Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

"Nawet w niedzielę kupiłam sobie całą pakę 1kg i trzymam w szafce zamkniętą, żeby mnie nie kusiło, to dla mnie test " To tak, jakby przy rzucaniu palenia kupić cały karton fajków, żeby ćwiczyć silną wolę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco długo, żeby tego nie zmieniać, skoro jest ok ;) Zimno za oknem, nigdzie dzisiaj nie wychodzę, niech nawet nikt mnie nie prosi :D Miłego dnia, idę czytać książkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy otwórz szafkę i zjedz michałka🖐️ zjedz , zjedz , zjedz:classic_cool: :D Lomu no ! ja myslę !:D, a tak powaznie to serio bys nie zjadł? bo ja mam na dwa razy , zjem poł , 30 minut przerwy i dozeram do końca😭 , lepiej mnie ubrac jak wyzywić:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio bym nie zjadł. Ja zawsze malutko jadłem. No, chyba, że ziemniaki, albo pomidory. Tutaj już kilogramowe porcje wchłaniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś miotła by mi się do latania przydała :classic_cool: Dobra, idę się zdrzemnąć po "pracowicie" spędzonym przedpołudniu :classic_cool: I nabrać sił na porządki 😭 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_w_szpiIeczkach9O
Obciągnę któremuś prawiczkowi. Temu który pierwszy przyśle fotkę swojego fiuta na adres Malutka_w_szpileczkach90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ziemniaki ja zawsze chętny jestem:D Do tego dobry sos i nic więcej mi nie potrzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo od niepamiętnych czasów
na kafe licznik postów liczy ZALOGOWANIA bo kiedyś nie pamiętało nicków i trzeba było się logować za każdym razem. Logowanie zmienili ale licznika postów nie. A teraz idź się pobawić kulkami analnymi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Ja z kolei do "Ulubionych" mogę dodać tylko 4 tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo od niepamiętnych czasów
ale taka jest prawda. kiedyś trzeba było wpisywać hasło przy każdym poście :classic_cool:🖐️ to sobie kup. jak kobieta może nie mieć kulek analnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na "Zemsta cieciów". "Listy do M." i "Immortals" już widziałem, a poza tym same gówna dziś grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadaj wo Warszawy, to Cię zabiorę;) Film na 17:20, to może jeszcze zdążysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Immortals" jest bardzo słaby. Szkoda kasy. W zwiastunie masz wszystko, co fajne w filmie, a reszta jest przegadana, nudna i ogólnie miałem wrażenie, że brakuje wielu scen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×