Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njun nujn
Spokojnego dnia życzę m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm ź
nawzajem:) A co wybywasz dziś? będzie absencja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Wybywam . Będę wieczorem. Nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Wybywam . Będę wieczorem. Nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm ź
nerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
znaczy będę siedzieć przyspawana grubą doopą do kompa i udawać że mnie nie ma nie nie, idę sobie popatrzyc na szaleństwa przedświąteczne rodaków i spróbować kupić tylko to, co mam na liście hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
przeżegnać sie i wbić w ten kocioł tańczący pogo w galeriach handlowych, to trudny moment przedświątecznych przygotowań, ale cóż, wezmę na klatę, oczywiście z wirtualnym mężem jadę wiec bedziemy mieli podwójne przebicie. hahahahahahah Miłego harmonijnego spotkania z rodziną, malkolm, cze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm ź
Dzień dobry:) Jak się spalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwidon pogwarzyński
Cud że się obudziłaś:P Tylko ciekawe czy Cię to cieszy:( Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbaty dentysta
odpaliłaś gadulca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły grabarz
Nienawidze pogrzebów. Tak bardzo ich niecierpie, że uciekłem z pogrzebu własnej cioci...jestem potworem:O właśnie wróciłem do domu i przygotowuję się mentalnie na ekskomunike, którą zapewne nałoży na mnie rodzina:( Zresztą tak kurewsko wymarzłem, że już miałem dosyć. A jak zaczęły się lamenty i płaczki przystąpiły do pracy to wymiekłem i uciekłem. Ludzie, których przecież znam musieli pomyśleć, że niezły skurwiel ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły grabarz
Podobno mam być głównym daniem na grillu u satana;) ide spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Dobra noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Jak tu cicho i spokojnie...tylko pobrzękiwanie internetowych robotów delikatnie kołyszą do snu subtelnie wprowadzając w świat marzeń sennych o pieknych kuchennych meblach, komodach dębowych....stolikach na kaweę...aaaaa........ madejowym łożu....Co?!! To miałbyć miły sen do chuja wafla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
więc jakie to grafiki tworzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
:) Nic nie tworzę. zaangażowałem się na topiku o wojnie w afganistanie i założyłem temat "rezerwat podszywów" Chcesz to podam Ci namiary                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
nadmuchiwane medialnie histerie mnie nie interesują ci co najbardziej przeżywaja teraz tą tragedię, za miesiąc nie będą o niej pamiętać. mogę zajrzeć do rezerwatu a pisałeś, że tworzysz grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Znudziło mi się:classic_cool:                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
śmieszne teksty na rezerwacie ile jest Twoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Te bez srania, ruchania w dupe lizania jaj i połykania spermy są moje...zresztą mało tam pisałem...rozpracowuje ich metody:classic_cool: Spryciula ze mnie nie?;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
oni nie mają metody dzielą sie na grupy i w ramach tej grupy uprawiaja charakterystyczne teksty, np gimgowna zawsze piszą o seksie, na myśl o którym maja wypieki na policzkach, ewent. o kazirodczym, druga grupa- sfrustrowane samotne pissdy wkładaja opisy wyglądu i smetne relacje z facetami i opisy beznadziejnej pracy ja jestem w grupie rzadko podszywającej sie, ale najchętniej wyśmiewam gości lansujących sie na wymiataczy panienek z dycho lub pod kretynki , które "nie wiedzą co myśleć, bo on odpisuje na sms-a dopiero po dwóch godzinach, ach!" i piszę, jak to ktoś okreslił "wysublimowany dowcip" hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Możliwe:) Jesteś tu dłużej ode mnie mistrzynio:classic_cool: Ale pomyślałem, że jak ich zamknę w rezerwacie to bedą się tam wyżywać i ich liczba na innych topikach się trochę zmniejszy. Doszło do zabawnej sytuacjii: Koleś podszył się pode mnie zgodnie z planem a następny podszył się pod mojego podszywacza myśląc, że to ja:D Zlewka jak nie wiem;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
ja tu jestem raczej od niedawna może pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
serio?! Nie pomyślałbym. To nawet ja mam dłuższy staż tyle, że ze sporymi przerwami. Jak udały się zakupy w rytmie pogo:)?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×