Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość niunchako le oryginal
nie oglądaj tvn24 hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spierdoliłaś sprawę. Być może takie szczęście już więcej Ci się nie przydarzy...moja córko, Pamiętaj co mówi Ci kapłan: Korzystaj z życia póki możesz bo jak umrzesz to życie skorzysta z CIEBIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miała 60 lat i zastanawiała się...kurwa co ja mogłam zrobić.....a tu apelacji nie ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 syn 7 siostry adama powiedział że potomstwo 5 wnuczka siostry od strony brata będze rządziło judeą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jeszcze sie taki matematyk nie narodził który by to jakoś ujął w karby cyfr...prrr..prrrrr szalone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
etap mamrota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli potrzebujecie psychicznego wsparcia, duchowej otuchy, pocieszenia...nigdy nie liczcie na ludzi tylko na samych siebie...to by było na tye koniec zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etap górski zwany również etapem mamrota. Wszyscy kolaże z powodu wydatku energii popadają w stan katatoni. Z górki zjeżdżją już nieświadomie. Jak im się to udaje proszę zapytać sponsorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
na krechę jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale troszkę się pogubiłem. Szczerze mówiąc jakbym kojarzył tego gościa to wpierdul non stop....co on pierdoli?!:D jestem taki podniecony!!! hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeanalizowałem swój ostatni post. Trochę mi się polepszyło....no bo wyrzygałem ze 3 litry płynów zmieszanych jako tako. I tak sobie myśle mapisze na kafe kurwa:O Znaczy to nie była myśl przesadzam....kurwa...i jak tu nawiązć z wami kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POmyślalem sobie tak. Jetseśmy cywilizowanymi ludźmi....no przynajmniej większość która uważa się za większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mniejszość która uważa się za wiekszość.....srał was choj . kto ma siope to rządzi. ale nie wchodźcie więcej do mnie do domu bo was pozabijam a później zakope w jakimś odległym regionie co by się wasi ziomy wyhaustowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
etap monodramu autorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
jutro pójdzie do moda o pokasowanie swoich postów i tak w koło macieju.... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
właściwie od razu mogę pisać sama ze sobą, przynajmniej później nie będzie to głupio wyglądało, ze gadąłysmy z duchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
jak mozna alkoholikowi choremu psychicznie nie zapewnić zajęć na całe dnie, bo potem nie dziwota, ze siedzi sam i chleje. Przecież on nie ma żadnego bodźca do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako le oryginal
się łapie rozpaczliwie jakiś substytutowych relacji typu, dziwni kolesie, Emila, nicki z forum, żeby nie utonąć w matni swojego umysłu, a przecież inteligentny młody gość, mógłby cos robić. Nie ma takich programów, są pojedyńcze przebłyski aktywności jakiś idealistów, którzy mają powołanie pomagać, zwanych frajerami. Systemu pomocy nie ma. A to wcale drogie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunchako tse oryginal
hasłują mnie prawiki hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
niunchako :) chyba dobrze wiesz, że niektórym ludziom nie można pomóc bo oni sami nie chcą tej pomocy, nic na siłę taki ich los/karma/przeznaczenie - zależy w co się wierzy i nic na to nie poradzisz, zmarnujesz swoję energię i czas ale próbować trzeba :) mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
he he he prawików też chcesz wyprostować? lubię Cię czytać :) dobrze prawisz znam z topiku o tej dziewczynie co zbłądziła z żonatym [ chyba się nie mylę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako orginał
kurde... wiesz ile blo topików o dziewczynach, co zbłądziły z zonatym... hahaahahahaha pewnie piszesz o pannie z akcentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako orginał
a kiedy wiadomo, czy ktoś chce pomocy, czy nie? może jednak pomaga mu cos, co sie robi w jego kierunku? może to nie jest takie bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako orginał
nie, z prawików to leję, odróżniam ludzi w tarapatach, którzy są warci uwagi od tych, z których nic nie wynika dla świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
ponoć wszystko ma swój sens tylko my tego nie widzimy, albo zobaczymy po pewnym czasie, ponoć :) ja osobiście wierzę w dobrą energię, w jej przesyłanie, obojętnie w jaki sposób, dotrze tam gdzie ma dotrzeć, także poprzez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako orginał
pijacka morda pewnie chapie, a my deliberujemy, jak mu dobrą energię wysłać hahhahaha ano w taki sposób by trzeba, żeby go ta energie kopła w sam środek zapijaczonego doopska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
he he he masz, jak widać, wprawę w mówieniu prawdy prosto w oczy bez owijania w bawełenkę to prawda, niektórzy muszą opaść na samo dno dna aby powstać ale kto to wie, co dla innego człowieka jest dnem? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunczako orginał
w ogóle to stwierdziłam ,że nie wiem o czym jest ten temat hahhhhahahaha masz jakieś pojecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
podejrzewam, zaznaczam !, podejrzewam, że jest o zawieraniu znajomości przez net ale kto to wie czy nie pójdzie w innym kierunku albo zdechnie wkrótce, jak wiele innych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×