Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Niedoświadczone i skromne dziewczyny wiążą się najpierw z przeciętniakami

Polecane posty

Gość a ja to mam polewkę
na całego, dziewczyna do której startował luzer ma chłopaka, na pewno całują się kochają itp a luzer robi z niej taką samą frajerkę jakim jest on sam, panna za kilka lat będzie mieć dzieci a luzer spotkawszy ją na ulicy będzie wierzył, że niepokalanie poczeła, to jakiś degenerat, załozył kolejny temat i uciekł, czy to Wam nic nie mówi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym przypadkiem powinna
sie zajac prokuratura 🖐️. A bardzo latwo mozna namierzyc loooosera wystarczy adres IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katooo
Dlaczego prokuratura? policja to powinna wleźć do nory temu BSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsa ukrywa się w lesie
przed żydowskimi satelitami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katooo
Faktycznie zamaskował sie coś BSA pewnie w areszcie na Mokotowie dupczą go współwięźniowie z ONR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuzik
no ja myślę, że Prokuratura byc może się zajmie, w końcu sprawdzają co w necie piszczy i jak taki looooser znowu zacznie pisac, że łazi za tą dziewczyną to wpadną na herbatke jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubaw po pachy
cyt. Looooser Tych, na widok których, szybciej bije im serce się boją i wstydzą. Łatwiej im związać się z przeciętniakiem, bo nie czują takiego stresu. A później jak już są bardziej pewnie siebie i nie kochają naprawdę swojego chłopaka/męża ciągną do przystojniaków i czasem zdradzają z nimi tych przeciętnych, albo odchodzą do nich - serce tej dziewczyny nie bije na twój widok - jej chłopak raczej nie jest przeciętniakiem skoro go wybrała - ona chyba cie olała a nie , ż e się wstydzi - skoro jest porządna to go nie zdradzi a tym bardziej z takim nieudacznikiem jak ty - nadajesz sie na oddział zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddział zamknięty
ustawiac sie w kolejce psychole jak pier..to zaraz zaczniecie mysleć jak dziewczyna ma o sobie wysokie poczucie wartości to nie wybierze przecietniaka moze być niedoswiadczona, wkrotce ją nauczy i wtedy dwie strony będą doświadczone parą będą atrakcyjną i nie jedna baba będzie wodziła oczami za nim i zazdrościła żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×