Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

co dla 14latki na prezent?

Polecane posty

witam :) mam problem z prezentami w ogole nie wiem co mam kupic rodzicom, babci, siostrze blizniaczce ale dla nich cos wymysle dla rodzicow i babci kupie chyba slodycze (rodzice co chca to wszystko maja, wiec naprawde mam mega problem) z siostra blizniaczka tez jakos pojdzie, ale z mloda moze byc problem ma 14lat, nie wiem kompletnie co jej kupic chcialam kupic zestaw kredek, mloda ma talent, lubi malowac, ale mama mowi ze ona narazie posluguje sie tylko olowkiem, widzialam jej malowidla i sa dosyc ciekawe, stad te kredki ale wlasnie mama z siostra mowily ze kredki narazie jej sie nie przydadza i kompletnie nie wiem co mam jej kupic jakies pomysly? mloda siedzi ciagle przed komputerem, lubi robic duzo zdjec, lubi malowac tak jak juz wczesniej napisalam, nie lubi czytac ksiazek ale lubi sie uczyc, do czasu ;) jesli chodzi o ciuchy to mama na biezaco jej kupuje, moglabym moze jakies smieszne skarpety jej kupic, ale wiem ze rzuci to w kat i bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjdjgl
kup jej jakis pachnacy zel pod prysznic albo pilling z joanny ,sa fajne i ladnie pachna,albo jakis kalendarz nastolatki czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile możesz przeznaczyć
na prezent dla niej? Jeśli lubi robić zdjęcia to może jakiś aparat albo album z ciekawyni zdjęciami albo jakąs książkę w której jest opisane jak robić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam wlasnie o tych kredkach ona z rodzicami mieszka w uk, ja do nich lece na swieta, mam torbe podreczna, wiec jakies zele cos odpada bo mi to na lotnisku zabiora :( nie chce tam niczego kupowac bo nie mam funtow ;) myslalam wlasnie o tych kredkach bo mloda lubi rysowac, idzie zaraz do collegu i wybrala sobie jakis kierunek z art i drama, wiec myslalam ze moze te kredki by sie przydaly, bo jeszcze zadnych nie ma myslalam tez o kalendarzu ale ona by go nie prowadzila, lepszy juz pamietnik ile na prezent mam? lacznie jakies 300zl dla wszystkich, dla rodzicow i babci mysle ze w slodyczach bym sie zmiescila jakos do 120zl wiec dla kazdej z siostr zostaje po 90zl kredki sprawdzlama i najtansze ok 50zl, mama mowila zeby tkaie kupic, pozniej jak bedzie trzeba to juz rodzice jej kupia lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×