Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość screw me over

Ludzie w związkach - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość asdfghjkl;'z\xcvb
U mnie wczoraj np : ja 5 orgazmow podczas seksu oralnego, 1 podczas analnego. Maz raz podczas oralnego, raz podczas analnego. Lubimy sie bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
PS - na mojej skrzynce nie mogę dodać kilku odbiorców na raz, a boję się, że nie trafiłabym na aktywnego mejla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Dobra, może nie rozmawiajmy o orgazmach, hę? 😭 :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Hasło :classic_cool: Bo niby skont mam wiedzieć, że Ty to Ty, a nie Twoja fanka Ewa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz o dywanie.?:P pytalem czemu tak malo sie seksicie odnosnie par mieszkający razem i widzacych się na codzien! ja nie jestem seksoholikiem. bylem w zwiazku na odległośc i potrafie bez sseksu wytrzymac ale nie w przypadku gdy obok mnie lezy naga kobieta która w dodatku mi sie podoba i jest chętna. z resztą może to chamskie co powiem ale nie byłbym na stałe z kobietą , na chwile tymbardziej nie, która nie lubi seksu i traktuje to jako obowiązek... aha mam 26 lat i moze za 20 lat nie bede mial ochoty na seks itd ale kurna tu piszecie ze ai faceci/kobiety są młodsze odemnie i mieszkacie razem i seks raz w tygodniu? przecie to beznadziejnie "kochanie dziś środa pamiętaz? z 15 minut musimy zaczac gre wstepn bo nie zdzymy przed m jak miłość!" utalony dzień, godzina termin eeksu ...nie lubie naet czegos takiego jak "to teraz ide pod prysznic i obejrzymy film i będziemy sie kochać' seks musi by spontaniczny inaczej zmienia się w rutyne i schemat wpisana w rozkład dnia jak mycie zębów rano albo podłączanie telefonu do ładowarki przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
fotka poszła :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
ja wszystko wiem :classic_cool: No widzisz Majkel, masz rację, analiza całkiem trafna. Więc co Twoim zdaniem mogę zrobić, żeby to zmienić? Da się to w ogóle zmienić? Da radę żyć w układzie, gdzie laska ma kompletnie inny stosunek do seksu, potrzeb? W moim związku to ja czuję się jak napalony samiec :o To chyba nie jest normalne? :o PS - to nie jest kurva hasło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
Tym razem to znowu ja/ nikt tu nie napisał, że umawia się na dzień czy godzinę ;) to tylko orientacyjnie. U mnie to tak średnio 1-2 w tygodniu, ze względu na to, że po pracy zwykle jesteśmy przemęczeni i jak już wczołgamy się do łóżka to często zwyczajnie nam się nie chce, wolimy się poprzytulać i pogadać, a tak to weekend mamy cały dla siebie, luźny i możemy poszaleć :) ale oczywiście nie jest to regułą, bo różnie bywa :) i to niestety ja jestem ta rzadziej chcąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Haha, dupszton nie fotka, nie daj się PS, moja już widziałeś :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
to ja, Oldman :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
siatafakap, zejdź ze mnie kurva, dosłownie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
3-4razy w tygodniu ,Czas roznie czasami szybko bez gry wstepnej ,a czasem nawet 45 minut heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana24
ech, 1-2 razy na tydzien, 5 lat w zwiazku. Srednio pol godziny trwa calosc.. Hm, zanizam srednia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Legionista
nic mu nie wysylaj, to tylko napalony stulejarz, ktory bedzie sie tym podniecal na f23 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem facetem i dla mnie proszenie się o seks wydaje by mega upokarzające a seks z łaski wręcz obraźliwy. a co dopiero jak kobieta musi sie prosić:P hm wszystko zależy od układu. są pary, nie konieniecznie poznane w oazie(choć to może zły przykład bo tam to się pewnie rooochają na potegę:P) ktym seks raz w tygodniu ww niedziele odpowiada. obojgu. i ok. ale jeśli łączą się dwie osoby i wiążą na stałe a występuje znaczna różnica w temperamencie to zdrada jest tylko kwestią czasu... P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
zainteresowana - nikt nie zaniża średniej tak jak ja, luźna guma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
Anniiee ________- tak krotko jestescie razem i tak zadko sie kochacie ja jestem z moim parterem 8 lat razem i sie 3 do 4 razy w tyg. kochamy,a tez nawet po 11 godz. czasami pracuje. za pare lat wogole nie bedziecie sie kochac uwiez mi , na poczatku zwiazku to mysmy codziennie sie kochali po dwa razy lub trzy (rekord 5) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
przykro mi, ale nie zejde :classic_cool:. Za to moge na Ciebie wejsc :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
czyli, że zdradzę. No tak, w zasadzie też kiedyś przeszło mi to przez głowę. Ale to byłoby równoznaczne z zakończeniem związku. Rozumiem, że metod mniej drastycznych ni ma? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Mjkel :D:D:D Kurva, nagle okazuje się, że każdy chce na mnie wejść :classic_cool: Dziękówa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że są ale wiążą się z penymi wydatkami. a konkretnie trzeba się zaopatrzyć w zapas tabletek gwałtu i środków viagropodobnych. no i pomysł skuteczny tylko pod warunkiem że lubisz byc na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Tez narzekam na brak seksu ( wlasnej dloni nie licze :classic_cool:), dlatego roochalbym cie az by ci dymiło z tizpki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Vajagra chyba odpada, bo mój facet ma problemy z sercem, a to chyba pobudza pikawę, cnie? :classic_cool: :o 😭 Czuję się coraz lepiej, nie powiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Powiem wiecej, wylizalbym Ci pusie do bialej kosci :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Strzelasz z paltza, ze juz sie nie udzielasz w tym temacie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Majkel - okolice czydziestki. Strzelam Tobie z owsianki prosto w twarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
To spadowa, sama sobie liz pusie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×