Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Niedoświadczone i skromne dziewczyny wiążą się najpierw z przeciętniakami

Polecane posty

Gość terapeuta Looooosra
Nic nie umie i nic nie robi, bo jest wykastrowany psychicznie przez matką- nie jest mężczyzną, nie jest też kobietą. Stworzył sobie tożsamość OSOBY, która jest taka fajna, jaka jest, więc nic robić nie musi, skoro tej osobie jaka jest, jest dobrze z nicnierobieniem. Czynniki zewnętrzne nie zmuszaja go obecnie do żadnej aktywności, na którą sam nie ma ochoty, a wewnętrznie jest osobą bez motywacji do działania, wiec impulsu do akcji nie ma ani z zewnątzr ani z wewnątrz. Jest stagnacja, constans, trwanie, wegetacja i zadowolenie typowe dla Aspergera, któremu nikt nie zakłoca codziennego rytuału. Pardon, teraz zakóciła ta dziewczyna, którą nasz delikwent usytuował wśród swoich rytuałów: ta dziewczyna miała za zadanie "być spotykaną samotnie na spacerach" wyłamała sie ze schematu- Asperger czuje nieprzyjemny niepokój, usułuje w ramach swojego hermetycznego, zaburzonego umysłu ustawic jakoś tą sytuację, aby znów uporządkować codzienną układankę. Stąd te uporczywe tematy na kafe, że ta dziewczyna najpewniej udaje tylko, że jest z kimś, bo tak naprawdę to nadal jest sama i można ją mijać na codziennym spacerze. Bo Asperger tak chce, żeby było, wiec tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
a może Looooser jest wytworem misiekcacy? tego nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek ma 3 posty
więc to prędzej projekt loooosera mający na celu chwalenie samego siebie. tak jak to robi na http://looooser.powiedz.to/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcialbym bys loooser byl moim wytworem mojej głowy wiedzialbym gdzie mam sie zgłosic :) ale nie ma tak dobrze i w koncu znalazles te jaja czy dalej zamierzasz dziewczynie z problemem ublizac swoim glupim umyslem i nieiteligetnymi komentarzami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewyyy
Tak wszyscy go tak chwalą... Jak to możliwe że tyle ludzi mu powtarza wciąż to samo a on to od siebie odsuwa. No nie mogę tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź w jego powiedz.to
tysiące pochwał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma......................
JESTESCIE PIERDOLNIETYMI KURWAMI SZMATAMI JEBANYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
to akurat najprostsze do zrozumienia. :) Mechanizm wyparcia uwierajacych nam w psychice faktów mamy wszyscy i korzystamy z niego. Looooser niczym sie w tym aspekcie nie wyróżnia. Jest powiedzenie: Jeśli 3 osoby móia ci że jesteś koniem, to idź kupić siodło, ale w praktyce nikt by nie poszedł, integralność umysłu to jego najsilniejszy instynkt, psychika broni sie przed rozpadem, bo on oznacza zanik sensu istnienia w znanej sobie tożsamosci. Nie dziwi to, że Looooser ignoruje krytyczne wpisy, to mechanizm samoobrony jego psyche, która i tak ma minimalną elastycznosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma......................
Loooser to fajny chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
offerma pomarańczowy to oczywiście alter ego Loooosera. Na tym nicku daje on upust swojej frustracji, emituje wulgarne odzywki w kierunku kobiet, wyzłaszcza całe poczucie własnej niemocy życiowej. Internet jest dobrym medium do kanalizacji takiej frustracji, szkoda że my jesteśmy narażeni na odbiór bluzgów tego przegranego osobnika. Ale to kwestia odpowiedniej moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założe się że luzer pisze
teraz list do Tomka. Drugiego podobnego chłopaka tylko trochę zdrowszego. Za to tamten wierzy we wrózki, że będzie miał dziewczynę w 2013 bo ma jasną dusze i inne takie słodkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy otwieram smutne
trochę prawdy w tym jest... ja zwiazalam sie zprzecietniakiem bo balabym sie byc z super przystojnym facetem. Co nie znaczy ze nie kocham obecnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuzik
terapeuta Looooosra jesteś moim idolem ale nie zapominaj, że osoby z zespołem aspergera często były uważane" za małych geniuszy", looooserosa w to nie wliczajmy, to byłoby świętokradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Żartujesz z tym idolem ;) Nawet autystycy są uważani czasem za geniuszy np. pamięci, niektórzy, jednak to bardziej mit i przeszacowanie, gdyż osoby tak wycofane w swój świat nie są w istocie kreatywne, a wiec nie potrafia wytworzyc nowej jakości. Większość twórczości, w tym działań naukowych jest oparta o dialog z innymi ludźmi i ich dokonaniami oraz o wychodzenie i kontakt ze światem dodokoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuzik
pisałem poważnie z tym Idolem, że tez masz siły walczyć jeszcze z tak nieświatłym bytem jakim jest nasz słitaśny Looooseros. Podobają mi się Twoje argumenty tylko widzisz do tego chłopaka nic nie trafia,nadal tkwi w tej utopijnej ułudzie, w której on i piękna nieznajoma trzymając się za ręce biegną boso po mokrej trawie w promieniach zachodzącego słońca, ona ma błonkę, on swój obiektyw nieużywany a potem duży transparent z napisem HAPPY END i cykanie świerszczy w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdxfcvghjbnkm
terapeucie looooosera tez nic nie brakuje chyba tylko ten jeden przypadek ma do diagnozowania jak widac poswieca sie przez 24/24 zaniedbujac innych swoich pacjentow dwa indywidua madry i madrzejszy chory i bardziej chory glupi i glupszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Nie ma człowieka, który nie miałby złudzeń. Ograniczenia umysłu Loooosera to jestwynik kalectwoa, a nie jakaś jego złośliwość. Etiologia zaburzeń autystycznych nie jest do końca znana, tworzą sie na etapie płodowym, najpewniej to neurologiczne zaburzenie rozwoju mózgu. Dodatkowym niekorzystynm czynnikiem było środowisko pierwotne Loooosera jako dziecka, chłopca, nastolatka, i td. Bardzo patologiczne wychowanie przez matkę, brak wpływu ojca, brak środowiska wtórnego czyli relacji rówieśniczych. Suma tych nieszczęść to Looooser w swojej niebywale żałosnej postaci. Jego zaburzeń sie nie leczy, terapie zamknięte, redukujące napięcia, wyrównujące deficyty, łagodzące urojenia, itd. czyli objawowe. Do takich osób dociera sie jak do dna Rowu Mariańskiego- cos tam jest, nie wiadomo za bardzo co, raczej straszne niż przyjemne. Obecnie zostawia sie je w ich świecie, dajac jedynie komunikat, że zawsze mogą nawiazać kontakt i regularnie ponawia sie tewn komunikat. Możliwe że rodzice Loooosera to wiedzą wszystko co tu piszę i stosuja tą metodę. Ciekawe jak planuja zabezpieczyć syna po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
czysto hobbystycznie sie tym zajmuje, chwilowy konik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
zamierzam się doktoryzować w oparciu o obserwację uczestnicząca prawiczków z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
haha nie, nie zamierzam, to nie są obserwacje uczestniczące, to są materiały źródłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. Niedoświadczona dziewczyna zwiąże się tylko z takim facetem do którego poczuje coś więcej, niezależnie od tego czy jest uważany za przeciętniaka czy też wręcz odwrotnie. Co do tego zdradzania powody mogą być różne i zaryzykuję stwierdzenie, że to mężczyźni częściej zdradzają. Mimo to, kobiety są za to częściej potępiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
to mój coming out przyznaję się. mam 36 lat i jestem prawiczkiem. liczę iż dzięki zrozumieniu loooosera uda mi się poradzić z własnymi problemami bo jestesmy niczym bracia syjamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
Dla terapeuty wzbudzić emocje u pacjenta to komplement, ale stac sie obiektem przeniesienia to już niedobrze wiec moze spasuję z tym eksploatowaniem przypadku Loooosera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuzik
he he Iron to bierz looooserka, jak babcie kocham moge nawet płacisz większe składki zdrowotne bylyby on został uleczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapeuta Looooosra
uznaje swoją zawodowa porazkę :classic_cool: ps. ju8ż się nie podszywam bo bawi mnie następny nawinwiak nawracjący luzera :classic_cool: ps2. nie jestem luzerem ps3. nie jestem prawiczkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fishdom
Looooser zadaje pytanie "Czy to możliwe że się jej nie podobam" to jeden z nielicznych prawików którzy nie twierdzi że jest brzydki a wręcz przeciwnie że jest bardzo przystojny bardzo mądry. A dziewczyny są ślepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×