Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złotowłosa anielica

Czy można na odleglosc wyczuwac to czy ktoś o nas myśli?

Polecane posty

Gość gość
tak :) ostatnio jeszcze silniej ona o mnie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggala
Ale jak wyczuc czy to sa dobre czy zle emocje? Czy ktos moze sie orientuje? Mile widziane konkretne odpowiedzi:) temat bardzo wciagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 123
,,Kronika Wyoadkow milosnych" zarowno film jak i książka wartościowa, tez porusza ten problem o którym mówisz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś takiego jak telepatia chyba istnieje , kiedys wspomniałam o dawnej przyjaciółce (do innej koleżanki ) z która nie miałam 2 lata kontaktu a ona napisała do mnie dzień później , albo miałam takiego kolegę , że jak chciałam do niego napisać to on w tym samym momencie robił się dostępny na Facebooku , tzn tylko otworzyłam okno dialogu , aż się zaczęłam bać że Facebook ma nową opcję powiadamiania że ktoś ma zamiar napisać bo otworzył okno dialogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek miał raka, mojemu bratu (jego chrzesniakowi) przysnilo się że umrze , dosłownie dzień po tym śnie wujek zmarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mojej mamie sni sie jej zmarła mama lub tata , to wie że będzie jakieś nieszczęście , zazwyczaj to są jakieś rodzinne awantury albo coś złego się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest tak że zmarli nas ostrzegają przed czymś , człowiek musi być jedynie otwarty na tą energię , zauważać małe odpowiedzi w całej sytuacji , ja po rozstaniu z chłopakiem cały dzień słyszałam piosenki które mniej więcej mówiły " już nigdy nie będziemy razem " ludzie nie umieją czytać między wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę że można wyczuć. Teraz strasznie pieką mnie policzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po samobójstwie koleżanki śniło mi się ,że mówi do mnie że tam jest jej lepiej żebyśmy się nie martwilli ,że ona już nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×