Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Z tym cioply, to bym polemizowal;) U mnie chlodno dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ktorych okolicach? Ja mieszkam w Racosci, a teraz pracuje przy Glebockiej i rano chlodno bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie dobrze a humor może sie poprawi :) jak narazie szukam fona na allegro bo znow zostal mi tylko jeden do użytku cos ostatnio nie mam szczescia do fonow jakost tak rozpadaja sie w moich raczkacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie rzucam nimi poprostu w rekach sie rozpadaja :) po rzucaniu zawsze za duzo do zbierania było wiec odluczylem sie tego szybko :) a jak narazie 3 fony padly w ciagu dwoch miechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamm i uzywam a czasami fon nie wyrobi ostatnio spalilem procka w bb bo przeciazylem ja :) bo nokia e 61 to padla szybciutko po tygodniu uzytkowania ale ja uzytkuje na full telefon i taka wada tego ze potrafie zajechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego przezucanie sie jeszcze z sieci gsm na wifi i bateria jak pol dnia wytrzyma to super wifi to zrzera bardzo baterie i jak tu jeszcze te norme 600 sms wyrobic przy tak slabej bateri ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 600 to ja wysylam i podobnie tyle odbieram do tego w pracy rozmowy i tak bateria jak wytrzyma caly dzien to happy jestem a telefnu nie uzywam do zabawy praktcznie bo maile tylko dodatkowo odbiera i net jak wracam do domu w pociagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do muzy to uzywam odtwarzacza lepsza jakosc muzyki a telefon sluzy mi tez do kontaktu tyle ze moja ptaca opiera sie na duzej ilosci maili i fon wygodny jest do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×