Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

Biję schaboszczaka :D, do tego ziemniaki i sałatka z pomidorów. Wolny dzień od pracy mam dzisiaj, więc pitraszę. Zwykle obiad robi partner, ma talent, więc go nie wyręczam. Takich rodzynków jest niewielu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni mnie w domu nie było, więc nic nie zrobiłem:P Do kina chyba pojadę, to coś na mieście przy okazji zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurier niech się na Pomorze Zachodnie kieruje, wskazane jest by był przystojny :classic_cool: Oj tam, andrzejki, jak masz ochotę sie zabawić to zawsze można, a nie w konkretny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole jaka smutna piosęka leci w radiu 😭 "jesli tylko chcesz , jesli tylko chcesz...kiedy w końcu znajdę Cię , kiedy będziesz obok mnie....kiedy ja to będę Ty...kiedy będziesz mówić mi.....że beze mnie nie ma nic , ja dla Ciebie bede zyc" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie KFC;) Chociaż ja tam wolą Makdonalda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty zeżresz skrzydełek za cztery dychy? Tego tam chyba dużo jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, utłukłam solidnie :D a mojego kuchcika nie oddam za nic ;) Weź nie przesadzaj - kup ogóra i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu, nie słuchaj takich smutów bo to się nigdy dobrze nie kończy. Ja muszę przejść na lekką dietę, bo od ślubu (lipiec, ważyłam 49) przytyłam 7 kilo (ważę 56 ..) ja nie wiem, jak to się stało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelczyk jak to sie mówi "zakochani kalorii nie liczą ", czy cos w ten deseń:classic_cool: , a ile masz wzrostu?bo moze Ci się wydaje , ze źle wyglądasz...zreszta kobiece kształty są bardzo apetyczne;) oreore własnie jest dziś tak cholernie zimno i niebardzo mi się chcę wychodzic z domu:O a jak długo jestescie razem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie powiedziałam ani razu, że źle wyglądam :classic_cool: pora ograniczyć piwka pite wieczorem, makarony na kolację o 21 itp. no i oczywiście powstrzymać sie przed zjadaniem 1/2 kg białych michałków dziennie :O A wzrostu mam 170 chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja muszę przejść na lekką dietę, bo od ślubu (lipiec, ważyłam 49) przytyłam 7 kilo (ważę 56 ..) ja nie wiem, jak to się stało" Faceci mają racje, ślub zmienia kobiety ;) No to wcale nie tak blisko, Malutka :P A nie jem bo mi się tyłka nie chce ruszyć po ingrediencje odpowiednie, po zajęciach nic nie kupiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niedaleko "Wietnamczyka". Biorę sobie czasem kurczaka chrupiącego. Tam jest z 10 kawałków tego kurczaka, surówka z kapusty i ryż. Nigdy nie zjadam do końca. Za cholerę nie zjadłbym 30 kawałków i jeszcze dwóch porcji frytek do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorva, kocham białe michałki 😭 Nawet w niedzielę kupiłam sobie całą pakę 1kg i trzymam w szafce zamkniętą, żeby mnie nie kusiło, to dla mnie test :O Tak, ślub zmienia kobiety, ale facetów też :classic_cool: mój mąż też 'zmężniał' w kilka miesięcy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×