Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jest prawda!!!!

Medycyna estetyczna, botoxy i wypełniacze to środki dla naiwnych desperatek

Polecane posty

Gość gość
Nie jest do konca tak zle jak o tym Pisza, technologia poszla do przodu i niektórym osobom ciezko jest się do tego przyzwyczaic, to czasami nie ich wina przeciez. Warto poczytac duzo tutaj i umowic si ena jakas konsultacje, a przekonacie się, ze nie jest to takie zle www.centrumpodplatanem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glxllxlxx
A ja mam pytanie jak to jest z tymi zabiegami na nos, bo mam strasznie Duzy, taki spiczasty i chce to zmienic, nie daje mi to zyc od kilku lat, zle się czuje i w ogole, wiecie o co chodzi. Czytalam troche tutaj www.centrumpodplatanem.pl ale nie jestem jeszcze zdecydowana, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla kobiet z kasa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslimy centrum coś tam.... że reklama jest nędzna i smieszna a nosy zostawicie w spokoju od tego jest CHIRURG PLASTYCZNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie możesz po prostu zapytać o to lekarza? To chyba prostsza droga do rozwiązania problemu. Ja z moim poruszam każdy temat http://www.lekarze-kolber.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się że medycyna estetyczna ,zwłaszcza w Polsce,jest dla osób lubiących ryzyko.Sama jestem tego przykładem.Miałam nieudany zabieg operacji nosa w klinice doktora sankowskiego.Wczoraj w telewizji wypowiadał się lekarz z tej kliniki,który razem z sankowskim prowadził mój nieudany zabieg,o ironio mówił o nieudanych operacjach.Niestety żyjemy w świecie ułudy,że jak ktoś jest w telewizji ,to już jest specjalistą,wypromować można każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o Chirurgi plastycznej, a nie o medycynie estetycznej. Operacja nosa to nie jest Dzial medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość specjalistów z OZW w OC zrobiła medycynę estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie, przeciez jeżeli lekarz jest naprawde dobry to jest to normalny zabieg, niektórzy po prostu rodza się z jakimis niedogodnościami, które skutecznie psuja im każdy kolejny dzien zycia. Nie można się postawic na takim miejscu nie majac tego naprawde. Przeciez każdy taki lekarz musi zrobic jakas specjalizacje, no spojrzcie np. tutaj www.centrumpodplatanem.pl wyglada to wszystko profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecic te klinike www.kurban.com.pl maja naprawde Duzy wybor i wyspecjalizowany personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.fleurdebeaute.pl/ - jeden z lepszych gabinetów w Warszawie, a nie ma do niego kolejek! Usługi przez nich oferowane są w bardzo przystępnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co mi w tym gabinecie podobało się najbardziej? Rytuały z marką Ingrid Milet. Zabiegi nie są prowadzone non stop, tylko to jest właśnie swoisty rytuał, składa się z całych etapów na całe ciało - masażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bardzo długo myślałam, że medycyna estetyczna i te wszystkie zabiegi upiększające to naciąganie i oszustwo, byle tylko kase zarobić. Ale na 40 urodziny dostałam od przyjaciółek zabieg na twarz. Lekarka użyła kwasu hialuronowego Juvederm. Wstrzyknęła trochę w policzki i w okolice ust. Jak na razie jestem zadowolona - to chyba naprawde działa. Wiadomo, wszystkie zmarszczki nie zniknęły, ale twarz jest taka jakaś odświeżona i trochę młodsza. Ciekawe jak długo będzie działać? Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam wypełnienie doliny łez preparatem Redensity II i w końcu wyglądam jak człowiek. Wcześniej moja twarz wygladała nie za ciekawie: wielkie sińce pod oczami i wgłębienia. Bez makijażu nie mogłam wyjść do ludzi. Po zabiegu mialam lekka opuchlizne kilka godzin, a pózniej efekt wow! Wgłębienia zniknęły w 100%, sińce zniwelowane do minimum. Polecam zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier.....le, co to za koszmary.u nas TVN też 24 na dobę promuje w tych głupich programach operacje plastyczne- coraz więcej będzie tych chorych, obrzydliwych popaprańców. A ja ćwiczę, jem i jestem ponętną piękną normalną kobietką z brzuszkiem i udami. Pozdrawiam wszystkich normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, ja nie uważam, że botoxy i ogólnie medycyna estetyczna jest dla zdesperowanych kobiet. kazdy robi to co chce i nikogo nie powinno to obchodzic. moja znajoma zrobiła sobie usta w www.addent.pl i nie narzeka, jest zadowolona. wydaje mi się, że to zależy od osoby i to jej ma się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna80aco
Ja korzystałam z http://www.adedermatologia.pl/oferta/ raz i uważam, że wyglądam lepiej, ale nie odpuszczam ćwiczeń i mam dobrą, zdrową dietę - jeśli chcemy wyglądać młodo i przede wszystkim pięknie, to trzeba wszystko połączyć a nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tym, chociaż jestem przeciwna Botorowi. Zazwyczaj korzystam z zabiegów oczyszczających, nawilżających oraz relaksujących. Jest to dla mnie świetne odprężenie a skóra wygląda po nich rewelacyjnie. Najczęściej chodzę do http://www.silvanspa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwazam, ze sa to srodki dla jakichs desperatek. Sama korzystalam z tego typu srodkow i sa po pierwsze bezpieczne i daja dobre efekty jeżeli robi się to w odpowiednim miejscu, w moim przypadku był to www.centrumpodplatanem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie uwazam, jeżeli tylko wybierze się odpowiednie miejsce to efekty sa bardzo bardzo zadowalające, ja zabieg robilam tutaj www.kurban.com.pl i dalo to bardzo dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, kazdy ma prawo do swoich wyborow i robienia tego na co ma ochotę, ja jestem zapisana na pierwszy zabieg botoxu w klinice www.drmarosz.pl - opowiem co i jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak z tym zabiegiem w tej Klinice? opłaca się? bolało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, medycyna estetyczna to tez rodzaj medycyny. Ja sama bylam na zabiegu botoxu tutaj www.lekarze-kolber.pl i bardzo dobre efekty dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę boli, ale potem rzeczywiście widać różnicę. Wybrałam się do Pani Trzaskomy z www.med-one.pl i jestem jej wdzięczna. Czuję się teraz dużo atrakcyjniejsza i młodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na redukcje cellulitu i odchudzanie polecam Wam karboxyterapię. Naprawde byłam mega zaskoczona już po 1 zabiegu. Byłam u chirurga i bardzo zaufałam temu lekarzowi. Teraz tylko tam i nigdzie indziej ;) zawsze miałam problemy z nadwagą i brakowało mi samozaparcia żeby sie odchudzić - za to kasę mam to nie oszczędzam na takie zabiegi mimo że i tak nie są drogie. Polecam Wam ten gabinet z pełnym przekonaniem www.parmed.eu jak któraś sie zdecyduje to piszcie jakie miałyście efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dla ludzi, a moje koleżanki, które korzystają z medycyny estetycznej wyglądają świetnie. Wszystkie chodzą do kliniki Art Medical Center (artmedicalcenter.eu) i chyba sama się też wybiorę, bo jestem pod wrażeniem naturalnego efektu, który uzyskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już będziesz zdecydowana to napisz koniecznie. A właściwie to dlaczego jeszcze nie byłaś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytlumaczcie mi bo nie potrafie zrozumiec, skoro juz po tych wszystkich zabiegach wygladacie tak super to po co pozniej nakladacie tapete?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×