Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ArturB

tradzik chłopaka

Polecane posty

Gość ArturB

siema dziewczyny mam problem mam 23 lata i mam nadal pryszcze ale w sumie tylko na brodzie i w kacikach ust tzn troche po nizej i nie wiem co z tym zrobic mam je juz długi czas pare lat ale nigdy az tak nie brałem teog do siebie bo myslałem ze jakminie mi te 21-22 lata to szystko bedzei cacy a tu jednak obawiam sie ze nie znikna pryszcze same od jakiegos czasu wcinam bratka w tabletkach po kolo 4 tab dziennie i do tego smaruje mascia acne drem bo to tez na blizny i przebarwienia małe działa a zostaja mi czerwone placki na brodzie zeby to były brazowe to by było spoko ale czerwone to nie za bardzo, zauwazyłem ze jak jem ten bratek to wyskoczy mi sporo krost na plecach i znikaja i skora sie ładna robi ale na twarzy to wyjdzie mi pare pryszcze teraz nawet w okoliy łuku brwiowego co nigdy nie miałem ale broda to cały czas sie cos tam babrze interesuja mnie jakies naturalne metody macie cos na ten temat ? bo nie chce zadnych kosmetykow napakowany chemia i antybiotyków, cos naturalnego czytałme tez ze jakies parówki dziewczyny robia sobie ale juz nie bede tego robił ;d ,bo na blizny to wyczytałem tez ze mozna kwasem trojchloricylowym czy jakos tak słuszczac skore , ale w gruncie rzeczy chodzi mi o te pryszcze jak to zrobic zeby chociaz troche tezymac to w normie a i dodam ze w kocikachust robia mi sie takie pod skórne krostki wypełnione czasami takim białym czyms ze jak nacisne to czasami wyjdzie . prosił ym o pomoc nie mam siostry to nie ma kto pomoc. sory za byki jak zrobiłem w tekscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturB
a i chciałem zapytac tez czy u chłopaka moze byc to tez cos zwiazane w hormonami nie znam sie na tym tazke nie smiac sie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×