 15lat swego czasu miała też mały zakład krawiecki. Myślę, że ma dużą szanse coś zdziałać. zawsze można dużo więcej działać gdy zna się sprawdzone sposoby starych kapitalistów miliarderów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
hahahjgbh- myślałam, że raczej coś pomożesz,ale widzę,że wszystkie Twoje wpisy polegają jedynie na krytyce. Jak będę chciała to otworzę co mi się będzie żywnie podobało i już nie Twoja sprawa czy dobrze na tym wyjdę czy przepadnę konstruktywna krytyka jest pomocą. pokazuje twoje słabe strony i gdybyś myślała to byś powiedziała: " dziękuję za wytknięcie moich słabych stron, popracuję nad tym żeby je wzmocnić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
dsdfsdoasopasopsd zgadzam się z Tobą. Poza tym myślę że analiza rynku dla mojej branży nie jest ani do końca możliwa ani tym bardziej potrzebna. Mi wystarczy, że sama działam w tej branży od kilku dobrych lat, znam ją od potrzewki i jestem w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski duża wiedza bardzo ułatwia wyciąganie wniosku ale żadna firma z dużym starzem nie rezygnuje z analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdoasopasopsd
hahahjgbh- ale powiedz szczerze, co Ty możesz powiedzieć o mnie po kilku wpisach? nie znasz mnie a wielce się wymądrzasz. Masz wiedzę to się ciesz, ja mam wiedzę w innym temacie w którym Ty możesz mieć znikome pojęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
hahahjgbh- ale powiedz szczerze, co Ty możesz powiedzieć o mnie po kilku wpisach? nie znasz mnie a wielce się wymądrzasz. Masz wiedzę to się ciesz, ja mam wiedzę w innym temacie w którym Ty możesz mieć znikome pojęcie dlatego ciebie konstruktywnie skrytykowałem. zamierzasz zwiększyć wiedzę wiedzę w dziedzinach których nie znasz a będą potrzebne i nauczyć się analizy rozwiązując zadania z analizy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Analiza analizą ehh mam już dosyć tych wpisów powyżej...Może warto założyć osobny wątek o analizie rynkowej. możecie założyć taki wątek. nawet polecam bo to bardzo przydatna rzecz do uniknięcia bankructwa. analiza jest oczami firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Zawzięcie poleruję wielbłądzie wory w rytm muzyki Tarkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy masz w ofercie
odzież w rozmiarach 44-54 ? Albo odzież ciążową. Jeśli tak była bym zainteresowana współpracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka potrzeba
W Jaworznie koło Katowic Chińczycy otworzyli wielkie centrum handlowe mam znajomych chińczykow i widziałam katalogi ciuchów dość ciekawe i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Większość właścicieli sklepów ma problem z zaopatrywaniem sklepu w odzież. Narzekają, że "wszyscy mają to samo". Stąd można wysunąć wniosek, że nowi producenci są poszukiwani na tym rynku to jest dosyć sensowne:) ale nie tyle nowi co fajniejsze wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Jednak właściciele sklepów nie maja szans z tymi chińskimi centrami. to komu będziesz sprzedawała towar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka potrzeba
Kupują kontenerami np ładna sukienka z wełny 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściciele sklepów nie mają szans z chińskimi centrami w sprzedaży chińskich produktów. Ja oferuje swoje, inne niż chińskie wzory :) Popyt na odzież nie jest tak jednolity, żeby na polskim rynku było miejsce tylko dla chińskiego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Właściciele sklepów nie mają szans z chińskimi centrami w sprzedaży chińskich produktów. Ja oferuje swoje, inne niż chińskie wzory Popyt na odzież nie jest tak jednolity, żeby na polskim rynku było miejsce tylko dla chińskiego towaru ale jak wygląda rynek i w którym miejscu jest niejednolity dowiadujesz się z analizy marketingowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka potrzeba
Nie raz nie wiem co noszę drogie czy tanie a wszystko z Chin a wiosną byłam w Chinach i mimo zapewnień że tam jest tanio to nie było a rzeczy markowe dużo droższe niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahjgbh
Dlatego też chcę zaproponować swoją ofertę polskich, niewygurowanych cenowo produktów dlaczego dior swoje łachy proponuje po wygórowanych cenach i ma nabywców ? skopiuj i sposób na łapanie klienta. nie zawsze niska cena to dobre rozwiązanie. warto zajrzeć do książek z marketingu w jaki zbudować strategię cenową swoich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz pojęcia o produkcji odzieży to może być Ci ciężko zacząć. Produkcja odzieży zaczyna się od pomysłu przez zaprojektowanie, rozrysowanie, wykrojenie aż po stopniowanie i uszycie odzieży. Jak widać jest tego trochę wiec trzeba te kroki umieć wykonać. Oczywiście w wielu czynnościach mogą, Ci pomóc różne maszyny, plotery - zerknij na firmę Plot-er, która ma różne sprzęty i może CI doradzić. Ale i tak bez wiedzy o zaprojektowaniu możesz mieć utrudnione zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymus
czy wy umiecie czytać? Tova zdobyla w lutym l miejscje na miedzynarodowych targach Expo za NAJLEPSZA KOLEKCJE :) a jest to jej 4 wiosna na rynku. powiem wiecej : ma kilkuset odbiorców w calej Polsce i poza nią. Może wiec warto wziac sie do roboty, a nie pisac g*** warte tzw "ddobde rady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×