Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

no kuj by to strzeczlił gadałam z fajnym anglikiem- niemcem

Polecane posty

no wykruj ust nose idealny wlosy dluzsze na bieberka fajny mialam go spytac o to czy układa na tasme czy żel a on kurde..staneła mu kamera...fajnie sie gadało poszedł cos tam z mamą wrócił i powiedział że resetnie ale kuuuurva to nie był skajp tylko czat i go wiecej nie spotkam :/ :( przykre bo juz mialam zastepstwo dla Ał...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tylko baby z krzywym cycem gejaszki wycieczki turkasy o nie a tamten co niemiecki znał 😭 o szał pał jak mi pisał po niemiecku idealny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanteleranka
Ciebie już żaden Polak nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrałam życie z kredensem
jestem napiertolona jak szpadel i ni w chooja nie wiem o czym ty mówisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie sie nawt na trzeźwnemu nie czyta dobrze to co dopiero po pijaku a słuchajcie teraz ...koles lekko ciemniejszy ale ładne rysy, okazało sie potem że turek a ja mu sciemniłam że jestem z saudic arabia :D :D ale sie zmyła zanim by po arabsku pisał :P Keri jaka rogala ?:D Ałstr. mnie opuścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chodziło o to że on miał rogala ;d no wielki kutong ale te widoki są straszne myslalam że z rogalą chodzi że doprawiam rogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrałam życie z kredensem
turki to niemyte chooje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie araby to turki niedomyte :classic_cool: pewnie w kazdej lasce widzą wize :D o nie pśp zobaczyla moją wpadke intelektualną :o 🖐️ ale przypał 😭 co za dzien albo powiedziałam zamiast 'goodnight' 'have a goodnight' :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jutro jest dzień, a w dzień przy realnym świetle nie wyglądam już tak korzystnie jak teraz:O jutro dam fote tego anglika moze ktos go bedzie znał i mi go znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×