Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Problem z pempkiem

Polecane posty

Gość kotek3454632
za karte mesyczna durnadzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
wez poczytaj durna dzido, widac twoje uebezpiecenie jerst kiep[oskie skoro cykasz sie isc z ta bzura do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
jamam karte medyczna a ty nnie weim co tam za granica ribisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
nawt przy facecie mialabyss ubezpicznie ale widze ze jest lichawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
ja ribie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:) ale pierdolisz nie do ladu nie do skladu , ubezpiecznie karta medyczna euro funty dla ciebie to wszystko to jedno i to samo brawo inteligentna inaczej:) zegnam nie bede uczestniczyc w poszerzaniu twojej glupoty haha:) daruje ci dzis narka💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
hahaha jak tam wasze KSZTALTY? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
tak dokladnie jesrtes jakas zalujaca sobie na wszysko matko polka i pytajaca sie odnosnie pemka w ktorym jeszt kambodza ze tak sie wyraze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda- pełno tutaj takich pomarańczowych popaprańców :D W dzień siedzą pod czarnym a wieczorem przywdziewają nowy strój i napierdzielają jakieś brednie i szydzą z innych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
co gnije cci pempek?? top do lekrza zydy / :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
wiem jestem stluknieta ale nie tak jakst myslisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci z kambodzy maja wiecej rozumu niz ty , wiec sobie daruj te swoje madrosci :) matka polka bede najlepsza z najlepszych a tak jak juz pisalam KTO PYTA NIE BLADZI kotek srotek lecz z karta medyczna do uk zaplacisz euro i bedzie si hahahahaahhaha nara Dziewczynki Lece .. zle sie troszke czuje .. do odczytania i dziekuje za rady i linki buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
lec ja do kubety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe kredki przywyklam:) hahahaha pekam ze smiechu az mi nie dobrze sie zrobilo ...:) :):) powiem ci ze inteligencja nie grzesza , 20 groszy swoje maja wiec :) niech pisza bo sluchac zapewne ich nikt nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne ! Mega Ważne !!
Wypierdalaj kocie stąd na lekcje angielskiego .Kszszs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
dobra udawajcie pokszydzone ciekawe kt osie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek3454632
aha zdania niezienie czy jestem w ie czy w uk niech ma ubezpieczenie a nie cuduje na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawq
wy jestcie trolice daremne :D stare grube i z celulitem i śmierdzacym pepem :/ kotek jest super !: ) i wsszyscy którzy w fajny sposob gonią idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cs remix
Do autorki-mam pytanie.Czy teraz np nie masz temperatury a ponadto czy nie odczuwasz bólu przy oddawaniu moczu?Czy nie masz częstego oddawania albo wprost przeciwnie zachamowania oddawania?I czy gdy pęcherz jest wypełniony to nie odczuwasz bólu? Na koniec jeszcze zapytam.Czym było to "coś" w pępku co jakby wyłuskalaś. Tzn jak to dokładniej wyglądało i do czego byś mogła to porównać. To ostatnie pytanie jest podyktowane tym,że nie bardzo zrozumiałem Twój opis:classic_cool: do Aguś-mam pytanie też. Jak teraz jest z tą tzw wizyta u lekarza w szpitalu bez zapisu.Czy MOŻNA to traktować jako wizytę tak jak w Pl na izbie przyjęc? Autorko-jak masz Insurance Number to za radą Aguś odwiedź lekarza w tym trybie. Bo co się będziesz denerwować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cs remix wygladalo to jak cukier ..blyszczalo sie .. Nie odczywam zaczego bolu . Mam nin wiec napewno sie zglosze jesli przez kolejne dwa dni nic sie nie poprawi:) Dziekuje za troske . Lece spac . Milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
A sorry to chyba kolorowe kredki o tej wizycie napisała pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×