Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość treser ślimaków
njun:) Powiem Ci teraz pani ślązaczko rodem z kresów wschodnich co będziesz sobie myslała w zależności odd rozwoju sytuacjii. Widzę to jak na dłoni. Jeżeli przestanę się udzielać tutaj albo w ogóle to pomyślisz sobie: "miałam racje. Wie, że czytam to co pisze i uciekł z podwinietym ogonem haha:D" Jeżeli natomiast pozostanę i będe pisał to pomyślisz sobie:"Miałam racje, wie, że czytam i robi to na pokaz żeby udowodnić, że nie mam racjii haha:D" Tak więc myśl sobie co chcesz bo Twoja ograniczona wyobraźnia nie jest w stanie dostrzec tego co mogłoby zburzyć tę wieżę z kości słoniowej jaką jest twoje ego i gigantyczna samoocena. Jesteś w pewnym sensie upośledzona umysłowo. Więc przyjmij do wiadomości, że pozostane ale nie będę Cię w Najmniejszym stopniu uwzględniał i korygował tekst ze względu na ciebie...a niewątpliwie tak właśnie byś sobie pomyślała. Widzisz znam Cię lepiej niż Ty sama siebie Głupia farbowana blodynko:) Jeżeli chciałabyś się jeszcze czegoś o sobie dowiedzieć pytaj. Potraktuję Cię...powiedzmy "profesjonalnie" bez urazy i wyrzutów:P Jednak wolałbym Cię już nie uświadczyć tutaj czy gdziekolwiek...tak pozazawodowo mówie bo tak to w życiu bym tak nie powiedział;) Nara szynko z blond farbowanymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Widzę że nie tylko ja mam dziś zajefajny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ślimaków
Ja mam zajefajdany od 71 strony:O...a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Wyjazd mi na pewno nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Rok z zycia? W,,ooomatko! Zakochałes się w babie z interneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treser ślimaków
W kim? Jaki rok życia? O czym ty pierdolisz? W jakiej babie znowu...opiłaś się dzisiaj przed wigilją czy co? A to czemu ma nie wypalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
Życze wam wszystkim wesołej choinki i smacznych bombek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Najlepsze Życzenia Zdrowych Spokojnych wEsołych Świąt *-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banita z hadesu
Dobra. spierdalam stąd na wieki wieków amen. Było miło. poznajcie się z nowa koleżanka. Na pewno miło będziecie spędzali czas HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
To ja też się zmywam stąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka na sianku
@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
Albo kurwa nie. O to sie tej suce rozchodziło przecież. Nie moge znieść jak sobie wyobraże wredny uśmiech na jej mordzie więc zostaje. Nawet jak sam ze sobą będe miał pisać..."lady ursula":D...chyba "nędzna krasula":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
Miałem zajebistą wigilie:) Naprawdę chciałbym co roku w ten sposób obchodzić to święto. Położyłem się spać coś koło 9 a wstałem o 20:classic_cool: Jestem tak kurewsko szczęśliwy, że ominęła mnie ta cała szopka:) smęcenie o pierdołach przy stole. Wyżera aż do obrzydzenia i słuchanie tych popierdolonych kolęd napisanych z myślą o 5 letnich dzieciach. łamanie się opłatkiem i wysilanie na oryginalne życzenia...Przynajmniej w tym roku nie usłyszałem "...i życzę Ci Bartku żebyś wreszcie zmądrzał...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
A pomiędzy? Ide spać. Muszę przespać tę traumę. Mam pewne przemyślenia związane z ostatnimi wydarzeniami. Zapewne zostałem nie słusznie posądzony o podszywanie się na tamtym topiku. A może i nie.                                        Dobranoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
Ide na spacer. Może jakiś gorliwy katolik umęczony modlitwą i wyczerpany po bezpośrednim kontakcie z bogiem leży gdzieś w parku. jest nadzieja, że wszystkiego na ofiare nie wrzucił...To sie ze mną podzieli hehe...w końcu święta co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Malcolm, to zdecyduj się gdzie siedzisz, bo lubie cię czytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysunek
Jak to gdzie siedzę? w fotelu kręconym, który w lutym posłużył mi rzekomo jako pocisk, którym rzuciłem na odległość 4 m w funkcjonariusz policji obywatelskiej, którego będe zwał dalej dla uproszczenia pałą vel kurwą vel mendą vel psem. A to gdzie jeszcze siedziałem? Bo od dwóch godzin leżałem w łóżku próbując się nie popłakać. Jak tam święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Jadę do rodziców pooglądać. Eurosport na plazmie Pełen wypas hahaha A dlaczego nie chciałeś płakać ? Płacz to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butters fly
Nie da rady. Płacz inicjuje reakcję łańcuchową. Później człowiek przypomina sobie chwile słabości i myśli sobie: ale ze mnie mięczak i fajtłapa. Dodatkowo jest to klęska bo osoba która chciała go poniżyć dopiełaby celu. To droga w jedną stronę. Nigdy już nie uronię ani jednej łży...no chyba, że do oka mi coś wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Zupełnie się nie zgadzam . Ale ok. Będę wieczorem, nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butters fly
nerka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg stwórca i władca chaosu
Dzisiaj boże narodzenie a to jakieś nieporozumienie bo rodziłem się 16 VI:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg stwórca i władca chaosu
Ale nudy dzisiaj. Chyba se jakiś ciekawszy wszechświat stworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Ja 13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg stwórca i władca chaosu
To jesteś 3 dni starsza ode mnie:) psze pani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z chrzanem
a ja w lutym, śnieg padał, a ludzi szli do pracy na drugą zmianę. To był piękny dzień dla ludzkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
STarsza od Boga? To szczyt megalomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg stwórca i władca chaosu
NIe tam. Tak Ci się tylko wydaje. Jako bóg mogłem urodzić się w dowolnej chwili a następnie stworzyć przeszłość, przyszłość. Tak więc widzisz, że nie ma tu żadnego paradoksu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
O tak, To wszystko wyjaśnia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×