Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Widze, ze rozmowa kwitnie:) A, jak wroce z pracy, to nagle wszyscy znikna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że zdrada podstawą bytu ostatnio cos ten temat zdrady ciągle krąży :) ja to znikne bo w domu wole z córka sie pobawic niż na kompie siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci to musi być świadomy wybór bo jak ma się pózniej dziecko olac to nie jest zabawnie :( a najgorzej jak dziecko pyta się gdzie jest drugi rodzic to nie jest za przyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dokonca to prawda :) bo im starsze tym ciekawsze pomysły miewa a telewizor upaćkany w dzemie to nie jest frajda dla rodzica ale jak słodko wygląda jak corcia całuje nawet z ubrudzoną buźką misia w telewizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubie na słodko czekolade moge jeść tabliczkami ciasto to codziennie :) A ty coś sie boisz tematu dzieci widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tam lubię dzieci , sama mam siostrzeńców ,których kocham nad życie ale takie słodzenie o tych dzieciach , tych całych kupkach , co dziecko je a czego nie , czym sie bawi a czym nie , co robi , co potrafi...kurdę odrobine irytujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze za co mam sie obraźic ? po drugie monolog polega na wymianie nie tylko zdań ale i poglądów a każdy ma swoje i nie wolno ich nikomu na siłe zmieniać :) po trzecie i ostatnie to Życzę miłej konwersacji bo na mnie już pora :) do zobaczenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam tego miska i sie
dziwie ze wam sie nie znudzilo go czytac on kurwa ciagle o tej swojej coreczce pisze:Owygoncie go do staraczek,strasznie nie meski typ:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzuś nie mogę wrócić do Kultury, oj przestań:P Fajno jest:D Sama zablokowałam jak znikłam na jakiś czas, planowałam nie wracać a wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×