Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość screw me over

Ludzie w związkach - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość screw me over

Ile średnio trwa wasz stosunek? Zastanawiam się, czy częstotliwość jednego 10minutowego zbliżenia raz na dwa tygodnie może być zadowalająca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaz
raz w tygodniu, 30 min-1 godzina (łącznie z grą wstępną :P). Ja 26, on 31, 2 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
PS, a żebyś kurva wiedział :classic_cool: Gra wstępna??? 😭 Zapomniałam już, że coś takiego istnieje :o:o:o Że już się nie wypowiem o reszcie wypowiedzi daaaaaaaaaz :o:o :( Chcę umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Haha, yeah, ktoś ma gorzej niż ja :classic_cool: Jeszcze :classic_cool: :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaaaz
screw me over ale to wcale nie jest dużo! gra wstępna trwa z 15 min, na ogół całość trwa 30-40 min, parę razy było do godziny. Więcej jak raz na tydzień NIE MA! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudzony
2-3 razy w tygodniu. Suchyyyy wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Nie jestem pewna, czy dałbyś radę :classic_cool: Jestem wygłodzona do tego stopnia, że w przypływie endorfin mogłabym Ci zdemolować mieszkanie albo zrobić Ci niechcący krzywdę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgvfcdgbfvhgtfhgj
zależy jak mamy ochotę, czasem kilka razy w tygodniu, czasem tylko raz, ja nigdy nie odmawiam, nie kochamy się tylko jak mam okres i gdy jestem naprawdę chora, tak jak teraz mam antybiotyk i dopiero po 2 dniach leczenia przypomniałam sobie o czymś takim jak seks. A czas? Czasem szybko skończy czasem, wszystko trwa nawet godzinę. # lata po slubie, 5 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
dasaaaaz - uwierz na słowo, jak raz na 2tyg napalisz się jak małpa na banana, a tu okazuje się, że to już koniec, to 30 czy 40 minut seksu raz w tygodniu staje się prawdziwą przygodą w dżungli amazońskiej :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172cm wzrostu
Seks 3-4 razy w tygodniu, po ok.30-40 minut Związek 20-letni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgvfcdgbfvhgtfhgj
3 po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Lubię sprzątać, także tego :classic_cool: Liczyłabym tylko na katering :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowię.........
raz na 3 tyg...................15 min ,w porywach do 20min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Boże, wy nie żartujecie :( To może zapytam jeszcze o wiek waszych partnerów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 172cm wzrostu
Mojemu stuknęła czterdziestka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
ja nie mam partnera, ale dzis snil mi sie seks z arabem. bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
Mam na zero :classic_cool: 🖐️ Aha. No to pozostaje mi tylko seksuolog, ew. kochanek, bo rozmowy nic nie dają. Zajebiście, nie wiem dlaczego ale myślałam, że ten temat podniesie mnie na duchu. Dupszton :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaod maja
widujemy się tylko w weekendy , więc mamy trzy dni trzy razy dwa daje sześć , czasami osiem , rano na dzień dobry , wieczorem na dobranoc i w xiągu dnia do dobrej kawy :):):) czasowo - róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dzieczyna mieszkam od ponad roku i seks codziennie lub co drugi dzien...jesli nie ma jakiś wyjątkowych okoliczności np ktos jest chory albo okres itd to seks 1-2 razy dziennie...a pieszczoty to ze 3 razy dziennie np petting... 7 razy w tygodniu na pewno normalny stosunek ... to ja będą w związku na odległość widząc się w weekendy miałem większą srednia w miesiącyu niz niektórzy z wyżej piszących lol czemu tak mało się seksicie/?? koro mieszkacie razem??? nie kumam tego... a co do czasu ja nie licze ale po np upływie lecącego gdzieś w tle filmy tv itd to myślę że 30-40minut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaod maja
ja 28 On 33 , razem od maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
zghjj - z tą różnicą, że u mnie jak robiliśmy to częściej (kiedy to było :o) to dochodziliśmy do normalnych dystansów :o Ale paniszcze się rozleniwiło :o Nigdy nie sądziłam, że facet woli się przytulać niż pieprzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Ja z partnerem kocham się 2 - 3 razy w tygodniu, minimum godzinę, czyli na każdym spotkaniu (nie jesteśmy małżenstwem ani nic), Ja mam 19 lat, on 21, niecały rok razem. Nie kochamy się ewentualnie jeszcze wtedy, jak mam okres, albo jak przychodzę padnięta w weekend po 10 godzinach pracy. Mam nadzieję, że u mnie za parę lat nie będzie to wygflądało tak jak u was, nie dopuszczę do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screw me over
PS - paseczek kurva mam! :classic_cool: :P Tymn razem - Ty masz dywan, dywan to motywacja :classic_cool: A poważnie odpowiadając na Twoje pytanie czemu tak rzadko - nie mam zielonego pojęcia. Ja mogłabym codziennie ale od paru tygodni czuję się upokorzona prosić się o to i dostając buSSiaCzKa w czółko z tekstem "Może rano, jestem zmęczony" (notabene - nie wiem kurva czym :o). Tak więc zaprzyjaźniłam się ze swoim elektrycznym kolegą i zaczynam przyzwyczajać się do myśli, że muszę go pokochać miłością bezwarunkową :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayabyab
Dziwicie sie, ze tak rzadko uprawiacie seks ? A ile razy mozna roochac ta sama dziure, wszystko sie nudzi :O. Na poczatku koles jest podjarany, wiec moze dymac kilkanascie razy w tygodniu, a potem coraz rzadziej i rzadziej. PS: Wielu mezczyzn tak ma ( w tym ja :classic_cool:), ze po seksie odczuwaja niechec do partnerki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hayabyab
tyle, że mam łatwiej, bo mój wał z kołdry, który nazwałem Agatką przybiera codziennie różne postacie, więc o rutynie nie ma mowy :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
średnio 1-2 w tygodniu po 30-40 min (mąż chciałby częściej, jak mam ochotę to nawet 4 razy w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×