Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
że co? przegdakać? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
robię capuccino, ciekawe, czy ktoś wpadnie z ciachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
cze wzoRRowa, poświęcę sie z tym rogalikiem, dawaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
dzie ja pójdę, jak ten pijok sie zachleje na amen? tutaj nie ma co czytać, tylko: wsyskie baby siom złe, a faceci aja, pisane przez imbecyli do kwadratu. eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
tak z trzy sztuki poproszę, bo mam obżarstwo przedokresowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to takie włoskie małżeństwo jesteście. Nawrzucacie sobie, przejdzie Wam i znowu :) Ot, urok Waszej relacji. :) Nie wydaje mi się, abyście z siebie nawzajem zrezygnowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
naprawdę nie wiem, o co tu chodzi, chyba najbliżej prawdy był Młody, kiedy pisał, że wdepnęłiśmy tu i nie wiemy jak sie wydostać. hahaha zresztą, po wydostaniu sie i tak jest sie w jakimś kolejnym ograniczeniu, więc co za sens? panta rei to sobie płynę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
owszem, tylko trzeba to kontrolować, obserwować siebie z boku, szczególnie jeśli ktoś ma i tak jakieś problemy. bo można sie tak wkopać jak uczestniczki topiku o kaszy- netofilia kompletna. haahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz... ja miałam same dobre doświadczenia ze znajomościami internetowymi. Do czasu. Nie było ich wiele, ale nosiły na tyle wyraźne znamiona relacji prawdziwych, że uśpiły moją czujność. I tym oto sposobem zrobiły mi kuku, bo przedobrzyłam z dozą zaufania o te kilka punktów procentowych w stosunku do osoby, która była tego zaufania niegodna. Było - minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
jest to rytem czasów, ze teraz ludzie zapoznają sie poprzez internet, czyli: tekst pisany na ekranie. jest to dużo mniej danych niż kontakt fizyczny, twarzą w twarz, co implikuje wiecej pomyłek niz w "realu". Oczywiście poza tym, ze na pewno nie bedzie to klasyczny analfabeta. haahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
pamiętam początki tych internetowych znajomości jako zjawiska: film z Tomem Hanksem i Meg Ryan, Samotność w Seattle, wysyłali sobie takie zajebiaszcze maile, 2 na dobę. hahaha pamiętam jak z niedowierzaniem słuchałam, jak w radio ktoś opowiadał o pierwszym slubie pary, która poznała sie przez internet, bo na początku buszowały tu tylko odludki, dziwadla, kompletni socjopaci, teraz to już busz, w którym bytuje cała róznorodność typów i wariantów ludzi, i tak jak mówisz, trafia sie lub pudluje z częstotliwością podobną co w życiu realnym. Warunek: sama nie możesz być popaprańcem, który przyciąga/ciągnie do pojebów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna inetrnetowa konwersacja nie przebije kontaktu osobistego, nie ma co z tym dyskutować. :) Dlatego znajomości internetowe mogą mieć jakiś wpływ na nasze życie, ale nie o nim stanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
uważam że fajnie jest mieć takich znajomych tylko z ekranu, jesli ma sie też znajomych w realu, im więcej relacji tym bogatsze nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
cofee time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
jesteś wysoką osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mieć takich znajomych, zgadza się. Sama posiadam i sobie chwalę ;) Liczebność mizerna, ale odznaczająca się wysoką jakością relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
ja nawet mam sporo, w róznych miejscach sieciowego świata, bo przecież umiejscowienie geograficzne ma tutaj niewielkie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hmmm, a masz aurę jak wysoka osoba... duze wrażenie robisz ;) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hahahaa masz dużo energii :) co sie za tym kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przeczytałam co pisałyście od rana, no i wzmianka o rogalikach wywołała u mnie atak ślinotoku, bo postanowiłam ograniczyć słodycze. A tu na każdym kroku coś kusi, cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×