Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Problem z pempkiem

Polecane posty

Gość ale jestes oblesna ble
nie dosc że paskudnie brzydka tępa to jeszcze chorowita śmierdząca fee ochłap :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
, ale zabawne rescz zalosne bardziej ktos poisze o jakim s zj**anym pmempku o matko padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
skoncz z tym pempkiem,do lekarza, mioe zaluj pieniedzy emigrantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze w akcji .. spierdalajcie .. GNIOCIE spojrz na siebie . Agus .. haha to mnie zaskoczylas:) Bystra jestes ale ja nie jestem jeszcze pewna:):) tzn jestem ale jeszcze ide bardziej upewnic kolorowe kredki :) Laska wlasciwie to bylo tak pewno dnia mylam piepek wyjelam z niego taka mala bubke jasna wlasciwie to sama byla na wierzchu , potem troche mnie zapieklo i wsio po paru dniach takie jakby skurcze mialam . A przez ostatnie dwa dni leci mi taki jakby sluz przezroczysty , o nie milym zapachu ... lepki ..Jak go umyje to po godzinie znowu to samo ... i do tego wysypka w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
emigrantko smieszna do lekarza co euro liczysz?? phi??????? po porady o ja nie moge miej honoru kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek3454632 - odnudzanie na twoim topiku ci nie pykło i teraz tu przynudzasz? ,A weź spierdalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasdsdd
mi sie czasem uczulenie robi, krostki swedza starsznie, zazwyczaj od metalowego paska itp. maść witaminowa pomaga, albo spirytus jak ktoś juz wczesniej wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakims tam pepku , niezle widze ze w ogle macie w dupie swoje zdrowie skoro tak mi piszecie Na nic nie zaluje a ta emigrantka to jakas chamska aluzja?? Pracuje uczciwie ale nie zarabiam tyle bym dala 200 funtow za wizyte u polskiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
masz 5tlusty bebech sory ale tez nie jestem w polcsce a ty zamiast isc do lekarza to sobie zalujesz, tacy sa polacy na wszystkim zaoszczedzic, mam basy z ciebie dziadowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochanko mego meza ... no wlasnie jak mylam ten pepek to to jakby tam na wierzchu siedzialo to wyjelam lekko mnie zaklulo , pewnie sama to rozdraznilam to teraz mam Kotek , a wez spiierdalaj . w uk euro ty tepa krowo . do szkoly !!! a nie tutaj pierdolisz od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek , kurwa nie widzialaas mego brzucha wiec sie nie wypowiadaj . Mam gleboki pepek to wszystko . Kurwa od tego jest forum zeby pytac . Na nic nie zaluje tepa dzido . ale skoro to blachy problem to moze faktycznie sama woda utleniona mi pomoze . zobacze dzis i jutro tego uzyje i zobacze czy mi pomoze a jak nie to pojde do tego gp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
ok czi ie czy uk wy zydy zal mi was, czy euro czy funty, jerstesci pojebni samma mam do czynienia z tskimi ludzmi za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek wlasnie widze jaki masz kontakt skoro piszesz ze zaluje euro w uk gratuluje inteligencji hahahah:):) uklon w twoja strone , nie produkuj sie wiecej bo nic ciekawego do dyskusji nie wnosisz mialam na voili fotki ale juz nie mam bo pierdole czytac bzdury niedojebanych pomaranczek:):) kochanko mego meza...---> jestem w uk ponad 2 lata nigdy wczesniej nie mialam takiej potrzeby . wiem wiem ... zle zrobilam , ale ciegle cos mi wypadalo i nie mialam czasu a teraz tempo musze zwolnic i wszystko pozalatwiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
sorry sle o co wam chodizi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
aha ok, sorry literowka bo mam do cvzynienia z euro na codzien, ale jest mnie stac mimo wszystko do lewka4rza, albo isc wykupic ubezpieczenuie, i to ty sie nie kompromituj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
mam spierdalac czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
tak podszywaj sie podem nie p[hi zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotko , ja nie musze placic za ubezpiecznie bo je mam za darmo . Ale jestes malo oczytana bo nie dosc ze nie wiesz jaka waluta jest w uk to jeszcze placisz za ubezpiecznie haha gdzie ja napisalam ze zaluje , zalosna idiotka , idz spac popaprancu bo nie moge sie juz czytac :) Kochanko mego meza :) tez tak mysle :):):) poczekam dwa dni jak nic sie nie zmienit to pojde do lekarza jak zdrowko:)? a gdzie agus i kolorowe kredki uciekly laski:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
odjebalto mi za tom granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
tak podszywaj sie podem nie phi zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×