Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Ja czytałem w necie ale coś w tym jest bo w poniedziałek dzien pracy szybko mija w w środe zawsze się wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien, jak kazdy inny:)tyle czasu nie moalem juz wolnego, ze dlamnie moglby byc dowolny dzien tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból a szczególnie jak dziecko w domu to się sprząta i dwa i trzy razy dziennie :) ale ile radosci daje jak dziecko stara się pomagać w sprzątaniu i jak zabawnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię ale nie pozwolę by córka w brudzie się chowała bo porządek to podstawa a dziecko to musi pobrudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje logika w tym jest ae też trzeba dziecku dać sie umorusać w błocie umazać buźkę czekoladą bo to nie dziecinstwo jak panują sterylne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mycia naczyń to zmywarke nastawic a mycie podlogi nie jest straszne no chyab ze ma sie chrupki rozszypane i trzeba odkurzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedziałek po przemeblowaniu i skręceniu regału (nie mam już wymówki na zawalone rzeczami stoliki) miałam sprzątać, ale dziwnym trafem nie chce mi się :D Zresztą wyprowadzam się (znowu...) to po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem potworem bez serca i za to wymówiono mi stancje :classic_cool: Po prostu stancja do kitu (long story), dziś rozmawiałam z poprzednią dziewczyną co tu mieszkała i ta też po miesiącu zwiała, więc ze mną wszystko ok....no prawie :D Irytuje mnie fakt, że ja nie zdążyłam powiedzieć, że rezygnuje tylko mi wymówiono podczas dyskusji...ale cóż, nie ma co się kłócić, i tak uchodzę za wcielenia szatana bo śmiałam cokolwiek skrytykować zamiast wychwalać pod niebiosa :D Coś mam pecha w tym roku :P Ale dobry humor o dziwo trzyma się mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×