Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letniamatka...

Jestem w niechcianej ciąży...

Polecane posty

Gość 40letniamatka...

Ktoś skasował mój topik. Dlaczego? nie jestem wulgarna, mówi prawde, nie chce tego dziecka... Zostawić je w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letniamatka...
Nie odpowiadaj jeśli masz zamiar na mnie naskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnaWódkaPart 3
No ale czego ty oczekujesz? wsparcia? zrozumienia? Chcesz, usuń, chcesz to zostaw w szpitalu, TO TWOJA SPRAWA. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
masz linka i tam masę par, które pokochaja twoje dzieciatko.. możesz wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
W tym wieku nawet nie musisz rodzic. Ponarzekaj u gin. mow ze okropnie sie czujesz, a sam wysle Cie na usuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Edddyyytkaa, pierdolisz jak potłuczona.. co ci to dziecko zrobiło, że tak jej doradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
A dlaczego bezdzietne damy, chca zeby rodzic im dzieci??! Chyba nie wiesz jak ciaza wplywa na organizm kobiety. Lepiej usunac, niz katowac cialo 9m-cami ciazy, porodem, a pozniej do smierci zastanawiac sie jak teraz wyglada, czy jest zdrowe, czy mu dobrze. Sama pierdolisz jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Edddyyytkaa no to idź ukręć łeb swojemu dziecku, jak ta matka w Sopocie ostatnio co zrzuciła córkę z molo.. co to za róznica w końcu czy wyskrobiesz czy utopisz puknij sie w tę pusta makówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Piszesz patrząc na własne doświadczenie Zaszłaś w ciąże jako małolata - Twoje ciało słabo było przygotowane do ciąży No i wyszło co wyszło - obwisła skóra i rozstępy Mówi się trudno - jest ryzyko jest zabawa Ja mam 25 lat i po ciąży na ciele śladu nie ma Zero rozstępów i obwisłej skóry TAkze nie kazda kobieta ma po ciazy problem z ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba myśleć co się robi Zwłaszcza jak się ma 40 lat i bliżej na drugą stronę jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
blog krokodyla Edddyyytkaa no to idź ukręć łeb swojemu dziecku, jak ta matka w Sopocie ostatnio co zrzuciła córkę z molo.. co to za róznica w końcu czy wyskrobiesz czy utopisz puknij sie w tę pusta makówkę Tak pierdolisz ze zal cie czytac. Kobiety ktore same nie urodza, nie maja prawa namawiac do tego innej. Ciaza porod i zostawienie dziecka idiotko to nie bajka. Maciezynstwo, to nie malowanie pokoju i czekanie na slodkiego bobaska ktorego urodzi inna kobieta tepa babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vreeenko
adalis jej chodziło o dziecko, że jak odda to będzie się ciągle zastanawiać jak teraz wygląda, czy mu dobrze itp nie chodzi o ciało kobiety po porodzie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa A czym wg ciebie jest macierzynstwo?Narzekaniem do konca zycia na zniszczone ciało? Są kobiety które dzieci mieć nie chcą i takie które chcą a nie mogą Warto by się dogadały i obie sobie życie ułatwiły Ale dla Ciebie łatwiej jest usunąć Co z Ciebie za matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
adalis86 Edddyyytkaa Piszesz patrząc na własne doświadczenie Zaszłaś w ciąże jako małolata - Twoje ciało słabo było przygotowane do ciąży No i wyszło co wyszło - obwisła skóra i rozstępy Mówi się trudno - jest ryzyko jest zabawa Ja mam 25 lat i po ciąży na ciele śladu nie ma Zero rozstępów i obwisłej skóry TAkze nie kazda kobieta ma po ciazy problem z ciałem Prawdziwy problem życiowy w dzisiejszych czasach:mieć dość czasu na myślenie. - E.Heath "Aborcja to umieranie w matczynym łonie.Miejsce na życie zamienia się w miejsce śmierci.Matka staje się dla dziecka grobem"-P. Bosmans Rozbawiłas mnie bo nie mam ani rozstepow ani opony. Waze 51kg. Ale widze ile moich kolezanek po ciazy wyglada okropnie, a poza tym w tym watku nie chodzi o 17l a 40l kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vreeenko To juz kolejny topik w którym pisze o zniszczonym ciele Popatrz na inne tematy JA nie wiem o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiaajaca sie...
Ja tez uwazam ze powinna usunac. Nie wiem dlaczego bezdzietne uwazaja ze kobieta ma obowiazek rodzic by im dziecko pozniej oddac. Takie pustaki, nawet nie powinny miec dzieci, a poza tym jezeli biologicznie nie maja, to natura wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Ciaza porod i zostawienie dziecka idiotko to nie bajka. Jasne.. skrobanka to dopiero bajka jest, nie? pustaku..W GB dopuszczalna do 6 miesiaca - tak więc tam możesz wysrobać nawet dziecko, które urodzone w tym samym czasie by przeżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jakos nie moge zrozumiec ze dla niektórych skobanka to bajka Nie ogarniam jakim trzeba byc człowiekiem by zabic innego na własne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
adalis86 vreeenko To juz kolejny topik w którym pisze o zniszczonym ciele Popatrz na inne tematy JA nie wiem o co jej chodzi Ty jesteś tępa czy udajesz? To ze napisałam w temacie 17l dziewczyny w ciazy,że straciła młodosc i beztroske porownujesz do kobiety 40l w niechcianej ciazy :classic_cool: ty sie leczysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich tutaj
gardzę wami bezmyślne bydlęta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Edddyyytkaa a ty się leczysz? nie? a powinnaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
blog krokodyla Skrobanka to nie ciaza a juz napewno nie porod, ale domyslam sie ze ty z tych bezdzietnych :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj 17 latka moze pisac o niechcianej ciąży - bo młoda bo głupia bo nie wiedziała ze stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji Ale 40 latka?W niechcianej ciąży?Bo nie wiedziała jak sie dzieci robi? No proszę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka Ile Ty masz lat? Skorbanka to nie ciąża:PHahaha Kolejna zorientowana w temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
A 40l to kobieta, ktora jest w okresie przed menopauzalnym, i raczej nie dopuszcza juz mysli ze tak łatwo zajdzie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Poród to fizjologia NAturalne poronienie to fizjologia Skrobanka to celowa ingerencja - rozrywanie płodu na fragmenty - to nie jest fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
To nie jest twoja sprawa ile ja mam lat. Ty myslisz ze masz prawo osadzac 40latke. Co cie obchodzi cudza pochwa i ciaza. A dziecko z gwałtu tez ma rodzic, bo tyyyyle bezdzietnych czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa A skąd wiesz?Ze przed menopauza?Moja mama ma ponad 50 lat i jeszcze menopauzy nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Gubisz się powoli Ja domyślam się ile masz lat Rozwijasz temat za bardzo Gwałty to inny temat Skończ już bo nie masz wystarczającej wiedzy by się wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×