Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

FACECI do oceny + zagadka :D

Polecane posty

glyui no fakt, ta z filmiku jest taka hm...ladna ale sztuczna..widzialam ja na zdjeciach - mega sztuczna a na filmikach tego tak nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
glyui - no tak, jest ładna, nawet bardzo tylko jej zęby wyglądają jak z plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego z 23:01 kurde, nie ma już męskich mężczyzn i naturalnych, kobiecych kobiet czy jak, że takich odmieńców wklejacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo, na kafe swego czasu bywało sporo przystojnych facetów;) dajcie lepiej foty jakichś z gołymi klatami, bo nie ma co oceniać cukierka po papierku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulllllllllllabyyyyyyyyyyyyyyy
2 niezle ciacho mmmm czkawka skad ty ich bierzesz? podejrzewam, ze jakis czat - jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulllllllllllabyyyyyyyyyyyyyyy
ten pierwszy blondas ma niezle loczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym nie chciała wygladac jak żydówka :D jeden niemiec powiedział mi że wygladam exotic :o (chyba czas sie umyc :D ) sagan - wiem że ciaptusy liczą na wize, a mnie to kręci, udawac przed nimi boagtą krewną z usa i że wierze w te ich kompelemenciki :D jak sie napalają to nagle urywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala lepiej mnie nie szukaj :D dzisiaj jakas laska ze mnągadała niby ze stanow, ale byla naprawde ładna!!! i sie okazało że lesba :D nie mam nic do lesbijków no ale jednaktroche dziwnie tak...ale taka laska że aż byłam w szoku że sie mną zainteresowała ;p a ta Twoja kolezanka jesli podobna do tej filipinki to naprawde mocno niepolską musi miec urodę, a 100% Polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś niby 15 latek z USa jak mial zgadnac ile mam lat trafił 16 :D a jak powiedziałam że nie to pytał more or less :D kurde jeszcze mniej :D ale jak napisałam ile mam on mi : Stranger: you doesnt look like it :O :O :o to chyba nie jest poprawne,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deal : Stranger: hey You: hi Stranger: ur hot You: thx Stranger: yep, how old are u You: guess Stranger: 17? You: 19 Stranger: nice ;) Stranger: boobs for dick? You: dick in your mouth ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo teraz jeden mi dał że wygladam jak australianka :D :D Stranger: hi You: hi Stranger: hows it goin? You: good You: and u Stranger: same as. where you from? You: try to guess ;p Stranger: australia? Stranger: lol You: hah lol ;d You: why ? Stranger: just a guess Stranger: lol Stranger: usa then? to chyba jednak nie mam takiej wsiurskiej urody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulllllllllllabyyyyyyyyyyyyyyy
widocznie masz urode rozwianego surfera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×