Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merry-Go-Round

Jakich ekskluzywnych kosmetyków używacie i polecacie?

Polecane posty

Gość duza_dziewczynka_21
A co sadzicie o stoiskach Golden Rose?? lakiery maja boskie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
golden rose lakiery nie sa dobre. sa przegadane. alle paznokcie maja dopiero swietnej jakosci lakiery za 5 zl wiekszosc. mialam puder od nich, podklad, cienie, lakiery. lakiery - sorry, ale wole isc do rossmanna i kupic wibo. puder byl niezly ale za te cene oczekuje czegos wiecej, podklad - uzywalam dlugo bo to byl jeden z tych, ktory mi nie szkodzil, ale tak naprawde to uzywalam tego taniego za chyba 10 zl, nie byl dobry, scieral sie momentalnie, ale mnie nie uczulal i to bylo jego niewatpliwa zaleta, cienie mam jedne do tej pory, sa genialne, bez bazy prawie caly dzien wytrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
aha, i jeszcze co do tej osoby, ktora ma dostep do tanich kosmetykow, to ja bede wdzieczna za jakis kontakt, z checia wyprobuje czegos z wyzszej polki :P a niestety fundusze nie chca pozwolic :( bylam teraz niedawno w sklepie yves rocher. wyprzedaja cala serie luminelle bo ja wycofuja, ceny sa 50% nizej, wiec kupilam sobie tusz do rzes, 3 kredki, cienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytajcie czego używa jennifer...przyszła na topic i znowu głupoty i swoje kłamstwa opowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
zapisalam sobie topik do ulubionych i bede zagladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalajka
bardzo polecam podklad photogenic lancome - najlepszy ze wszystkich! puder sypki chanel - fantastyczny mazaki do ust smashbox - bardzo trwale, precyzyjnie sie je naklada. kredka do brwi chanel - super kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
jeśli chodzi o dbanie o cerę to.. jeśli komuś nie przeszkadza sprowadzanie przez internet, to wszystko z etude house bądź skin food. sk II jest jeż dobre. a jeśli chodzi o kosmetyki do cery, które można kupić w europie normalnie to polecam clinique. :) co do kosmetyków to póki korzystałam z normalnych fluidów to zdecydowanie dior bądź shiseido. w tym momencie używam tylko bb cream jako fluidy. np z skin79 bądź missha. a make up? tu zależy. ale zawsze sprawdzają się lancome i benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolewna z drewna
Podklad Este Lauder double wear - jak dla mnie obecnie najlepszy; tusz do rzes Clinique high impact curling mascara. I to by bylo na tyle w kwestii tzw luksusowych. Moje ukochane kremy sa z AA i Nivea, a zel do mycia twarzy micelarny z biedronki. Dodam, ze mieszkam w Londynie i ten zel musze z Polski przywozic, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
@ ilovemykoreanboy koreanski czy nowozelandzki skinfood masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
@ no to ja ci powiem, koreański. mają na prawdę świetnie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolusia krak
moje ulubione ekskluzywne kosmetyki to : _ woda mineralna niegazowana nałęczowianka _dużo uśmiechu _ pasta do zębów _szczoteczka do zębów _nie wyciskanie pryszczy i nie ganianie do kosmet na oczyszczanie _luksusowy krem nivea za 12 zl _czerwony lakier do paznokci _ pomadka nawilzająca lekko nabłyszczająca i cera świetna i zmarszczek jakoś ciężko się dopatrzyc ,choć wiek juz słuszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
ja mam bb z koreanskiego skinfood i mnie podraznia :( ale juz ida do mnie z shills i z bornskin. jeszcze sprobuje raz podejsc do tego skinfood ktorego mam, uzywalam go jak zlapala mnie alergia, moze jak mi przejdzie reakcja to nie bedzie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
@ ilovemykoreanboy mieszkasz w azji gdzies? ja bym miala straszna ochote wyprobowac wlasnie etude, eyeliner w plynie z dolly wink, cos z RMK (chociaz wiem ze sa cholernie drodzy) i paul & joe. ale niestety zasoby slabe. wiem ze paul & joe w niemczech sa 2 sklepy, ktore "oficjalnie" to sprzedaja. moze jak bede odwiedzac kumpele to sie rozejrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
@no to ja ci powiem, fakt ja też mam dość delikatną skórę, a koreańskie produkty skin food mają to do siebie, że trzeba szukać wśród nich odpowiednich dla siebie, bo wiele z nich jest tworzone dość innowacyjnie, że się tak wyrażę. jednak są wśród nich produkty, po które latam do ich sklepu od razu jak mi się skończą.. ale fakt.. i z skin food trzeba uważać. jak na standardy koreańskie skin79 nie jest aż tak drogie, ale polecam. zwłaszcza kremy bb. :) a! jak macie możliwość to sprowadźcie sobie maseczki kolagenowe i plastry ściągające wągry z nosa z korei. to jest tu hitem.. i na prawdę działają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
@no to ja ci powiem, tak mieszkam w korei. obecnie jestem w polsce. aż do końca grudnia. wracam w styczniu do korei.. zrobiłam sobie takie dłuższe wakacje, ale ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jestes aster
i jam w korei sie zyje? wiem, ze ludzie z zagranicy czesto wystawiaja rzeczy na allegro i sprzedaja, albo na ebay, tez tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jestes aster
jak sie zyje mialo byc :P ciekawa zawsze jestem, co czlowieka wygania w tak daleki zakatek swiata? jakbys chciala podzielic sie swoja historia to chetnie poslucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
sorry zapomnialam zmienic nicka :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyyyka
wejdzcie sobie na stronki z polproduktami ktore mozna spotkac we wszystkich ekskluzywnych kosmetykach, kwas hialuronowy 100 ml w zelu wychodzi za 15 zl, dodaje sie d tego jakies witaminy , olejki naturalne organiczne i macie super mieszanke dla swojej skory za grosze, po co placic krocie za kosmetyki jak mozna miec lepsze za pare zlotych i bez parabenow trucicieli i tej calej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
ah. nie. nie wystawiam swoich rzeczy na allegro. jestem dość zajętą osobą więc sprawdzanie aukcji i takich tam nie jest moim wymarzonym zajęciem. ;) dlaczego? co mnie skłoniło? zanim na świecie zaczął się boom na koreańską pop kulturę ja już w tym siedziałam. postanowiłam, że tam wyjadę i zobaczę jak to jest. uzbierałam trochę pieniędzy, przez jakieś 2-3 lata korespondowałam ze znajomymi z korei i pojechałam na 2-3 miesiące zobaczyc jak to jest. było to od razu po maturze. czyli jakies 5 lat temu. żeby nie nadwyrężać gościnności znajomej, uczyłam dzieciaki angielskiego. i w sumie, zakochałam się w korei od nowa. ale fakt, znałam wady korei zanim tam pojechałam, bo korea to nie do końca to co się widzi w dramach czy filmach. ;) wróciłam do polski ale było mi trudno. skończyłam licencjat. w tym czasie utrzymywałam kontakt z ludźmi, których tam poznałam i dostałam parę ciekawych propozycji zawodowych. rzuciłam wszystko na jedną kartę i poleciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
żyje mi się dobrze. fakt, tęskno mi czasem za rodziną, ale jest skype. tam mam swoje życie, przyjaciół, pracę, faceta.. i tak, jest koreańczykiem. ;) wiele teraz nastolatek obecnie marzy żeby polecieć do korei ze względu na gwiazdy kpopu i chcą tam mieszkać i tak dalej.. ale trzeba pamiętać, że te gwiazdy w większości kogoś mają.. ;) i koreański świat show biznesu jest dość zamknięty.. i można powiedzieć mimo tylu gwiazdom.. jest dość mały. ale jeśli na prawdę o tym marzą.. to podszlifujcie język, nauczcie się trochę koreańskiego obycia.. odłóżcie trochę pieniędzy.. i świat jest wasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
slyszalam, ze rynek pracy korei, ale tez japonii, jest dosc zamkniety na obcych. trudny jest koreanski? mi sie wydaje ze chyba latwiejszy niz np mandarynski czy tajwanski lub japonski, a jak to jest w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
z rynkiem pracy.. hm.. słyszałam, że japonia jest dość zamknięta na obcych. co do korei.. lubią obcokrajowców.. są bardziej otwarci od japończyków to fakt, ale to wciąż azja.. ;) najpierw swoi, później obcy.. tyle że koreańczycy mają manię na punkcie angielskiego. więc umiesz angielski i umiesz koreański? dobrze dla ciebie! :) ja do końca nie przeżyłam trudności w znalezieniu pracy.. może dlatego, że poznałam odpowiednich ludzi.. ;) no i teraz też nie muszę się o pracę zamartwiać. co do języka. uważam, że koreański jest prosty.. i mimo tych znaków.. to jest to dość alfabetyczny język.. więc jeśli poznasz jak każdą literę się pisze to nauka języka wchodzi łatwo.. i najważniejsze jest słownictwo. jeśli nauczysz się dużo słówek.. to nie ma problemu z gramatyką później. ;) bo i tak wszystko zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
czyli to nie dziala jak chinski, ze sylaby i z tego sklejasz slowa w ktorych czesto wazniejsze jest brzmienie danej sylaby a nie jej rzeczywiste znaczenie? to mnie przeraza w jezykach chinskich wlasnie. czyli alfabetyczny bardziej mowisz... specyficzne pismo maja, ten ich alfabet chinski jest baaardzo mocno uproszczony w stosunku do tego jak uproszczona jest japonska wersja, z tego co sie przygladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
nie. w koreańskim każdy malutki znaczek to litera. i te litery łączy się razem tworząc sylaby (które w jakimś sensie są tym "krzaczkiem" choć w koreańskim to nie wygląda jak krzaczek). co mam na myśli.. jak masz słowo.. powiedzmy "dyskusja" to to słowo zapisujemy sylabowo "dys-kus-ja" czyki jedno słowo ma 3 "krzaczki" i w każdym krzaczku musi być odpowiednia litera.. w "dys" musisz wpisać d-y-s i tak dalej. ;) ale to nie tak jak chiński gdzie ton i akcentowanie słowa odpowiada znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
kurcze, chcialabym miec to szczescie i poznac tych "odpowiednich" ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemykoreanboy
może się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem
tylko ze ja juz stara, zaraz pod trzydziestke bede ;) to juz chyba szanse za mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elva
Ja lubię serię trzy kroki do pielęgnacji twarzy od Clinique, uzywam też kilku kosmetyków od Artdeco (paletka cieni do powiek, podkład i puder).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×