Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jest prawda!!!!

Medycyna estetyczna, botoxy i wypełniacze to środki dla naiwnych desperatek

Polecane posty

Łatwo przyzwyczajamy się do dobrego wyglądu. Nikt nie zabrania Nam przestać - w końcu i tak wyglądamy lepiej, niż jakbyśmy z sobą nic nie robiły - pytanie kto na co ma ochotę. Pisanie, że jak się przestanie coś robić, to jest gorzej niż było jest bzdurą - ważne jest tylko by chodzić do dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sandrine
Mam prośbę, otóż jestem kobietą 50+ a moim problemem jest bardzo szczupła twarz i zapadnięte policzki,skronie. Jaki preparat powinnam zastosować do ostrzykniecia twarzy żeby efekt tego zabiegu utrzymywał się przez kilka lat. Dużo się czyta o coraz to doskonalszych i długoterminowych preparatach,ale uważam,że powinnam popytać osobę rzetelną w tym temacie. Ponieważ śledzę Twoje wpisy to wiem,że masz ogromną wiedzę w tej dziedzinie,więc chcę prosić Ciebie o pomoc. Pozdrawiam Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sandrine :)
PONAWIAM PROŚBĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoks to
smalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffujfuj
paskudztwo dla starszych desperatek i głupich'' celebrytek '' , wystarczy zobaczyć gorniak i jej podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillllipowska
Ja od swojej kosmetyczki dowiedziałam sie o kremach Nantes. Nie wiedziałam ze sa tak profesjonalne i tak dokładnie radza sobie z wszelkimi problemami skóry w tym własnie też ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inka, Niestety dopiero teraz odczytałam Twoją wiadomość. Jeżeli chodzi o poprawę wyglądu zapadniętych policzków to jest kilka technik - niestety wszystko zależy od grubości skóry jaką posiadasz - aby poprawić wygląd kości policzkowyc i zniwelować wgłębienia można:- wykonać laser CO2 - który napnie skórę - dzięki czemu wypełniacze będą się lepiej zachowywały w tkance; zabieg można wykonać raz na 1,5-2 lat- wykonać Sculptrę bądź Radiesse - te preparaty stymulują produkcję kolagenu w skórze - niestety przy zbyt wiotkiej i cienkiej skórze lepiej jest wykonać laser a po pół roku któryś z tych zabiegów. Co prawda w przypadku sculptry pisze się o powstawaniu ziarniniaków natomiast jeżeli w miarę szybko je wyczujesz i przyjdziesz z tym do lekarza można je przekłuć i rozmasować. Ważne: nie stosować razem Radiess i Sculptry w tym samym obszarze. Zaleca się wykonanie serii (w przypadku Sculptry) 3-6 zabiegów w 46-tygodniowych odstępach; (Radiesse) - raz w zależności od ilości użytego preparatu;- Kwas hialuronowy - w zleżności od marki i usieciowania utrzymuje się różnie. Skronie można powierzchniowo wypełnić preparatem StylAge S - dzięki czemu uzyskasz ładny naturalny efekt, niestety usieciowanie tego kwasu jest słabe (jest to preparat do nawilżeń i płytkich wypełnień) w związku z tym utrzymuje się około 6 miesięcy. Z twardszymi wypełniaczami umieszczonymi głębiej możesz pochodzić nawet 1,5 roku - ale lekarz musi zbadać skórę i zobaczyć czy nie będzie się to nadto rzucało w oczy. Ostatnia metoda to nitki np Silhouette albo inne - ale również cienka skóra i brak tkanki tłuszczowej mogą okazać się przeciwwskazaniem, bądź dać nieciekawy efekt.Musisz skonsultować wszystko z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallka_ewa
Jesli chodzi o tego typu zabiegi to ja mogę polecić stretchcare.Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu ale miałam całą serię na powieki, owal twarzy i szyję i naprawde działa, troche piecze ale warto przecierpieć, właśnie powinnam już powtórzyc tą serię bo już trochę spadł mi efekt ale pół roku to gwarantowany lifting twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżakowa
Nie zgodzilabym sie z taka krytyka. Dsperatka? czemu? nawina? bo dziala? Ja bylam na zabiegach dwa razy. We Wrocławiu, w Wellderm. Nie moge narzekac. Jest bardzo dobrze. Wychodze zawsze zadowolona i usmiechnieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że nie warto zaczynać z medycyną estetyczną bo to droga do nikąd i zamias powstrzymać starzenie tak naprawdę je przyspiesza ,wszystkie te szmery bajery ,lasery działają tylko na chwilę a potem twarz starzeje się o wiele szybciej,nie wspomnę już o zanikaniu tkanki tłuszczowej i wtedy wychodzą jakieś wgłębienia ,rowy ,doliny.Bądzcie mądre przed szkodą i nie idzcie tą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest dla ludzi. Byle z umiarem. Do zabiegów estetycznych trzeba podchodzić z rozsądkiem i umieć wszystko zaplanować. Nie tupać nóżkami, że tu i teraz chcę b yć 20 lat młodsza. Twoja skóra starzeje się już od momentu narodzin.. zatem nie da się jednym zabiegiem cofnąć czasu. To oczywiste, że jak wpompujesz w policzki 10 ampułek kwasu - to jak on się wchłonie będziesz wyglądała katastrofalnie. Dlatego w medycynie estetycznej aktualnie stawia się na poprawę jakości skóra, a dopiero później na jej wypełnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam wątek, bo chciałam się wypowiedzieć na temat wypełniaczy tj. botox. Oczywiście, że wszystko jest dla ludzi. Uważam, że taka nagonka na osoby, które się na niego decydują jest po prostu nie na miejscu. Każdy niech robi co chce, jak nie godzi się na upływ czasu. Ja zrobiłam botox ( tu robiłam www.lekarze-kolber.pl ). No i co? I czuję się w swojej skórze wygodnie. I się tego nie wstydzę absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
No właśnie :D A Sandrine robi błędy ^^ zna się tylko na nazwach preparatów, na medycynie już nie. Zresztą do zarabiania na spranych kobiecych mózgach nie trzeba znać się na medycynie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox to nie wypełniacz. A moja osobista hejterka strzela sobie kolano niedoceniając inteligencji rzeczywistych forumowiczek. Co do mnie to 5 lat na Uniwersytecie Medycznym - sprawia, że mam ogromne pojęcie, a drugie 5 lat w branży medycyny estetycznej powoduje, że nie tylko mam wiedzę i doświadczenie, ale również znam historie pacjentek po zabiegach, ich przemyślenia, obawy, oczekiwania i zadowolenie z zabiegów. To pozwala m i racjonalnie poruszać się po pojęciach. Jeżeli dla Ciebie drogi gościu to tylko rzucanie nazwami handlowymi - to zapytaj na temat z jakim masz problem. Postaram Ci się odpowiedzieć w sposób mam nadzieję zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem innym gościem ale pytam,Ciebie o maxymalne ilości tk. tłuszczowej którą można podać np. we fałdy nosowo-wargowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak maksymalna ilość - ponieważ powstawanie fałdów nosowo-wargowych ma różne podłoże - zazwyczaj jest to wiotkość tkanki i trzeba dobrze dobrać zabieg do pacjenta. Czasami pacjent bardziej kwalifikuje się do liftingu chirurgicznego, niż np. przeszczepu tłuszczu. Ostatnio podczas zabiegu na policzek, kąt żuchwy, bruzdę nosowo-wargową, część górnej wargi i linię marionetki podaliśmy 14 ml tłuszczu. ( na 1 stronę). Oczywiście nie było to 100% komórek tłuszczowych, gdyż pobrana tkanka zawiera częściowe ilości znieczulenia, krwi, osocza. Oczywiście zakładamy, że ostatecznie pozostanie z tego średnio jakieś 50% .Nigdy nie podawaliśmy tłuszczu tylko w samą bruzdę. Efekt wizualny po takim zabiegu mógłby być nieesteyczny, a dolna część twarzy mogłaby wydawać się ciężka. Przesadne pchanie wypełniaczy by tylko coś wypchnąć daje dziwny efekt. wystarczy zobaczyć na zdjęcie prezenterki tvn Panią Pieńkowską. Ewidentnie widać, że szczęka jest dziwnie szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie pojęcie masz dość mgliste a szczęka to jest wyżej to o czym piszesz nazywa się żuchwą. Jednak w czasie Twojej nauki ten temat był niezbyt dokładnie przerabiany albo wykładowca miał doświadczenie jak to wielokrotnie opisałaś tylko akademickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine czy poza aqamidem jest jakiś preparat którym można permanentnie powiększyć usta? a co ty wogole sądzisz o aqamidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci pozycje Grabba na początek , tam sporo jest ciekawych tematów i po przeczytaniu nie będziesz mieć wiedzy jak połowa lekarzy z tzw specjalizacją czyli medycyna estetyczna .A do tego postu że znasz temat tylko od strony spisu treści to muszę się zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że w Twoim przypadku chirurg szczękowy zajmuje się tylko szczęką (w rozumieniu anatomicznym), natomiast uzębieniem u dołu już nie? Oczywiście rozumiem, że czepiasz się pojęć anatomicznych, ale uwierz, że szary Kowalski nie ma ochoty znać dokładnie anatomii i posługuje się językiem potocznym. To dlatego pacjenci wybierają miejsca, gdzie mówi się językiem dla nich zrozumiałym. Każdy ma swój zawód i nie chce się rozczulać nad hasłami związanymi z medycyną. Co do permanentnych wypełniaczy to jestem przeciwna. Są spore powikłania po aquamidzie, który po około 8 latach zaczyna ropieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_aQamid
Sandrine a poza aqamidem jest coś czym można go zastąpić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na ten temat nie mam opinii. Ogólnie poza implantami piersi odchodzi się od permanentnych wypełniaczy. Z trwałych metod modelowania ust jest jeszcze buffalo lip- ale to jest póki co działka chirurgów. Nie mam jeszcze pełnej opinii na ten temat. Natomiast szkolenie będziemy mieli w styczniu. Wówczas po rozeznaniu i wywiadzie z chirurgiem będę potrafiła powiedzieć coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem że się odchodzi tyle że wydanie 1600zł co pol roku to duży wydatek,dlatego wolałabym coś trwalszego.Natomiast metody chirurgiczne wiążą się z bliznami a tego chyba nikt nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKIM trzeba byc zdesperowanym debilem zeby dac sobie wciskac w cialo jakas jebana chemie ktora niewiadomo jakie bedzie niosla za soba skutki uboczne na przelomie lat..i to tylko po to zeby wiecej kopulowac haha :D farby do wlosow powoduja raka piersi i pecherza, sylikony do wymion rowniez sa rakotworcze dla niektorych osob... nie wierze ze pozostale chemikalia sa obojetne dla zdrowia, pewnie za 50lat wyjda badania ktore obala mit braku szkodliwosci powyzszych. debile smaruja sobie slepia lekiem na jaskre- bimatoprostem zeby miec wachlarz rzes hahaha. zobaczymy co im z oczu zostanie za pare lat po takich kuracjach upiekszajacych :D naprawde jestescie pojebane wy glupie kurvy ze dajecie sobie wcisnac taki kit aby konowaly i producenci, chemicy itd na was zarabiali i na waszej krzywdzie psychicznej i fizycznej i to tylko po to aby wiecej/czesciej kutasa miec w pizdzie. nigdy nie zamienie zdrowia dla kutasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie twoja sprawa co i kto sobie wciska,a twoje poglądy nikogo tutaj nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykI
to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine czy mogłabyś mi powiedzieć Czym różni się Surgiderm XP 30 od Stylage M ? słyszałam też że surgiderm potrafi się nie wchłonąć i w miejscu podania siedzieć kilka lat, od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dla zadnych desperatek, ludzie, przeciez to sa po prostu odkrycia naukowe, które prowadza nas ciagle do przodu, to, ze jesteśmy przyzwyczajeni przez dłuższy czas, ze nie mamy dostępu do takich rzeczy to nie znaczy, ze one sa zle. Wystarczy wejsc na strone pierwszej lepszej kliniki tego typu np. www.kurban.com.pl i zobaczyc, ze to jest wszystko ladnie wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×