Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

A ja mialam piękny sen o polskim blondynie... mial na koszulce napis PIS

Polecane posty

który mieszka niedaleko i mówi że zgubił zeszyty to ja go pytam po co mu w lipcu zeszyty a on że prowadzi jakies zapiski czy coś i miał rozpietą bluze a pod tym białą koszulke i logo partii PIS!! śliczny niebieskooki blondyn...oh powiedziałam mu że to super że jest za pisem i potem mnie chyba przytulił i wpadliśmy do jakiejs sutenery z zielonymi drzwiami wprost z ulicy :) w środku wystrój był taki z lat 30-tych może ktoś zinterpretuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
Znowu usunęli mi temat. Czy moderatorki zazdroszczą mi, że śnił mi się przystojny Arab, który mnie tak dobrze bzykał?:classic_cool: bajecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny janek
malutka ty przypale kafeteryjny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka czemu źle? wolisz PO? iczemu smutno? kortynna - byłaś niepoprawna politycznie :classic_cool: trzeba było napisać że bzykał Cie Polak a pozniej w nawiasie i cudzysłowiu (arab)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
nie wiem jak wy kobiety, ale jednym z moich marzeń zyciowych jest seks z jakims obcokrajowcem, szczegolnie Arabem. Mam nadzieje, ze mi sie uda spełnic to marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie smutno bo wszystkich dzisiaj podrywano we śnie :P jeszcze śniło mi sie że mój tata zamiast kupić mamie kwiatka poszedł do jakiegos sklepiku kupił misia porcelanowego trzymającego jakiś kamień szlachetny i zapłacił....2,90 zł :O :D a ja byłam w szoku że to takie tanie i sie zastanawiałam czemu nie kupuje wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny janek
to i tak jest szczyt moich dobrych manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie musi na arabski czat,bo ich to wszędzie pełno, ja to nie wiem mi sie chyba z nimi nie marzy seks, nie żebym była rasistką ale kręci mnie biała skóra poniemiecki - zawsze coś :classic_cool: malutka - depresja? na forum zaraz poprawi Ci sie humor ;) a to pewnie przez poogode wszyscy teraz tacy struci...mi też jakos gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
weszłam na czat kamerkowy, ale nie mam kamerki 😭 ale przynajmniej sobie popatrze przez 3 sekundy na przystojnych arabów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wystrój z lat 30-tych
mnie raczej niepokoi ...PiS cofa sie w rozwoju -wyrażnie .Wraz ze swoim prezesem (BO TO ON BYŁ TYM BLONDYNEM -czyż nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
i chooooj nawiazałam rozmowe z facetem z Indii ale nie znam dobrze angielskiego, tylko niemiecki. bylo napisane ze jest z germany a on ani be ani me po niemiecku :O wychodze kurrvaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
chatroulette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten hindus wyglądał jak arab? w miare przystojnych cywilizowanych arabów możesz wyhaczyć w berlinie albo w co większym miescie koło kebabu malutka - to tak zawsze... faceci to sucze nie należy im okazywać zainteresowania, u mnie to samo ...Ałstralijczyk mnie olał 😭 grunt to sie nie zrażać i szukać nowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortynna
ide ogarnac dupsko, bo siedze przed kompem od 9 rano i nawet zaslon nie rozsłoniłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie był prezes, to byl taki chlopak z mojej okolicy, niewysoki blondyn, strasznie mi sie podoba jak go widze, ale on nawet na mnie nie spojrzy 😭 a wiecie ja wczoraj weszłam na omegle ...tyle kutasów co tam to nie ma nawet na dziale miesnym tylu parów w kazdym razie...poznałam kolesia - siedział przy biurku! nie walił konia! w koszulce...fryz na bieberka...znał angielski i niemiecki !!! no po prostu super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinkuku
wy zejdzicie kurwy durne na zieme ,bo i tak wszyscy wiedza,ze pasztetów kafetryjnych nikt nie chce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie szukam narazie chłopaka, tzn takiego na real... wirtualny i z daleka jak najbardziej tak :D olał mnie , tzn nie wiem kto kogo a było to tak: - on byl , ja weszlam ale sie nie odezwałam napisal pierwszy ale rozmowa byla dosc sucha/nudna , a nie zaprooniwał kamerki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaproponował kamerki a wczoraj była środa, nie widzielismy sie od ubiegłej soboty!!! a takie pisanie na co mi? potem ja cos napisałam on mi napisał praktycznie to samo, nie wiedzialam co dalej i przestałam sie odzywać i poszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie ...a siedziałam 30 minut...chociaż kiedys jakos pisał cos...no teraz była moja kolej, nmoglam chociaz jakis usmiech wstawic ale czułam sie oszukana bo obiecał video :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×