Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merry-Go-Round

Jakich ekskluzywnych kosmetyków używacie i polecacie?

Polecane posty

Są kosmetyki, w które warto trochę zainwestować oraz takie, których cena nie ma znaczenia Warte uwagi:cienie, tusze-makijaż musi być trwały cały dzień, kremy, perfumy-markowych luksusowych perfumów żaden szajs nie podrobi Mogą być najtańsze: żele pod prysznic (uwielbiam Isana rossmanowska), lakiery do paznokci (i tak szybko odpryskują), błyszczyki do ust (godzina i po sprawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeautyCosmetics
Czy ktoś z Was słyszał o kosmetykach selektywnych? Są one najlepszym dowodem na to, że skuteczność nie musi iść w parze z wysoką ceną. Jeżeli, ktoś jest zainteresowany szczegółami, to zapraszamy do lektury tego artykułu: http://www.naobcasach.pl/a.51378.selektywna-nisza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam cieni sypkich, ponieważ dają piękny blask dla oka i ożywiają, a także pudry w kulkach, sypkie i różnego rodzaju błyszczyki. Najczęściej sięgam po kosmetyki marki APC Cosmetics ponieważ są trwałe, w wybór w drogeriach i sklepie internetowym jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralamasa
A ja lubię kosmetyki o fajnej nucie zapachowej i dobrze nawilążające. Ostatnio moim odkryciem są kosmetyki kokosowe! Tutaj znalazłam informacje o wlasciwosciach kokosa i przykłady kosmetyków, które zawierają jes w sobie: http://wodakokosowa.wordpress.com/2012/01/06/kokosowe-sos-w-karnawale/ Fajnie jest móc stworzyć sobie namiastkę egzotyki w łazience... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenne
Jeśli chcecie dostać pudełko ekskluzywnych kosmetyków (Klein Prada Dior Blvgari Guerlain), spróbujcie systemu ShinyBox :) for free. trzeba tylko podzielić się linkiem z pewną liczbą osób :) http://shinybox.pl/?ref=4dd7933 spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eidosska
Jeśli chodzi o pielęgnację ciała to gorąco polecam markę Collistar - mają świetne kremy antycellulitowe -niezastąpione ;) Do codziennej pielęgnacji Clarins silnie nawilżające balsamy i peelingi Do twarzy również Clarins - kremy regenerujące lub nawilżające Kosmetyki kolorowe Podkłady Chanel, Clinique, Collistar - w zaleźności od pory roku i pogody.. Cienie - bardzo dobre i wcale nie najdroższe IsaDora!! później Estee Lauder, Guerlain, Collistar Pomadki - tylko Kanebo Błyszczyki Clarins - nie są klejące i mają ładną delikatną konsystencję i ceną nie zwalają z nóg jak np Chanel czy Dior bo w tym wypadku płaci się głównie za markę Pudry w kamieniu, bronzery - Clinique na co dzień bardzo dobry delikatny i nie za drogi, później Estee Lauder Korektor - YSL rozświetlający Poza tym bardzo lubię i polecam markę Pupa mają np fajnie nabłyszczacze do ciała z drobinkami sypkie i w płynie... pięknie rozświetlają skórę latem...... O kosmetykach mogłabym pisac i pisac ;) uwielbiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eidosska
Dodam, że używam tych kosmetyków ponieważ mam kilka koleżanek które pracują w Douglasie i kupuję wszystko -50% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana9002
Ja używam i mogę polecić Odmładzająca krem do twarzy firmy Colway. Substancje aktywne: Kolagen, SOD (dysmutaza ponadtlenkowa), Komórki macierzyste Citrus aurantium , Matrixyl 3000 , Olej ze słodkich migdałów, Witamina E. Oto link do sklepu w którym zaopatruje się: https://collagen-shop.colwayinternational.com Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre kosmetyki cenionych marek japońskich i amerykańskim znajdziesz w sklepie www.Coletia.eu Kilka razy zamawiałam w nim preparaty pielęgnacyjne, znalazłam tutaj także znakomite cienie do powiek i puder (mają pełną ofertę kosmetyków kolorowych). Jakość jest najwyższa, ceny nie jakieś wygórowane. Mężowi ostatnio kupiłam na imieniny krem przeciwstarzeniowy Shiseido. Mój mąż miał straszne zaczerwienienia przez suchą skórę, a ten krem już po kilku dniach je zoptymalizował. Mąż stosuje ten krem głównie po goleniu. Przy dotknięciu skóra bardzo gładka :) Wcześniej nie stosował w ogóle kosmetyków, jednak ten jakoś go przekonał, a skoro mężczyzna lubi krem to znaczy, że jest bardzo dobry :) Mąż pracuje poza tym w dość trudnym środowisku, a po nałożeniu warstwy ochronnej wygląda jakby bardziej wypoczęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na ARBONNE Miałam okazje przetestować kosmetyki Arbonee i w trakcie kuracji dostałam uczulenia. Skończyło się wizytą w szpitalu, bo spuchłam jak balon. Od tamtego czasu mam jeszcze podskórne bąble, które nie chcą się zmniejszyć. Dodam, że ta sytuacja miała miejsce latem ubiegłego roku. Po całym zajściu poszłam do dermatologa i jak pani usłyszała, że stosowałam Arbone to załamała ręce i powiedziała, ze nie jestem pierwsza, jaka się do nich zgłosiła i dodała, ze uczula wszystkich swoich znajomych i pacjentow, zeby nie stosowali tego szkodliwnego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arbonee i naturalność. Sorry, ale ta firma nie wie, co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendiree
Kosmetyki zamawiam z sklepu internetowego Laderis http://pl.laderis.com/ Jest tam wiele ciekawych propozycji np. kremy przeciwzmarszczkowe czy ekskluzywne perfumy. Na pewno warto zapoznać się z ofertą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo fajne kosmetyki z polskiej firmy Alilla, to mineralne cienie do powiek, szukałam czegoś co jest hipoalergiczne i trawiłam w dziesiątke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie wypróbowałam ale mnóstwo osób mi poleca tą markę - https://decleor.pl/ Używałyście? Podobno sa na prawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki francuskiego Christian Laurent. Wszystkich nie testowałam ale na pewno płyn do zmywania makijażu jest okej, to micelarna formuła więc zdecydowanie mniejsze ryzyko podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przyzwyczaiłam do podkładu Christian Laurent, dobrze się w nim czuję, łatwo jest mi na szybko nałożyć, nie ma z nim zabawy. To są francuskie kosmetyki i jeśli chodzi o sklepy gdzie je można dostać to na pewno Rossmann ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są POLSKIE szajsowate kosmetyki robione przez szajsowatą firmę Eveline. Ceny dużo wyższe, a jakość taka sama - czyli bardzo słaba. Widać firma cienko przędzie, myśli, że jak się przepakuje w inne słoiczki to głupi ludzie kupią... :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogeria online Nocenka ma duży wybór kosmetyków. Na stronie www.nocanka.pl jest cała oferta. Dobra wyszukiwarka, wszystko podzielone w kategorie także nie trzeba tracić całych godzin żeby znaleźć dopasowany produkt którego się szuka. A wiadomo że każdy ma inną cerę, inne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×