Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letniamatka...

Jestem w niechcianej ciąży...

Polecane posty

A ja poznałam Elize, i wiem, ze jest i dobrym człowiekiem, i w tym co robi równiez. A aborcja zawsze wzbudza emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiaajaca sie...
Najlepiej jest wyrwac cos z kontekstu. Mojej siostrze usuwano ciaze bo miała wade wzroku. Wiec to tez zła kobieta, zli lekarze tak. Złamali przysiege, a ona zabila dziecko. Wy macie tu chyba po 16l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuchnoolaboga
Dlaczego nie chcesz uroodzic , masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuachjcie co innego gwałt i zagrozenie zdrowia i zycia matki czy dziecka a co innego skrobanka na zyczenie bo się w życiu nie złożyło Trzeba umieć odróznić pewne wazne sprawy od zachcianek kobiet które usuwały by co drugą ciąże TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ja nie twierdze ze nalezy przerywać ciąże bez żadnych logicznych powodów. Tak jak mówiłam, gwałt, wiek matki, czy choroby. Mamy antykoncepcje, wiec nie przesadzajmy. Nie powinna rodzic 15latka, jak i 45latka, ktora nie czuje sie juz na siłach. Kazdy przypadek jest zupełnie inny. Nie ma jednoznacznej i cudownej recepty, na niechciane ciąże. Ale odmawiac zgwałconej kobiecie prawa do wyboru to coś strasznego, brak empati i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcianaciaza
Jeśli znalazłaś się w sytuacji że jesteś zmuszona podjąć trudną decyzje pozbycia się niechcianej ciąży to powinnaś dokładnie przeczytać to co jest tu niżej napisane: Otóż, jakieś pół roku temu miałam ten sam problem.zaczęłam tak jak wy szukać pomocy i informacji w internecie,informacji było sporo ale wiele sprzecznych ze sobą....za to ofert zakupu odpowiednich środków bardzo dużo o przeróżnym przedziale cenowym od 100zł do 1000zł. wszystkie ogłoszenia napisane pseudonaukowo z dużą ilością farmaceutycznego słownictwa lub w stylu że niby ,,sama przeszłam kuracje i trochę mi zostało więc mogę odsprzedać..." zdecydowałam się na zakup, sprzedawca był bardzo przekonujący za dwa dni dostałam listem poleconym torebkę z witaminami... za które zapłaciłam 300zł. Znalazłam innego sprzedawce który za 200 zł proponował arthrotec i wysyłkę listem pobraniowym z możliwością sprawdzenia zawartości i znów za 2 dni listonosz przyniósł i poinformował mnie że na przesyłce nie jest zaznaczona taka opcja.... będąc zestresowana sytuacją i ze względu na czas który w naszej sytuacji ma kolosalne znaczenie, zdecydowałam się zapłacić i odebrać i znów zostałam oszukana bo w środku zamiast arthrotecu była prezerwatywa. Pomyślałam sobie że poszukam ogłoszeń z odbiorem osobistym to już nie zostanę oszukana ale i tu o dziwo gdy dzwoniłam to pytano się mnie z kąt jestem i zawsze okazywało się że ci sprzedawcy są z daleka więc odbiór osobisty nie wchodził w rachubę tylko wysyłka ..... Przełamałam wstyd i poprosiłam znajomego z Holandii o załatwienie mi ru486 (tam jest ogólno dostępny) a znajomą panią aptekarkę o arthrotec i tak się zakończyła moja nieprzyjemna przygoda z zakupami w sieci. Lecz, będąc bezrobotną, mającą niemiłe doświadczenie z tym tematem i wyrobione dojście do tych środków postanowiłam trochę na tym zarobić ale nie oszukując tylko sprzedając taki zestaw potrzebującym kobietą na bardzo przejrzystych i uczciwych zasadach: zestaw 12tab ARTHROTEC, 1 TAB RU486 SPECJALNĄ ULOTKĘ PRZETŁUMACZONĄ NA JĘZYK POLSKI OPISUJĄCĄ PRZEBIEG KURACJI I ODPOWIADAJĄCĄ NA WSZYSTKIE EWENTUALNE PYTANIA ZWIĄZANE Z KURACJĄ I WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI OPCJAMI Z NIĄ ZWIĄZANYMI I NURTUJĄCYMI NAS PYTANIAMI Skuteczność zestawu to 98% TABLETKI SĄ ORYGINALNIE ZAPAKOWANE W BLISTRY I PUDEŁKO Z DŁUGĄ DATĄ WAŻNOŚCI wysyłam tylko: zwykłą przesyłką pobraniową i zawsze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą E-przesyłką pobraniową i zawsze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą (E-przesyła to taka która nie przychodzi na adres domowy tylko na pocztę , poczta wysyła SMS-a do tej osoby że ma przesyłkę do odebrania z urzędu, powoduje że nikt z domowników nie musi wiedzieć o jej przyjściu ani o zawartości) jeśli by do ciebie przyszła przesyłka bez opcji sprawdzenia zawartości to jej nie odbieraj !!! w Holandii RU486 kosztuje 29 euro arthrotec w aptece na receptę 60zł, ja cały zestaw który możesz mieć w domu w ciągu 2 dni bez kombinowania, latania po lekarzach i proszenia się o receptę (nie chcą wypisywać ze względów moralnych)sprzedają za 350zł KOSZT RAZEM Z WYSYŁKĄ TO 350ZŁ Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o tel lub SMS-a na nr 518 194 183 odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura18
Długość mojego cylku trwa okolo 29 dni lub 30 -nie mam zbyt regularnej miesiączki. Ostatnio z moim chlopakiem mielismy beznadziejną sytuację. To bylo 19 lipca kochalismy sie i tuz przed wyryskiem jak zawsze moj chlopak wyjał członka ale stalo sie tak ze prezerwatywa została w srodku a troszke zwisało z pochwy doszedl po chwili na zewnatrz i spostrzegl sie ze nie ma prezerwatywy wytrysł na kanape.. chyba tez na mnie ale tego nie wiem no i ja spanikowalam i od razu poszlam sie myc . Stalo sie to tak nerwowo ze nie wiem jak to robilam . boje sie ze byly tam jakies plemniki i ze sama je sobie wprowadziałam. Okres mialam dostac w srode lub czwartek dzis jest paitek i dalej go nie ma.Rano od dwoch dni budze sie z bolem brzucha jak podczas okresu. Boplą mnie jajniki. Nie mam zadnych innych objawow. Rwa mnie nogi jak zawsze na okres. Boje sie ze cos sie stalo wlasnie po tej sytuacji spoznia mis ie okres .wczesniej bywało ze najwyzej jeden dzień. Co do śluzu to nie mam poczucia mokrości najpierw bylo totalnie sucho jednak od wczoraj mam taki prezroczysty wodnisty śluz czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura18
dziewczyny napewno jestescie bardziej doswiadczone odemnie odpowiedzcie mi z życzliwościa proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×