Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

Problem z pempkiem

Polecane posty

Gość cs remix
Ok.Czyli była to prawdopodobnie wydzielina wcześniej, która się wykrystalizowała.No może nie być nic konkretnego.Ale moje wcześniejsze pytania były tylko podyktowane tym,że ktoś tu napisał o tzw przetoce. Choć to akurat mało prawdopodobne bo to jest wada jaka się ujawnia bardzo wcześniej. Są jednak podobne jakie czasem występują w późniejszym wieku choć to niczego nie dowodzi. To może być też powierzchniowe podrażnienie ale tak jak napisała Kolorowe Kredki tak się pod tym podpisuje-Tu się nie ma co cackać i dla spokoju tak jak Ci kredki napisała podjechać na oddział do lekarza bez zapisu. Przy okazji możesz też tam się dowiedzieć gdybyś chciała rodzic[o ile to pewne]o miejsce w szpitalu. Nie zignorują niczego. Będzie ok. Tylko podjedź sobie i tyle. Będziesz miała spokój. Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
cm remix- pracujesz w pogotowiu? kim jesteś z zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Nie.Nie pracuje w pogotowiu.A czemu pytasz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
bo tyle szczegółowych pytań zadałeś jak ratownik pogotowia :D miałeś coś kiedyś z pępkiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Napiszę jedno. Jak ktoś ma jakiś problem to wychodzę z założenia że w żadnym wypadku nie powinien się tu oddawać konwersacjom jak coś leczyć. Forum nie jest od tego.Taka osoba powinna mieć kontakt z lekarzem. Chyba że w grę wchodzą naprawdę błache.Choć i w takim wypadku trudno uznać coś za błachostkę.Czasem mnie zaskakują nieraz tu rozmowy podczas których ludzie piszą, że przykładowo od "paru tygodni"go coś boli itd itp i cóż to może być. Generalnie zawsze u mnie coś takiego wywoływało niebanalne zdumienie-jak ludzie mogą olać albo ignorować mimo nękających ich objawów to co stanowi podstawowe ogniwo działania w takich wypadkach.Czyli kontakt z lekarzem, który od tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
nadal nie napisałeś z jakiej jesteś branży :d długo tu siedzisz czy pierwszy raz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
A o to chodzi.:classic_cool:.To akurat nie było związane z tym, iż miałem coś kiedyś z pępkiem.:) Fakt. To o co zapytałem to tzw objawy "dyzuryczne".One mogą towarzyszyć stanowi zapalnemu tzw torbieli moczownika ale to musi coś takiego być jak torbiel.Nie ma co gadać. Po prostu to mi się przypomniało jak Kolorowe Kredki napisała o tzw przetoce.W sumie zaskoczyło mnie to,że takie rzeczy wie.Choć wg mnie to nie to. Jedynną cenna uwaga poprzez forum tu to żeby prawdacięzaboli po prostu udała się do lekarza na jakieś badanie i będzie mieć luz.Ejo Ejo-pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona zyciem
tez mam problem z pepkiem od dlugiego czasu...leci mi ropa ktora nie ladnie pachnie i czasami robia sie tam malutkie rany ktore pieka jak przemywam woda utleniona.... ale nie o tym chce napisac... teraz mam problem z uszami...od 7 tyg cos sie z nimi dzieje,najpierw przytykalo mi raz jedne raz drugie i uczucie ciaglego jakby plywania pod woda..w uszach caly czas mokro...smierdzaca woda (przezroczysta) po 4 tyg bol prawego ucha na drugi dzien juz obydwa...wydzielina zolta i klucie w uszach...odwiedzialam juz 3 lekarzy...daja antybiotyki...leki alergiczne spreye i nic nie pomaga....slysze jedynie w 50% i co wy nato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
bo kredki ma wykształcenie medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
zawsze jak czegoś nie wiem to mi pomaga i podpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Na pytanie czy długo tu siedzie napiszę,że ostatnio to nie. Kiedyś częściej.W ogóle raczej jak większość dla rozrywki.Ale przepraszam.:classic_cool:Nie chciał bym tu zdradzać swej branży.Przynajmniej na te chwilę.Co do wiedzy na pewne tematy to związane jest jest z tym że kiedyś studiowałem med.Ale zajmuje się czymś innym.Generalnie jestem zdanie,że leczyć powinien ten kto ma kwalifikacje i powolanie.Z tym ostatnim to w realu cienko.Gorsza sprawa bo papiery też ludzie dostaja idą w "termin"i wyprawiają takie rzeczy że szkoda gadać.Cały system wymaga reformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Kredki jest po medycynie?Fiu Fiu:classic_cool:Troche mnie intryguje ta osoba przyznam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
cs remix- a ty intrygujesz mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
To jest jakby na to nie patrzeć-jeden z najtrudniejszych kierunków.Niezależnie od tego czy lekarskie czy lekasko-dentystyczne.To kierunek jaki wymaga ogromnego nakładu czasu.Wiele godzin zajęć,ćwiczeń,laboratoria itd itp Choć czasem jak się czyta co odwalają ludzie w branży to włos się jeży:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Ejo Ejo poważnie?:classic_cool:Ciekawe.Ciekawe.Jesteś kobietą,że tak zapytam?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola lojalna lub nie
co wy z tą kolorową kredką? moim zdaniem jest marna jak noc i ma zjebany ryj. a to,że kończyła medycynę o niczym nie świadczy. teraz wszystko z palcem w dupie można skońćzyć. też mi wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
no ja kobieta ma się rozumieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs remix
Ok:classic_cool:Ejo Ejo miło się rozmawia.Zajrzymy tu za dzień sprawdzić czy autorka poszła za radą do lekarza i wtedy pogadamy.Ja muszę niestety już wybyć.Ale ejo ejo pozdrawiam Cię serdecznie i do popisania następnym razem:classic_cool:A to dla Ciebie kwiatki na Dobranoc 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
dzięki remix. jesteś przeuroczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to dam
Moim zdaniem musiał by to zobaczyc chirurg.mogą rosnać wewnątrz jakies guzki,moze to byc przetoka pepkowa i kilka innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ejo
no już kreda o przetoce mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oż cholera, to niefajnie się dzieje do cs remix - nie wiem jak to jest z lekarzami w UK bo ja sie leczę w naszej piknej inaczej ojczyźnie, bo tu mieszkam i pracuję... I do tego prywatnie bo państwowo to tylko trypla w szpitalu można złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dobrze, co jak co ale zadna wydzielina nie powinna sie z pepka wydobywac.. to moze byc przepuklina.. albo jakies inne zakazenie w srodku, nie wiem.. nie znam sie mam nadzieje ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love i to jeszcze smierdzaca wydzielina fuuu wpizdu napisalam taka dluga wiadomosc i mi net rozlanczyl wiec napisze od poczatku Dzis z rana zadzwonilam do polskiego lekarza .Powiedzialam jaki mam problem umowilam sie na wizyte w poniedzialek . Wpizdu , wizyta droga mam nadzieje ze nie bedzie tak ze zaplace i gowno sie dowiem. W polsce bym szybko to zalatwila bo pracowalam 2 lata w placowce medycznej . ale tu to nie polska wiec musze sobie jakos inaczej radzic . Do rzeczy .. po 19 na mojej bliznie po kolczyku zaczelo puchnac .. i jest bardzo odstajaca .. w srodku mam krostki , do tego piecze mnie .ale na pocieszenie dodam ze juz tak bardzo nie pachnie jak wczesniej . Z moim pojechalam do szpitala . i mowie ze potrzebuje pomocy Murzynka podchodzi do mnie i kaze mi pokazac ten pepek , wiec pokazalam a ona do mnie zebym szla sie zarejestrowac do lekarza GP TO jej powiedzialam ze zarejestruje sie szybko ale czekac bede pewnie z 2 tygodnie . Powiedziala ze na jej oko to infekcja i zebym przemywala to spirytusem bo ona pomoc inaczej mi nie pomoze Kurwa co za ludzie . Mowie jej ze jestem chyba w ciazy i boje sie ze bardziej to sie rozwinie a nie wiem co to jest, to machnela mi reka i powiedziala ze brzuch bede miala wiekszy i sam sie oczysci pepek i wezcie kurwa mnie trzymajcie .. bo do poniedzialku to w ogle sie wkurwie jak tam zajde i to samo mi powie polski lekarz;/ eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam.. to moze byc PRZETOKA PEPKOWA, mam nadzieje jednak ze to nie to.. podobno tylko chirurg moze sie tego pozbyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka cipa! brak slow normalnie.. probuj przemywac tym spirytusem.. moze to zwykla infekcja, a wydzielina smierdzi bo to np ropa-wiadomo ze ropne wydzieliny niezbyt ladnie pachna.. a moze masz jakies uczulenie? kluciem mimo wszystko bym sie nie przejmowala, bo to jeden z pierwszych objawow ciazy.. moze zahaczylas gdzies, zrobila ci sie mikroranka i wdala sie infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love no mowie ci przecipa !!! a najlepsze jest to ze w ogle mi tego obejrzec nie chciala ... na pol cholu pytam jej czy chociaz moze to zobaczyc a ona ze takie problemy to nie problemy . zdjelam kurtke i bluzke do gory przy ludziach a ona o boze a co to ? no to jej mowie kurwa ze nie wiem i ze moze ona mi powie no i bla bla i tak mnie podsumowala j akbym z katarem przyszla a jak powiedzialam o tej ciazy to w ogle zasmiala sie iiii aaa tammm ladnie ci sie pogoi jak brzuch urosnie ;/ eehh wlasnie slyszalam o tej przetoce :( i strasznie sie boje .. bo jesli jestem w ciazy to nie wiem czy to dobrze :(:(:( o nic nie zahacczylam .. jakos starannie nigdy go nie mylam ale wiadomo jak czlowiek sie kampie to mimo wolnie wszedzie reka wejdzie a tu masz ci los cos takiego ehhhhh wkurwila mnie suka mowie ci normalnie mialam ochote jej w morde dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszukalam neta, duuzo ludzi ma takie objawy ale kurde zadnych konkretow nie pisza.. tylko do lekarza, do lekarza :/ podobno znika samowolnie po jakims czasie, ale np po pol roku znowu sie pojawia mam nadzieje ze w poniedzialek dobrze cie zbadaja, takich rzeczy nie powinni bagatelizowac, tymbardziej ze masz podejzenia o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×