Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rhgehwerh

mam okres brzuch mnie boli spać nie mogę

Polecane posty

Gość ciękowłosa oridżnal
jak jest dobrze, to dobrze ;) Wsza, moge Ci takiego rocznego kocura wydac, wykastrowanego, chcesz? :classic_cool: bo małe niestety ale muszą iść do uśpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnsigla singla
nie zabijajcie ich :( oddajcie komuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciękowłosa oridżnal
juz mam 3 koty, kazdy pochodzi z miotu gdzie wychodzilo sie z zalozenia ze komus sie odda :( nie mam kasy na tyle kotow, jakby jakis zostal :( poza tym kocica, zanim sie zorientowalam ze jest w ciazy, to dostawala pigulki antykoncepcyjne, te koty na pewno nie beda zdrowe :( w ogole zaszla jak jej piguly dawalam :O ale ide ja wysterylizowac w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia4r6u9k
Ja zawsze jak mam okres i boli mnie brzuch to wkładam sobie do pupci czopek przeciwbólowy po którym ból co prawda nie ustaje ale jest taki , że można normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady małolaty
Bez przesady z tym pogotowiem! Ludzie. Od okresu nikt nie umarł... Tez miałm parę razy w zyciu tak bolesny okres,że plakłam i wymiotowałm z bołu, raz zasnęłam w kuchni przy lodówce, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca ;) Akle zawsze przechodzi. od ciepłego termoforu nikt się wykrwawi, nie musi byc goracy. Trzeba lezec na boku z podkurczonymi nogami, nie wiercic się. Przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiagati
Nic ciepłego,bo to tylko pogarsza sytuacje. Weź Nospe, mi pomaga. Połóż się na plecy i przykryj kocem. Po 20max.-30 minutach mija jak ręką odjął. Na odruchy wymiotne bądź nudności najlepsza jest mięta, herbata miętowa oraz krople żołądkowe. Mam 13 lat i też strasznie przeżywam okres. Jestem z Tobą 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×