Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość screw me over

Ludzie w związkach - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość Tym razem to znowu ja/ nl
... z kutangą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara z klanu
jesteśmy razem- 3 lata. Ja 24, on 25. Przez pierwszy rok seks był codziennie kilka razy dziennie. Aktualnie raz na 2 miesiące :/ To dlatego,że doszliśmy do pewnych rzeczy i mamy wyrzuty sumienia. Wolelibyśmy robić to po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
No właśnie gdyby miał jeszcze problem z tym, że nie dyga mu dygong, to jakoś by to przeżyła 😭 Ale nic z tych rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara z klanu
no, ale czasami się złamiemy...później wyrzuty sumienia i seksu nie ma 2-3 miechy a później znowu to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Aktualnie raz na 2 miesiące :/ To dlatego,że doszliśmy do pewnych rzeczy i mamy wyrzuty sumienia. Wolelibyśmy robić to po ślubie." e?:O troche po nie wczasie:D proponuje wehikuł czasu albo wrócić do ruchanka kilka razy dziennie bo już i tak po ptakach...kociołek w piekle już się dla was grzeje i to nieuniknione więc nie ma sensu sie głodzić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njk,
2 razy na tydzien, ale nie mieszkamy ze soba, chcialabym wiecej ale sie nie da obecnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara z klanu
tym razem- kociołek w piekle to dla chętnych a ja mówię 'nie, dziękuję' :D A nie słyszałeś o tym,że można się nawrócić? :D No i my próbujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dyga mu dygong ale niewiele sie dzieje to jeszcze możesz sprobowac z afrodyzjakami albo najlepiej zadzwonic do wróżki z polsatu i spytac o rade. czesto ogladam ten program. najlepszy byl moment jak laska dzwoni i pyta czy facet z nia bedzie bo jest inna kobieta a wrozka jej na to ze karty faktycznie pokazuja ze jest inna kobieta ale ze moze byc spokojna bo nie odejdzie od zony dla innej i zeby sie nie przejowala bo zawsze sie trafia jakas druga redna ktora chce odbic a ta laska co dzowni mowi ze to wlanie ona jet ta druga;d i pyta czy ow facet zostawi dla niej zone ... mina tej wrozki bezcenna ale sprawnie wybrnela z opresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2x w tygodniu. Jestesmy przed 40tka od 10 lat razem. Niestety mamy z zoną kompletnie inne temperamenty i potrzeby. Dla niej sex to tylko przykry obowiazek, wiec chce aby trwał jak najkrócej. Tak ze cała zabawa nie zabiera wiecej niz 15-20 minut. Z poprzednimi partnerkami sam wstep mogl trwac godzinami, potrałilem wstrzymywac sie z wytryskiem kilkadziesiat minut, miec dwa oragzmy podczas jednego stosunku i kochac sie nawet wiecej niz 10 razy w ciagu nocy. Ale to stare czasy i juz tylko wspomnienia zostały. :) Teraz musze nadrabiac reka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawrócic? nawrócic na co? bo skoro wierzący jestescie to nie musicie sie nawracac.... z resztą nie wiem czy wiesz ale seks pozamałżeński nie oznacza braku zbawienia o ile nie znacza zdrady lub udziału w zdradzie ...ani niczyjej krzywdy. przynajmniej jesli chodzi o KK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jngsmlpdk
2-3 razy w tyg, czasem czesciej jesli warunki na to pozwolą :) czas: różnie, ale przeważnie w okolicach godziny . czasem dłużej czasem krócej;) 2 lata w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
a co powiecie o tym on ok 45 lat a ona 25 i codziennie sie bzykaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
z tego co wiem facet jest lepszy niz nie jeden 20 lub 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude nussle
nie chciałabym kochać się codziennie, ale na pewno 2-3 razy w tygodniu. Tyle jest optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
ja sie zastanawiam czy ten gosc nie jest jakis zboczony bo tyle lat i codziennie ma taka ochote ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×