Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Niedoświadczone i skromne dziewczyny wiążą się najpierw z przeciętniakami

Polecane posty

Tych, na widok których, szybciej bije im serce się boją i wstydzą. Łatwiej im związać się z przeciętniakiem, bo nie czują takiego stresu. A później jak już są bardziej pewnie siebie i nie kochają naprawdę swojego chłopaka/męża ciągną do przystojniaków i czasem zdradzają z nimi tych przeciętnych, albo odchodzą do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz z własnego doświadczenia, jak mniemam. ;) Moja dziewczyna związała się od razu z nieprzeciętnym, no ale ona sama też taka jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Nie Looooser, ta dziewczyna, którą śledzisz nie związała sie z chłopakiem ,żeby poćwiczyć zanim zwiąże sie z tobą :) Twój zespł Aspergera nie pozwala ci odejść od tej uporczywej myśli, której sie przyczepiłeś, ale wierz mi- to jak ty widzisz świat, nie jest rzeczywistym obrazem świata. Ta dziewczyna chodzi z tym chłopakiem, bo on sie jej podoba, a ty nie istniejesz w jej życiu bardziej niż cieć z jej bloku. Jesteś pionkiem, którego mija i zapomina o tym po sekundzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z tobą zgodzę Looooser bo z własnego przykładu to znam ale teraz to ja jestem góra a ona niech spier.... .Bo sędzia przyznał mi córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom bim bom bim bom
ta wsza jebana nigdy nie zniknie chyba ze zawiaza mu rekawki z tylu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę, że zawsze tak jest, ale często. Współczuję, ale to dobrze że dostałeś córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedyne dobre co wynikło z tego związku ale teraz przynajmniej wolny jestem :) i nie muszę się z nią męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream przynajmniej rozdawał
ulotki i chodził na disco gapić się na tyłki luzer to nawet tego nie potrafi ON jest większą ciotą od creamika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się zgadzacie. To przykre, że dziewczyny od razu nie są ze swoimi wymarzonymi. Każdy by na tym dobrze wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Ty widzisz zielone słonie, więc na pewno one istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D::D:D:D:D:D:D:DD:D:D
zabawne to jest albo gościu odjechał w swoje schizy albo jest przegiętym projektem upośledzonego gimgówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona tamka
Pomyślcie co się stanie jak jakaś dziewczyna spotka się z Looserem. Ona go poderwie, spotkają się parę raz i... on się dowie jaki on jest i go oleje. Co on wtedy zrobi? :O Na podstawie tego co tu czytam to bałabym się o jej życie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loser ble ble
offerma i beliar, najgorsze ciecie bez szans z kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Tylko Looooser jest zaburzony psychicznie w stopniu dyskwalifikującym do życia w społeczeństwie, reszta ma szanse, oczywiście przy gruntownej pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się związałam najpierw z zajebistym :D na przeciętniaków będzie czas, jak mnie rzuci, a ja będę już stara i brzydka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna z akcentu
a to żarcik chyba Lodycjo, zajebiści faceci nie piszą na kafe :) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
To prawda, zespół Aspergera dotyczy około 3-6 dzieci na tysiąc urodzeń, w proporcji 4:1 dla chłopców, więc nie wszyscy mężczyźni cierpią na to zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Looooser kłamie ze jest przeciętny bo jego wyjątkowość polega na jego zespole tak więc nie może przeboleć że dziewczyny wolą zwykłych od nieprzeciętnego Loooosera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowak
lulubell.pl- Jedno miejsce na modne zakupy: ekskluzywna bielizna damska i męska, kolekcje odzieży damskiej, biżuteria, stylowe torebki i modne buty! Odzież i bielizna urozmaicające pożycie i sprawiająca, że każda kobieta stanie się boginią w sypialni. www.lulubell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Looooser nie kłamie, on nie ma świadomości, że jest zaburzony, cierpi na tzw. ślepy umysł- nie potrafi spojrzeć na siebie z boku i nie potrafi odczytywać myśli, intencji i motywacji innych, w innych aspektach intelektualnych nie różni sie od normalnych ludzi, tzn IQ może mieć w normie. Jego umysł jest po prostu zamknięty we własnym hermetycznym świecie- sądzi że to co on myśli na jakis temat- jest myśleniem jedynym i wszyscy tak myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
To ciekawa opinia, mozna pokusić sie o stwierdzenie że House ma lekkiego Aspergera ;) Chociaz w takim zawodzie jak lekarz nie mozna operowac tylko ustaleniami własnego umysłu, znaczy mozna ale tylko do pierwszego zgonu pacjenta ;) W zawodach typu naukowiec pracujący samotnie, informatyk, rzemieślnik, stróż, zespół Aspergera nie przeszkadza, może nawet nie zostać dostrzerzony, bedzie ta osoba określana jako ekscentryk, nieszkodliwy dziwak, odludek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby miał świetną
pracę i wiedzę z jakiejś dziedziny to by mu uszło. Ale on nic nie umie 🖐️ i nic nie robi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemkaa
Brać się za pierwszego lepszego, żeby być z kimkolwiek, to desperacja. I nie jest to zależne od nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no looser
mnie przeraża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekae jak to się rozwienie
i czy zobaczymy luzera w wiadomościach? No wiecie, 27 latek z wrocławia zamordował dziewczynę z powodu zawodu miłosnego. A potem pokażą sąsiadów którzy będa mówić jak to spokojny dzieciak był, jak dokarmiał koty i drapał zdrpaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×