Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Prawie Akurat
Ja chciałabym już teraz się obudzić z tego rozleniwienia fizycznego. Może jakiś fitness... Kidyś myślałam o sztukach walki, ale ja jestem z tych, co to mocniej za rękę złapiesz i zaraz siniak :O Wiem na pewno, że nie chcę biegać. Nie znoszę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
a ja własnie sie poruszałam, 200 skłonów i wyprost z unoszeniem ramion do góry. i to mi za to płacą, bo w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
O widzisz... a ja niedługo przyrosnę do fotela w pracy :O I oczy, a zaraz po nich mózg mi wypłynie od gapienia się w laptop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
A jakie paznokcie? Ja od czasu do czasu robię sobie sama żelowe. Ale ostatnio właśnie zdjęłam, bo zaczęły mi przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelowe. Ale teraz robię skórki. Na nowe wybieram się za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
zaraz powtórzę serię ćwiczeń, zacieki są hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Jaki kolor njun? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
całe życie dbalam o paznokcie, które zreszta same z siebie były ok, a jakieś pół roku w ogóle nie piłuję nie maluję. Przed świętami w tym markecie włożyłam pilnik do koszyka, bo nakazała mi to przyzwoitość i znowu nie wiem gdzie go mam. Poruta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
a nie, w wakacje francuza miałam, to cztery miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
zacieki na szybach są, bo ja te sklony robiłam myjąc połacie okien :) Kiepsko myję okna,muszę powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
cholera, nie mogę na to patrzyć, idę poprawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Zawodowo myjesz okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
No zawodowo, jak w pracy, ale nie ukończyłam żadnej szkoły w tym kierunku, jak widać... nie jest to też moje hobby, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem slodka jak idiotka
jestem po prostu cukierkowo gmła :classic_cool: oto cała ja. jak zrymowac kretynka albo debilka, zeby tez wyszlo polukrowanie 😠 nie potrafie :classic_cool: a Wy ? a i nie lubie nikogo, tak jakos nie potrafie sie z nikim az na tyle spyknac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem slodka jak idiotka
jestes oblesna z tym 👄 :O zniechcecasz mnie swoja bez posrednoscia :D pozdrow kogo trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D jeszcze kacyk meczy??? Nie bój zaby słodziaku, zycie jest :classic_cool: Sama sobie pozdrów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem slodka jak idiotka
ta kacyk, chyba moralny :classic_cool: wlasnie z tegoz powodu, zer ty nie chcesz byc posredniczka w pozdrawiamiu 😠 slodziak, tfu :O po mnie to tylko zgaga by Cie meczyla :classic_cool: o wlasciwei to moge od dzic byc Z jak zgaga :classic_cool: to nieuleczlne chyba, co? boz lenistwa zawsze mozna sie otrzasnac, hmmmmmmmmm ale zgagi bardzo trudno sie pozbyc :P:P :D zapomnialam sie zapytac :P tęnskniłaś ? :classic_cool: bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem slodka jak idiotka
akuratnia jestem bardzo wyciszona bardzo zbyt. nawet z tego otepienia bledow nie chce mi sie poprawiac. to mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
jaką musi mieć wygimnastykowaną twarz osoba, ktora wstawia tyle emotów, bo to znaczy że ona tyle min robi, zmarszki będą głebokie. łamią mi się pazury, kiedy przekraczają swój punkt krytyczny-nieszponiasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
kurwa siadłam zrobilam se kawę i juz ktoś lezie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
może ja też zachoruje psychicznie, a raczej pozwolę sobie zachorować, wpadnę w alkoholizm i będę mieć lachę na wszystko? i tak sie człowiek męczy i tak, może pomęczyć sie po swojemu, a nie tak jak ci zagrają? ahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Iftar, Twoja dziura w duszy jest związana z kafe, że tak zapytam z zaskoczenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×