Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złotowłosa anielica

Czy można na odleglosc wyczuwac to czy ktoś o nas myśli?

Polecane posty

Gość gość
Zawsze takie cos wuczuwam, nie kazda osobe, ale jest kilka nie wiem co ma na to wplyw, ale jest miedzy nami jakas wiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badfser
ja wierze, ze jest cos w tym. sama doswiadczam tego, ale najczesciej w snach. glownie dotyczy to mojego bylego, z ktorym nie jestem juz wiele lat, ale od malego laczyla nas silna wiez. jakis czas temu przysnił mi sie i w snie smutny oznajmil mi, ze jego dziewczyna jest w ciazy. po doslownie paru dniach dowiedzialam sie, ze to prawda. ostatnio znow mi sie snil, zalil sie, ze miedzy nim a owczesna zona dzieje sie zle, ze zaluje ze maja razem dziecko. po jakims czasie od znajomych dowiedzialam sie, ze dochodzi u nich do konfliktow. wiele moglabym jeszcze wymieniac podobnych przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sny tez czesto sa prorocze, nie umiem ich intrpretowac i i sugerowanie sie senikami tez nie daje efektow. Dopiero po kilku dniach wiem, ze moj sen sie spelnil jak nastepuje dane zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam. ciesze sie ze nie jestem sama choc z drugiej strony, przeraza mnie mysl ze ktos moze miec tak samo i znac moje mysli :P:P taki zarcik :D Najbardziej chyba zastanawiaja mnie sny z moja zmarła chrzestna ktorej nie pamietam . (umarla gdy bylam dzieckiem) nie mysle o niej a od czasu gdy tylko podrosłam mam z nią sny. Często są zwykłe ale po emocjach rozpoznaję co się stanie. Jeżeli jest smutna to coś złego,przykrego dla mnie,jakis cios. Gdy jest normalna albo wesoła to coś przyjemnego,znaczącego.Pozytywne rozwiązanie problemów itp.Sprawdza się z reguły szybko,do tygodnia,a czesto juz na drugi dzien tj.po przebudzeniu.Czasami nawet z nią rozmawiam. Zdarzylo się, ze powiedziala conieco o osobie ktorej ufalam i faktycznie potwierdzilo sie to,wydalo przez przypadek,innym razem zdawalam wazny egzamin. Pokazala mi we snie ksiazke i nagle bylo takie zblizenie,przeczytalam zadania, zobaczylam jaka to strona,po przebudzeniu cos mnie meczylo. Wzielam ta ksiazke do reki (mialam ja ale nigdy nie otwieralam nawet) otworzylam na tej stronie i szok! byly identyczne zadania,a jeszcze wiekszy szok ze byly na egzaminie. Dzieki nim zdalam bo byly najwyzej punktowane.Co na to powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie tak samo jak autorka tematu. Zaczęłam szukać w internecie czy to jest wogóle możliwe i czy nie zwariowałam. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakieś urojenia ale skoro inni tez tak mają. Tylko ja nie wiem kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciąganie inaczej osoby myślami najlepiej jak sa szczere wtedy działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że TAk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ja wyczuwam swojego brata bliźniaka jak jemu się coś złego dzieje to bardzo szybko to wychwycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Ja tak mam - cieplo i mi teskno potem ni z tad ni z owad dzwoni on co nie sie potem nie dzieje a tak bardzo czuje ze go pragne i zadaje to samo pytanie to czy on tez myśli i co się dzieje dalej. Mysle i za nim tesknie i czy on czuje podobnie czy to tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Niewyobrazalne uczucie ciepła,przeplywajacych mysli, teknoty, nie widziałam go rok, uczucie wygaslo potem zaczelo narastac az się odezawal zdumiewajace jak czuje uczucie przebycia z nim sexu i jak to mozna nazwac zadaje to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wyczuwam, że ktoś o mnie myśli. Dodatkowo to odczuwanie w przypadku pewnych osób daje odczucie błogości a w przypadku innych coś w rodzaju lekkiego pieczenia jak po zjedzeniu czegoś ostrego. Daje to niesamowitą satysfakcję bo wiem wtedy, że odległość fizyczna nie jest tak istotna jak wzajemna bliskość myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyczuwam, że ona o mnie nie myśli. Trochę przekornie, ale odpisałem z tego powodu, ponieważ faktycznie bardzo dawno miewalem wrażenia, iż czuję, że o mnie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam ostatnio, myslalam o jednej osobie z ktora mi sie rozluznil kontakt i powmyslalam jednego wieczora, ze czzuje, ze on o mnie mysli i tego wieczora wlasnie napisał do mnie choc nie odzywał sie juz kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni to niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyczuwacie tego, to tylko wasze pobożne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wishful thinking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mów za siebie, ale ty pewnie lepiej wiesz co czuje ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę wierzę w telepatię bo sama często o kimś myslę i on wtedy wlasnie dzwoni, albo najlepsze jak wlasnie chwytam za telefon i ta osoba dzwoni doslownie w tej sekundzie, nieraz tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle właśnie o pewnej kobiecie :) i ona myśli o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję żeco mnie teraz myślisz i na dowód tego przytoczę Ci syt spod hali Star."A tego zrobić nie mogę akurat,Tak przecież wiem -odpowiedziałam -a w głowie odebrałam "Przecież wiesz że Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyczuwam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest piękne. Toż to teleapatia. Bratnie dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudo. Tulaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggosc
Jak wyczuwan nagle podniecenie i przychodza mysli o sexie z ta osoba nawet calkiem nieznana lub widziana dawno temu. Zazwyczaj konczy sie tym że wlasnie ta osoba nie jest zbyt mi przychylna prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalam topiku, bo tradycyjnie nie chce mi sie, odpowiadam na temat: wszystko mozna, archeolodzy potwierdzili nawet istnienie krasnoludkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggosc
Nie rozumiem od czego to zalezy jak wyczuc czy ktos mysli o nas dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko gdy jest jakaś więź emocjonalna. gdy nie ma nic nie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×