Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Mój brat zwykł sam siebie określać nienałogowym alkoholikiem. Przez chwilę jednak ten stan zaczął niebezpiecznie zbliżać się do formy nałogowej stąd nałogowy alkoholik, którym mój brat jak Twierdzi nigdy nie został. Mam ochotę na słodyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abundancja
Uwielbiam fora. Pytanie było jak się otworzyć na znajomości zawierane za pośrednictwem portali randkowych, a Wy tu debatujecie na temat "nałogowego alkoholizmu". Nie padło też pytanie czy na tychże portalach znaleźć można wartościowych ludzi... :) Tak więc odpowiadając na pytanie, którego dotyczy wątek, proponuję nie brać poszukiwań tak bardzo na serio, przynajmniej na początku. Może warto potraktować te znajomości niezobowiązująco i dla oswojenia się z taką formą poznawania ludzi najpierw poszukać kilku osób o podobnych zainteresowaniach i luźno porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmikthbgt
Malcolm, bywałeś swego czasu na topie o nocnych Markach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym, że chodzi się na zajęcia laboratoryjne i "zapoznaje" z różnymi programami związanymi przede wszystkim z analizą danych. Standardowych wykładów na auli oczywiście też można doświadczyć. Polecam studia, nawet nie dla edukacji ale możliwości obcowania z przeróżnymi okazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmikthbgt
Przypominasz mi kogoś i to bardzo. Byłeś w Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmikthbgt
Nie trzeba studiować tego kierunku , by obcować z przeróżnymi okazami.Wystarczy się rozejrzeć lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmikthbgt
Malkolm, ale czy trafiłam? To Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×