Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Prawie Akurat
Skrzywienie takie mam, że ortograiczno-stylistyczno-interpunkcyjną estetką jestem, czasem wręcz językową purystką * czytaj wariatką :O Oglądaliście kiedyś jakikolwiek odcinek serialu "Detektyw Monk'? Mam parę jego zboczeń za uszami :O A tak w ogóle to kawał cholery ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
mnie możesz poprawiać bez obaw, nie jestem dyslektyko-dysgrafką, jak już to byki walę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Lubię, gdy ktoś pisze poprawnie, ale najbardziej wymagam tego od siebie. A poprawiam zazwyczaj tylko totalnych dyletantów i doopków z przerostem ego. Osoby, które mają interesujące, poparte myśleniem wypowiedzi, na dodatek przesycone dowcipem - tych nie poprawiam ;) Nie wyznaję przerostu formy nad treścią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
no dobra, będę starała sie podpierac wypowiedzi myśleniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
O sporą część osób z tego topiku jestem spokojna, o Ciebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Gospodarza
i (prawie) jedynego faceta z tego tematu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
W kazdym razie, trzeba ułozyc listę kobiecych podniet, bo m. chce sie uczyć. 1. poprawne pisanie- można ten punkt sobie ułatwić poprzez: -oświadczenie wstępne iż dysponuje sie zaświadczeniem z Ośrodka Badań Pedagogo o dysfukcjach w tymże przy jednoczesnym stwierdzeniu, że "nie umi" sie wgrać automatycznej korekty w przeglądarkę -spotykać sie z kobietami w kontaktach werbalnych- czyli nie pisać ino artykułować problematyczne zgłoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
W nagłówku listy jest oczywiście jędrny męski tyłeczek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Wyżej, niż poprawne pisanie, umieściłabym na liście "myślenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
napisz całą listę, m. sobie średnią wyciągnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Piszmy wszystkie. Przecież ma przebierać, jak w ulęgałkach. A wiadomo, że ile kobiet, tyle opinii i oczekiwań. Od siebie dodam jeszcze, że facet musi być zdecydowany, wiedzieć, czego chce. Jeżeli kobieta mu pasuje i przejawia zainteresowanie, to trzeba działać a nie czaić się jak niewinny pensjonariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
ja mam spaczoną "slekka " listę, bo faceta na życie już mam. Mogę podawać jedynie cechy faceta, który nadaje sie na moje fantazje erotyczne, czyli sprężysty tyłek, pokaźny dyndołek i męskie ramiona. haaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Do związku z podtekstem seksualnym fizyczność na poziomie być musi, wiadomo ;) Jak dla mnie powalający wzrok gra niebagatelną rolę. PS. Przepraszam, że tak się ociągam w pisaniu, ale ja z doskoku, pomiędzy obowiązkami życia przyziemnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Młody ze swoim wzrokiem, wybudzonego z koszmaru paranoika, z palcem w bucie spełni te wymaganie. hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Ale polegnie w innym punkcie pewnie ;) Zresztą ja nie szukam faceta do związku, ale pozycja męskiej bratniej duszy nadal wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
A dlaczego nie szukasz faceta do zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Bo facet się do związku nie nadaje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
A tak poważniej, jestem już w związku, nawet małżeńskim. Nie będę się natomiast rozwodzić nad jego jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie tak nie bocz na mnie za tego posta o kobiecej konkurencji. Wywodzę się z topa, który wywodzi się z innego topa, a których to obu kobiety śmiertelnie poobrazały się na siebie z powodu ojca założyciela. Efekt był taki, że oba topy szklag trafił, a autor ratował się ucieczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Mogę wiedzieć njun na czym to według Ciebie polegnę? I dlaczego w swym kobiecym zadufaniu sądzicie, że udzielam się tutaj li tylko w celu przebierania tudzież wybierania i "wyrywania"? A może to wasze mylne pojęcie o facetach wynika ze strachu przed odrzuceniem. Być może to nia ja sobie coś udowadniam tylko wy pisząc tutaj. Aha Prawie Akurat...Nie wierzę w to, że jesteś mężatką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Czemuż to, ach czemuż, nie wierzysz mi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Na razie to tylko przeczucie ale jak sobie to poukładam to przedstawię dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Niezmiernie ich ciekawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Powiem CI, że ja też:D. Przeważnie szokują mnie pomysły, które nachodzą mnie w chwilach olśnienia. To jak niespodziewane oślepiające uderzenie piioruna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona przyszła prosto z chmur. Było to nagłe tak jak błysk, jak grom, jak cud. W oczach miała błękit czystego lnu, tęczy blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Dopuszczasz taką ewentualność, że możesz się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
odnosi się to do obydwu wypoiedzi: Iftar i Twojej. Dopuszczam wszystkie możliwości. Nawet taką, że jesteś transwestytą:P Bez obrazy taką mam naturę spaczoną chorobą psychiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Bardzo słusznie :) "Cześć Aniu, tu Wojtek. Też mam 12 lat..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
MOja tożsamość jest potwierdzona bo porozsyłałem swoje fty do kluczowych osób na tym topie. Ty jesteś elementem potencjalnie niebezpiecznym i niepewnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×