Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jest prawda!!!!

Medycyna estetyczna, botoxy i wypełniacze to środki dla naiwnych desperatek

Polecane posty

Gość Iwonkaaa

Też się nie zgadzam z opiniami zawartymi w temacie. Może po prostu trafiłaś na zły gabinet albo lekarza który nie podszedł profesjonalnie. Ja osobiście przechodziłam zabieg wypełniania zmarszczek botoksem i muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z efektów jakie udało się uzyskać. Wszystko to zawdzięczam gabinetowi lekarskiemu Moja Estetyka w Rzeszowie. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz odpowiednie przygotowanie do zabiegu. Super, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jag
Dnia 30.01.2019 o 10:12, Gość Iwonkaaa napisał:

Ja osobiście przechodziłam zabieg wypełniania zmarszczek botoksem i muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z efektów jakie udało się uzyskać.

Pierwszy raz słyszę o wypełnianiu zmarszczek botoksem. Tym bardziej jestem zaskoczona tymi efektami, bo wypełnia się kwasem hialuronowym. Botoksem paraliżuje mięśnie. Jeżeli to była reklama salonu, to mocno nieudana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syliwa

Bez przesady, wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna też, tylko wszystko trzeba robić z głową. Ja zdecydowałam się ostatnio na powiększenie ust wypełniaczem Restylane i w końcu pozbyłam się kompleksów, zawsze marzyłam o pełniejszych ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo szybko zaczęłam wykonywać zabiegi medycyny estetycznej. Właściwie już w wieku 30 lat, bo jestem bardzo podobna do mamy i mam takie same rysy twarzy jak ona, a mama niestety bardzo brzydko się starzeje. Wygląda naprawdę źle. Przestaje przypominać elegancką kobietę i ja się tego bardzo boję. Staram się dbać o urodę na wszelkie możliwe sposoby, ale w tym momencie doszłam już do takiego miejsca, kiedy przestaję ufać zwyczajnym kosmetykom i domowym zabiegu. Teraz już stawiam na coś konkretniejszego, co pół roku chodzę do dr Lenartowicz w Katowicach do kliniki MedEstetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Dlaczego nie korzystać z medycyny estetycznej, skoro to sprawi że ktoś będzie się czuć lepiej ze sobą teraz naprawdę wszystko jest na wysokim poziomie. Ja sama regularnie chodzę do gabinetu Dermedika w Krakowie. Korzystałam już z różnych zabiegów i efekt zawsze był super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Bardzo fajnym gabinetem w Krakowie jest Dermedika. Sama tam chodzę i wszystko wiem, bo Panie umieją odpowiedzieć na każde moje pytanie. Bardzo fajne miejsce do takich zabiegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka9

Zrobiłam sobie botoks i nie ma dla mnie znaczenia, jak to brzmi dla niektórych. Nie czułam się brzydka ani zakompleksiona, miałam taką potrzebę i warunki, więc poddałam się zabiegowi. Jestem baaaardzo zadowolona, byłam pod opieką fantastycznego specjalisty, pana Marcina Wolfingera. A dzisiaj, teraz czuję się i wyglądam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka9

Zrobiłam sobie botoks i nie ma dla mnie znaczenia, jak to brzmi dla niektórych. Nie czułam się brzydka ani zakompleksiona, miałam taką potrzebę i warunki, więc poddałam się zabiegowi. Jestem baaaardzo zadowolona, byłam pod opieką fantastycznego specjalisty, pana Marcina Wolfingera. A dzisiaj, teraz czuję się i wyglądam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka9

Zrobiłam sobie botoks i nie ma dla mnie znaczenia, jak to brzmi dla niektórych. Nie czułam się brzydka ani zakompleksiona, miałam taką potrzebę i warunki, więc poddałam się zabiegowi. Jestem baaaardzo zadowolona, byłam pod opieką fantastycznego specjalisty, pana Marcina Wolfingera. A dzisiaj, teraz czuję się i wyglądam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×