Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgerger

Jest tu jakaś wróżka ???

Polecane posty

Gość rgerger

dlaczego nikomu się nie podobam :/ przecież nie jestem taka brzydka :( a jak przyjdzie co do czego to adoratorzy którzy mnie wcześniej podrywali przerzucają się na ładniejsza jak tylko pojawi się w ich polu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgerger
a dodatku nikt się we mnie nie zakochał nigdy a dobijam do 30 stki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgerger
jestem zalamana dlaczego nikt mnie nie kocha ;( właśnie przed chwilą wróciłam ze sporkania ze znajomymy i facet któremu od zawsze się podobała zaczął podrywac moją koleżankę, załamać się można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgerger
dlatego potrzebuję wróżki która mi powie co ze mną nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgerger
yhmmmm cudowna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czytac objawienia
bo grzeszysz Dopóki wszyscy się nie nawrócą i nie zaczną żyć według przykazań Bożych, będą cierpieć zarówno oni, jak i cała ziemia. Będzie głód pożogi, trzęsienia ziemi, której wielkie połacie zaleją oceany. To będzie, Moje dziecko, upomnienie i przypomnienie wszystkim wyznawcom bożków, że Panem ziemi i całego ludu jest JEDYNY BÓG Jahwe. Ten czas już niedaleki, bardzo bliski. Nie spostrzeżecie się, z której strony nadejdzie klęska... Już rozpoczął się czas panowania szatana, on teraz zbiera swoje żniwo. Walka o Królestwo Boże już się rozpoczęła. Tchórzostwo ogarnie niektórych z was tak dalece, że będziecie sprzedawać swojego Boga za srebrniki, by uratować skórę. Ci, co tak uczynią, pójdą na zatracenie, ci zaś, co w głodzie pozostaną wierni Samemu Bogu, będą doznawać łaski oczyszczenia i zbawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie korzystac z wrozek to
poszukajcie for ezoterycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba czytac objawienia
Pyłek kwiatowy, to cudowne białko, po nim wspaniałe robi mi się ciałko, bo on zawiera te dla zdrowia cuda, które naturze zgromadzić się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×