Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Kurwa, czy praktycznie każdy aspekt jest zależny ode mnie, ze to nie czynniki zewnętrzne? No dzięki że sądzisz iż mam władze nad całym swiatem i ludzkimi umysłami Chociażby przejmowanie się czymkolwiek złym co się dzieje, ludzkie zachowanie przecież, ale już zniewala... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście pojawiłeś się Ty i wprowadziłeś nutkę szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydawało. Gdybyś dodała cudzysłów, miałbym pewność. Poza tym sądziłem, że tym zdaniem odnosisz się do swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłem po prostu, że zrobiłeś błąd. Ale skoro celowo tak piszesz, to czepiał się nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często używasz skrótów myślowych. Piszesz o czymś dla Ciebie oczywistym, ale dla kogoś, kto nie zna Twojej sytuacji, to jest dość niejasne. Na przykład: "Chociażby przejmowanie się czymkolwiek złym co się dzieje, ludzkie zachowanie przecież, ale już zniewala..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż własny temat, zobaczymy, jak będzie się rozwijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest niejasnego w tym, że jako ludzie odczuwamy bolesne doświadczenia i sam fakt odczuwania już nas ogranicza? Prościej, jak masz złamaną nogę to nie pobiegniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że masz na myśli jakąś konkretną sytuację, ale piszesz bardzo ogólnie, nie dotykając tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie. Musi mi wystarczyć, że po prostu masz ochotę wyrzucić z siebie "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzygać raczej. Bo to jak mdłości, doprowadzają Cię do szału, czujesz się tragicznie, chcesz przestać czuć po prostu, zasnąć cokolwiek. I możesz albo zwymiotować albo przeczekać. Niestety sprowokować nei zawsze się da, to zostaje przeczekiwanie Tyle, że psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ponownie:) Kolejny piękny dzień wstaje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... Przerwe w pracy sobie zrobilem i mialem nadziejie, ze poczytam cos tutaj, ale nikogo nie ma.. A tak niewiele brakuje do tysiaca wpisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×