Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letniamatka...

Jestem w niechcianej ciąży...

Polecane posty

Gość Zastanawiaajaca sie...
Skrobanka rozrywa dziecko. Kobieto, to jest jajo płodowe!!! Wykonuje sie do 12tc a nie w 6miesiacu, piszesz coś o czym pojecia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
Domyślasz sie ile ja mam lat :) To ty sie gubisz, bo jaka roznica dla zarodka czy zrobil jej maz mausi czy gwałciciel. Tzn jedno mozna "porozrywac" jak to napisałas a drugie to nie...:classic_cool: inteligentna jesteś, oj baaaardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Edddyyytkaa blog krokodyla Skrobanka to nie ciaza a juz napewno nie porod, ale domyslam sie ze ty z tych bezdzietnyc źle się domyslasz pustaku i tak, zgadzam się SKROBANKA TO NIE CIAŻA. SKROBANKA TO USUWANIE CIAŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Nie kompromituj się Ja jestem na NIE dla aborcji Czy to z gwałtu czy nie Nie będę z Toba dyskutować Moze za parę lat jak dorośniesz:P BEz urazy Tylko nie mam o czym z Tobą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blog krokodyla Daruj sobie puste gadki z takimi ludzmi Brak podstawowej wiedzy jest zastraszajacy niestety Coraz więcej takich kobiet które nawet pojecia dokladnie nie maja co to jest aborcja i jak wygląda.....Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
Zastanawiaajaca sie... Skrobanka rozrywa dziecko. Kobieto, to jest jajo płodowe!!! Wykonuje sie do 12tc a nie w 6miesiacu, piszesz coś o czym pojecia nie masz. Tak ci się wydaje? To poczytaj: http://www.pardon.pl/artykul/4998/_/59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
adalis ty jestes pojebana!!! Ciaza z gwałtu ma byc rodzona. No to laska zycze ci ze podupczy cie w najblizszym czasie w krzakach jakis ogier, i mozesz rodzic dowoli. Pustaki taki ze sie nie chce wierzyc. a blog krokodyla--- nie jestes matka, wiec nie oszukuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to nie jest prowokacja?Autorka zmyła się i nie próbuje się tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Hahaha Ale pojechałaś:P Wiele kobiet rodzi dzieci z gwałtu Bo to jest niewinna niczemu istota Owszem słabe psychicznie kobiety usuwają dzieci z gwałtu I prawo na to zezwala Całe szczescie tylko wtedy Bo zapewne poczekalnie u gina do aborcji byłaby dłuuuga UWazaj ze słowami Mama kultury nie nauczyłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, i nie wierze. adalis jezeli uwazasz ze kobieta zgwałcona nie ma prawa do aborcji, to naprawde jestes ograniczona. Moze, za chwile mi napiszesz, ze brak mi wiedzy, ale tak sie składa ze mam wykształcenie medyczne. Uważam, ze kazda ciąza która jest niechciana, powinna być usuwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letniamatka...
adalis, zapewniam cie ze to nie jest prowo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edddyyytkaa
[zgłoś do usunięcia] adalis86 Edddyyytkaa Hahaha Ale pojechałaś Wiele kobiet rodzi dzieci z gwałtu Bo to jest niewinna niczemu istota Owszem słabe psychicznie kobiety usuwają dzieci z gwałtu I prawo na to zezwala Całe szczescie tylko wtedy Bo zapewne poczekalnie u gina do aborcji byłaby dłuuuga UWazaj ze słowami Mama kultury nie nauczyłą? Prawdziwy problem życiowy w dzisiejszych czasach:mieć dość czasu na myślenie. - E.Heath "Aborcja to umieranie w matczynym łonie.Miejsce na życie zamienia się w miejsce śmierci.Matka staje się dla dziecka grobem"-P. Bosmans Mały ancymon zawładnął moim światem http://adalis86.powiedz.to Co za durna pała, rodzic dziecko z gwaltu, odebrac kobiecie prawo do zycia wedle swoich planow. Jestes tak pojebana ze zaczynam myslec ze ty opozniona kurwa jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizkaaaa1986 Uwazam ze kobieta zgwałcona ma prawo do aborcji I to jestem w stanie zrozumiec Ale nie popieram prawa do aborcji kazdej niechcianej ciąży Ty jestes lekarzem?A ja zawsze myslałam ze lekarz przysięga stać w obronie zycia?Mylę sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog krokodyla
a blog krokodyla--- nie jestes matka, wiec nie oszukuj sie :D, :D, :D czekaj bo aż poszłam zapytac dzieci... one twierdzą, że jestem :P wspomnienia z porodówki tez jakies posiadam Czyżby to tylko majaki? i duchy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizkaaa a co ma do tego Twoje wykształcenie medyczne? Autorka założyła prowokacje coś tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddyyytkaa Hahaha Daruj sobie juz ci pisałam Kobieta ma prawo do zycia według swoich planów No przykre ze nie pomuyslała skad sie biorą dzieci I skonczy sie beztroska TRZEBA ponosic konsekwencje swoich czynów TYLKO TYLE i az tyle No moze nie zrozumiesz ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko skoro to nie prowo to moze wiecej szczegółów podasz?Dlaczego niechciana ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobro pacjeta jest najwazniejsze. Chyba nawet nie wiesz co to jest gwałt. Tylko kilka % kobiet mogłoby kochać dziecko poczete z gwałtu. Dzieckiem moge nazwac 16 tydzien od poczęcia, napewno nie I trymestr ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizkaaaa1986 No widzisz Ja jestem po biologii Co wiecej jestem matką I dla mnie dziecko bedzie dzieckiem od momentu poczęcia Tym się różnimy Dla mnie zycie ma wartosc od momentu powstania Nie ma jaja czy zarodka Dla mnie to człowiek I tyle Punkt widzenia zalezy od człowieka od jega zasad i wartosci Wiek i wykształcenie ma tu małe znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie:) Elizkaaa a co ma do tego Twoje wykształcenie medyczne? Gdy adalis86 kończą sie argumenty, uwża ze kazdy z odmiennym zdaniem to osoba bez wykształcenia i pojecia o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem matką. Ale daleko mi do traktowania kobiety jak inkubator, nakładania obowiazku rodzenia dzieci. Nie chce, niech usunie. Nie zdajesz sobie sprawy, jak na płatnych aborcjach dorabia sie swiat ginekologów. Jestescie naiwne mysląc, ze to skrajne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiaajaca sie...
Ja bym nigdy nie urodziła dziecka z gwałtu. Watpie czy zdarza sie w ogole takie cos swiadomie. Tzn rodza te ktore nie wiedzialy ze zaszly w ciaze, lub nie zglosily gwaltu, bo wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizkaaaa1986 Mi nigdy nie kończą się argumenty I uwazam ze nawet osoba bez wykształcenia ma czasem więcej do powiedzenia niz ta która twierdzi ze ma wykształcenie Słuchaj a ty jestes za aborcja tak?A mi kolezanka - lekarz z wykształcenia powiedziała ze lekarz nie moze popierac aborcji bo to sprzeczne z podstawą lekarską Przysięga Hipokratesa jest wtedy łamana I dlatego lekarze są karani za dokonywanie aborcji Więc jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaa 28lat
ja urodziłam córkę mając 18lat, 2 mies przed maturą. Również myślałam co to za życie, studia skreśliłam. Zdałam maturę córka skończyła 2 latka, poszłam na dzienną stomatologię w ub roku skończyłam z wyróżnieniem, wszystko się da, wystarczy odrobina chęci Aaa.. i jeszcze ojciec dziecka zniknął, a mając 20 lat wyszłam za mąż za faceta o 10 lat starszego, którego kocham nad życie. Mam jeszcze drugie dziecko synka, lat 6, córka to takie kochane dziecko, jakie można było sobie wymarzyć, a synek hmmm cóż typowe dziecko z adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment oryginalnej przysięgi: Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy. Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją. Wszystko mówi za siebie Taki z ciebie medyk jak z koziej dupy trąba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dalsza dyskusja nie ma sensu Autorka zmyła się jak kamfora A z resztą nie ma ochoty dyskutować Dobrej nocki zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adalis86 Elizkaaaa1986 Mi nigdy nie kończą się argumenty I uwazam ze nawet osoba bez wykształcenia ma czasem więcej do powiedzenia niz ta która twierdzi ze ma wykształcenie Słuchaj a ty jestes za aborcja tak?A mi kolezanka - lekarz z wykształcenia powiedziała ze lekarz nie moze popierac aborcji bo to sprzeczne z podstawą lekarską Przysięga Hipokratesa jest wtedy łamana I dlatego lekarze są karani za dokonywanie aborcji Więc jak to wytłumaczysz? Zabrania tego prawo, nie przysiega. A aborcja sa i pewnie zawsze beda wykonywane. Kazdy ma inne poglady, ja uważam ze uporczywe pod.funcji zyciowych przez zastosoawnie szeregu zabiegów IOM jest sprzeczne z przysiega Hipokratesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Ja czytałam sobie przysięgę - fragment zacytowałam - mam opinię koleżanki lekarza I wiem ze aborcja łamię etykę lekarza Więc uwazam ze lekarz z Ciebie bedzie marny No ale wszyscy wiemy jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli popadasz w takie skrajnosci, to prezerwatywa, Escapelle itp to mordowanie dzieci. Przesiega, ma mało wspólnego z tym jak wyglada prawdziwe oblicze medycyny, zadnej kobiety nie mozna pozbawiac godnosci i szacunku, odmawiajac jej np aborcji w wyniku gwałtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×