Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_grestowa

A co przyniesie Mikolaj w tym roku?

Polecane posty

u nas będzie mikołajowo- urodzinowy i przyniesie Tygryska (puchatkowego) na biegunach :) a na Gwiazdkę to jeszcze nie wymyśliłam ... synek kończy rok w okolicach Mikołajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymarzony traktor Travis z Boba Budowniczego :) no i jeszcze nowe puzzle obowiązkowo i zastanawiam sie nad pościelą i tak muszę kupić a widziałam ostatnio z Bobem, założyłabym ją na mikołajki to by miał frajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troche starsze towarzystwo - zarowno u siebie jak i siostry. I tak sie bije wlasnie z myslami, czym by tu uradowac bande przedszkolakow.. Caly szkopul w tym, ze szybko sie takim maluchom zabawki nudza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Zgodnie z tradycją: dla dziecka książka i zabawka, dla dorosłych książka bez zabawki. Dla dzieci Poczytaj mi, mamo. Uwielbiałam jako dziecko te liche broszurki, na podłym papierze. Teraz moje dziecko ma szanse poznać dobrą literaturę, ale w znacznie lepszym wydaniu. Twarde okładki, doskonały papier, ale zachowane dawne ilustracje. Dla mojego męża Stephena Kinga Mroczna wieża, pierwsze cztery tomy. Ja też dostanę książkę. nie wiem jaką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto mi
Kupi mroczną wieżę?:-( o mnie mikołaj już 20lat nie pamięta a mam dopiero 'czydzieści':( pewnie mnie nie lubi za to że lubię horrory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że książka jako drobiazg na mikołaja to świetny pomysł, u mnie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki jixin, gry spadające małpki i grzybobranie i gadający telefon. A wiem ze jeszcze ma być zestaw małego artysty, żółw na klocki i chyba warsztat (to "dziadkowy" mikołaj ;) ) i pewnie jeszcze całe stosy innych rzeczy. Aż się boje myśleć ;) Dobrze ze u jednej babci mikołaj byl taki rozsądny ze przyniósł porządne kołdry. Prezent drogi, ale wspaniały- przydatny i na lata. No bo byśmy się zagrzebali w zabawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tatusia sweter i gatki, a dla całej reszty rodziny (cioć, wujków, babć, dziadków, prababć itd ciepłe kolorowe rękawiczki, bo zauważył mikołaj że 90% rodziny jakaś do zimy nieprzygotowana i wiecznie bez rękawiczek a ręce po kieszeniach chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa (3 lata) na Mikołaja dostanie Mańka ciężarówke z filmu autka ;) urodziny ma 1 grudnia... wiec dostanie gre spadające małpki i krokodyl u dentysty na gwiazdke jeszcze nic nie wymysliłam. poczekam co dostanie od rodziny na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mi - zawsze można samemu się pobawić w Świętego ;). Dorosłym nie kupuję prezentów pod poduszkę. Dla dziecka zaś mam "Poczytaj mi, mamo- księga druga" , bo część pierwszą już ma i uwielbia, do tego słodycze i wymarzony pet-shop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 3letni bratanek zazyczyl sobie zdalnie sterowanego zygzaka mcqueena. to dostanie na gwiazdker, a na mikolajki pomyslu nie mam, bo nie dosc, ze mikolajki, to ma tego samego dnia imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×