Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ca-Sting

prezent dla nastolatki

Polecane posty

Mioże być etui na iphona, jakis gadżet do laptpa a może koszulka bluza albo czapeczka z wyjątkowym nadrukiem. W sklepie White Raven Style na portalu cupsell duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka niedługo będzie kończyła 12 lat i pomyślałam, że na prezent kupię jej gitarę. Ma dryg muzyczny i jej brat cioteczny gra na gitarze więc podstawowe chwyty, by jej pokazał. Już upatrzyłam taką https://www.megascena.pl/dimavery/dimavery-ac-300-classical-guitar-1-2-red-gitara-klasyczna.html Najpierw kupię jej taką żeby po prostu mogła sie nauczyć grać a jak będzie jej lepiej szło to zastanowie się nad czymś lepszym. Na szczęscie nie jest rozkaproszyną nastolatką i powinna się ucieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka689

A może kupic glośnik bluetooth? Teraz takie modne są wśród młodzieży, a ten model Xblitz Fun jest wyjątkowy, nie tylko dobrze gra, ma dobre głosniki to i świeci podczas gry https://xblitz.pl/produkt/glosnik-bluetooth-xblitz-fun/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam nastoletnią siostrę i ucieszyła się jak dostałą ode mnie voucher na lot do tunelu aerodynamicznego w wielkopolsce. Zdjęcia i filmiki z tunelu na fb wstawiła i na instagrama by wszystkim się pochwalić. Podobno koleżanki z klasy jej zazdrościły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana

Może zegarek - np taki firmy Jordan Kerr? wygląda na droższy niż jest 😉 a to i biżuteria i się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelima

Córce kupiłam czytnik do ebooków INKBOOK, ma dużo ksiązek, lubi czytać, wiedziałam, że będzie zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmka

ciuchy sa zawsze fajne. na sibysi.pl dla równego wieku są ubrania, ale ...enki jak na mój gust, są sztos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falista

A może dobry smartfon, albo smartwatch? zobacz sobie w bestcena, mają tu du,ży wybór sprzętu a ceny na prawde bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest pare opcji ale większość została wyżej wymieniona. Na te czasy to najlepiej "coś drogiego". Nowy telefon, jakieś modne buty ale dorgi ciuch

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega modne są teraz paznokcie hybrydowe więc może zestaw startowy? Bardzo dużo dziewczyn same robią sobie paznokcie zawsze też czegoś manualnie się nauczy 😉 ja też mam taki zestaw z hi hybrid i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaczek

może coś ze sklepu Otien? jakaś bransoletka czy ładny zegarek? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

ja swojej kupie na święta zegarek- dokladnie smartwatcha xonix 🙂 taki prezent sobie zazyczyła więc dostanie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;

Dobrym pomysłem jest coś praktycznego dla małolaty 🙂 Kupiłam w www.perlatorebki.pl coś co ją wyróżnia i sprawia radość .

Pozdrawiam

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×