Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość no nie osłabiaj mnie
Dla Twojej ciekawości - mój mąż jest po liceum i szkole policealnej, zarabia na rękę 5-cyfrowe kwoty co miesiąc, przez cały rok. Miał biedę w domu, więc po maturze poszedł od razu do pracy - roznosił ulotki, był akwizytorem, pracował na infoliniach, w międzyczasie uczył się zawodu w tej szkole. Dzięki temu w wieku 30 lat ma 8-letnie doświadczenie w zawodzie, dobre zarobki i pracę, która jest przy okazji jego pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś mnie trafia jak słyszę
A i tak najgorsze co moze być to paniusia siedząca na ciepłej posadce i mówiąca "ooch, nie pojdziesz myć kibli za 100 zl? widocznie nie chce ci sie pracowac" . To jest dla mnie najbardziej żenująca postawa ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salmonellozzaaa7
nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak od razu 15-cyfrowe
kwoty zaraz po zawodówce. :D Albo i jeszcze w liceum! A co tam! :D Nie wymyślajcie juz bo żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja patola po zawodówie
nie moja wina że jesteś głupia 9999.Tak po zawodówce samochodowej, drudzy po,kuśnierskiej, trzeci po budowlance , ci skromnie wyciągają bo 4 tysiące.A zwykły śmieciarz wyciąga pomiędzy 4 tysiące a 8.Zera to ty masz we łbie i to w systemie jedynkowym.Teraz ludzie od 1 roku studiów budują cv.I łapią wszystkie prace , no ale trzeba niestety wysiłek w to włożyc.Rozumiem że to dziecko ma z 15 lat i ciagle je wychowujesz.Czyli przykład do paczki w sam raz.A studia to trzeba skończyć takie żeby mieć prace a ty pewnie pedagogika albo socjologia i wołasz komuno wróć.Jasne wszyscy którzy zarabiają około 2 , 3 tysięcy po studiach w tym kraju nie istnieją , tylko bieda i bieda.Ogarnij się i zobacz ile pieniędzy w marketach zostawiają i jakimi autami jeżdzą.No ale ciebie hańbi każda praca to możesz popsioczyć i pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez pracowałam w różny sposób
i przewaznie w idiotycznych miejscach, i jedno wiem - ta która zaczynała od zera nigdy nie będzie patrzyła na innych z pogardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez pracowałam w różny sposób
Niestety na kafeterii wszyscy zarabiają po 15 000 zł i plują jadem wszędzie dookoła. Szkoda że tacy mocni tylko przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja patola po zawodówie
taka mentalność , czekają na księcia , państwo i złotą rybkę.Najlepiej prostytucja małżeńska mąż, sponsor i może być panią.Im więcej wysiłku włożysz żeby skończyć studia , szukać pracy tym większa satysfakcja z tego co się wypracowało.Ale niektórzy wolą wiecznie żerować i czekać na cud.I powyzywać tych którzy mają( mają bo na to pracowali). Typowe.Nie przejmuj się ważne że ty wiesz ile włożyłaś wysiłku aby dojść do tego miejsca.A tamci niech żebrzą(Może to były te studia- wyższa szkoła wyłudzania i kombinowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez pracowałam w różny sposób
Powtarzam - jeżeli ktoś rzeczywiscie zapieprzał za pare stów w okropnych warunkach, nigdy nie będzie pluł jadem na tych którzy robią to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez pracowałam w różny sposób
Tylko ze tu jest odwrotna sytuacja :D To ci "wyżej" jadą po tych którzy nie mają nic, i wyśmiewane jest nawet to że próbują robić cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich ludzi mi szkoda,biedna ta kobieta-Pani Katarzyna (48 l.) jest wdową, która od 7 lat samotnie wychowuje czworo dzieci: Kingę (14 l.), Marzenę (27 l.), Marcina (23 l.) oraz Michała (24 l.), który przebywa w zakładzie karnym jeszcze przez około miesiąc. Przed kilkoma laty odszedł mąż pani Katarzyny, co w połączeniu z jej niepełnosprawnością stało się główną przyczyną trudnej sytuacji. W ciągu roku doznała ona aż dwóch udarów, które doprowadziły do problemów ze wzrokiem oraz sercem. Po za tym syn Michał przebywa obecnie w zakładzie karnym, więc nie jest w stanie wspierać domowników. W tej sytuacji jedynym żywicielem rodziny jest pan Marcin, który pracuje jako budowlaniec. Rodzina nie otrzymuje wsparcia ze strony swoich bliskich, jedyną pomoc udziela im MOPR. Pani Marzena nieustannie szuka dla siebie zajęcia w urzędzie pracy. Pięcioosobowa rodzina mieszka w małym, dusznym dwupokojowym mieszkaniu. Utrzymują się oni z zarobków młodszego syna, które wynoszą 2000 zł. Pracuje on przy demontowaniu azbestu, jego zdrowie jest bardzo zagrożone. Dodatkowym źródłem utrzymania są zasiłki pani Katarzyny. Po powrocie syna z zakładu, zanim podejmie on pracę dochód wyniesie jedyne 430 zł na osobę, co ledwo wystarcza na żywność i podstawowe środki czystości. Dodatkowo mieszkanie jest zadłużone na około 2000zł, a na domownikach wciąż ciąży kredyt w wysokości 1000 zł zaciągnięty na spłatę długów za elektryczność. Rodzina najbardziej potrzebuje żywności oraz środków czystości. Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione Potrzeby rodziny Żywność trwała: Podstawowe produkty żywnościowe: Herbata, Kawa, Kakao, Ryż, Kasza, Makaron, Mąka, Cukier, Olej, Dżem, Słodycze, Kisiele, budynie, Płatki śniadaniowe, Koncentrat pomidorowy, Konserwy mięsne, Konserwy rybne, Warzywa w puszkach Inne: wędliny hermetycznie pakowane Środki czystości Potrzebne środki czystości: Proszek do prania, Płyny czyszczące, Płyn do mycia naczyń, Szampon, Pasta do zębów, Szczoteczka do zębów, Mydło/żel myjący Inne: papier toaletowy Odzież i obuwie Odzież Lp Płeć Rodzaj (letnia / zimowa / przejściowa) Kategoria (bluzka, spodnie, kurtka itp.) Rozmiar Typ budowy Uwagi 1 K zimowa kurtka, bluza, spodnie XL 154 cm 2 K zimowa kurtka, bluza, spodnie, koszulki S, M 160 cm 3 K zimowa kurtka, bluza, spodnie XL, XXL 160 cm 4 M zimowa kurtka, bluza, spodnie L 180 cm 5 M zimowa kurtka, bluza, spodnie M 170 cm Obuwie Lp Płeć Rodzaj (letnie / zimowe / przejściowe) Kategoria (klapki, tenisówki, kozaki itp.) Rozmiar Uwagi 1 K zimowa kozaki 37 2 K zimowa kozaki 36 3 K zimowa kozaki 39, 40 4 M zimowa ciepłe buty, trapery 43 5 M zimowa ciepłe buty, trapery 42, 43 Pomoce szkolne: Zeszyty, Bloki, Kredki, Piórnik, Plecak, Przybory do pisania Wyposażenie mieszkania: Inne: ręczniki, koc, poduszki. Inne potrzeby Karma dla psów, węgiel. Szczególne upominki: Rodzina nie chciała żadnych upominków. Najważniejsze potrzeby: Żywność, środki czystości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech marzenka idzie do pra
ma 27 lat nie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka i marcin nie musza byc wychowywani. Powinni cikolwiek zalapac i matke odciazyc. O kryminaliscie sie nie bede wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkiaa
Rosalinda - "Dobra. Nie ma pracy. Niech wam będzie. W takim razie nie uprawiamy sexu i nie płodzimy dzieci. Koniec." - DOKADNIE, cały czas o tym pisze.Oni umieją się tylko rozmnażać, żyją na 18 m kw w 7 i jszcze mają gdzie płodzić dalej :O:O:O:O sorry, ale jak ja widzę wielodzietną, biedną rodzinę, to jakoś nie mogę zrozumieć jednego - jeżeli są biedni to czemu nie zaprzestaną płodzić kolejnych członków rodziny, których trzeba nakarmić, ubrać, wykształcić?????????????????????? to troche chore...chyba w takiej sytuacji można zapanować jednak nad swoją "chucią"? To najlepsza i darmowa:D antykoncepcja:D:D Wczoraj w uwadze, byłą własnie cudowna rodzinka - patologia pełną parą (oczywiście na zasiłkach MOPSU - jakże inaczej). NAuczyli 3 letniego chłopczyka palić papierosy - płakać mi się chciało. Tatuś to nagrywał i wrzucał na you tube. NAgrywal też jak siekierą (tak, tak - ten 3 latek - rąbie głowę lalki :O:O) Swoją drogą - na zasiłku mops ale i net i kamera, czy telefon z kamerą jest, a jak!!!:D Mogę się założyć, że są zgłoszeni do szlachetnej paczki jako szczęśliwa rodzinka 3 dzieci (bo chłopczyk miał rodzeństwo), rodzice AKTYWNIE POSZUKUJĄ PRACY - hahah:D:D:D:D i nie mają na życie. Proszą o jedzenie,które bedą mogli sprzedać żeby mieć na fajki, w końcu palą i rodzicę i synek, no i może nowy laptop by się przydał, albo wypas kamera:) :) - no obrońcy szlachetnej paczki - już do boju, słać im!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkiaa-oglądałam to,uważam że to dziecko powinni im zabrać-tą siekierą mógł sobie obciąć nogę(jakby mu spadła)a ten kretyn uważał że to jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkiaa
Robwalka no ja właśnie mam nadzieję, że im zabiorą to dziecko:O póki jest mały trzeba mu "wyprostować" psychikę :( dziś lalka, za 10 lat człowiek...no niestety takie mam zdanie, jeśli to biedne dziecko zostanie w tej patologicznej rodzinie, to nic z niego dobrego nie wyrośnie:O no bo jakie on ma wzorce w domu?:o tragedia. Wierzyć sie nie chce, ze takie ścierwo, które zamiast mózgu ma szambo i daje dzeicku do zabawy siekierę ma w ogole dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to również był szok,ale widać że to patologia,mamuśka też super się wypowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Arletta (39 l.) oraz Pan Zbigniew (44 l.) wychowują siódemkę dzieci: Przemysława (20 l.), Natalię (18 l.),Jakuba (17 l.),Kamilę (14l.), Mateusza (11 l.),Filipa (9 l.)oraz Stanisława (3 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest liczebność rodziny oraz choroby małoletnich dzieci. Syn Jakub (17 l.) od wielu lat choruje przewlekle na astmę oskrzelową-wymaga ciągłego przyjmowania leków. Natomiast u Mateusza (11 lat) stwierdzono celiakię- konieczne jest stosowanie drogiej diety bezglutenowej. Dziewięcioosobowa rodzina zamieszkuje mały trzypokojowy domek jednorodzinny. Kilka miesięcy temu otrzymała od Gminy blaszany barak, który został przeznaczony na pokój dla dwójki dzieci. Dochód rodziny stanowi wynagrodzenie Pana Zbigniewa (2030zł) oraz syna Przemysława (1370 zł). Rodzina otrzymuje również zasiłek rodzinny na siedmioro dzieci w łącznej kwocie 1078 zł oraz stypendia socjalne dwa razy w roku w kwocie 150 zł. Łączny dochód rodziny wynosi 4628zł, co po opłaceniu comiesięcznych rachunków (900 zł) daje kwotę 414 zł/ os. Ten budżet znacząco uszczupla dieta bezglutenowa, konieczność wykupienia leków i dojazdy do lekarzy. Pani Arletta jest bardzo czuła na punkcie zapewnienia właściwych warunków do rozwoju dla swoich dzieci, pragnąc dla nich spokojnego i stabilnego życia, gdy się już usamodzielnią. Na to jednak także potrzebne są nakłady finansowe. Rodzina z wielkim trudem wiąże koniec z końcem. Głównymi potrzebami rodziny są produkty bezglutenowe dla syna Mateusza, przybory szkolne oraz obuwie, szczególnie dla córki Kamili - uzdolnionej tenisistki, odnoszącej ogromne sukcesy na szczeblu wojewódzkim. I jak zwykle przyczyna trudnej sytuacji-wielodzietność,no ale zasiłek na tyle dzieci dość pokaźny(to dlaczego nie rozmnażać się na umór?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ania (23 l.) mieszka razem z rodzicami: tatą Panem Markiem (43 l.), mamą Iloną (43 l.) oraz piątką młodszego rodzeństwa tj. Miłoszem (21 l.), Piotrem (19 l.), Wojtkiem (11 l.), Gabrysią (9 l.) i Erykiem (7 l.). Na trudną sytuację rodziny składa się brak pracy dla jej pełnoletnich członków. Wypłata pana Marka jest niewystarczająca na potrzeby tak licznej rodziny. Pani Ania oraz jej najmłodsze rodzeństwo, Eryk i Gabrysia chorują na astmę, w związku z tym muszą zażywać regularnie leki. Ośmioosobowa rodzina mieszka w dwóch pokojach niewielkiego mieszkania. Dorosłe już niemal dzieci pana Marka i pani Ilony dzielą przestrzeń z maluchami. Trudno tu o jakąkolwiek intymność, własny kąt. Rodzina żyje z wypłaty pana Marka (1200 zł), zasiłku stałego pani Ilony (170 zł) oraz dodatku mieszkaniowego (370 zł). Pani Ilona obecnie uczestniczy w szkoleniu organizowanym przez PUP, podnoszącym jej kwalifikacje. Dochody rodziny są bardzo niskie w przeliczeniu na jednego członka rodziny (55 zł), co nie pozwala na wykupowanie leków (290 zł)co miesiąc oraz pogłębia zadłużenie rodziny - w związku z niemożnością spłaty rat kredytu. Rodzina mocno się stara nie zadłużyć mieszkania, dlatego te opłaty reguluje na bieżąco (1300 zł). Dla tej rodziny najważniejszymi potrzebami są łóżko dla Gabrysi, piekarnik oraz żywość,Gabrysia - gitara klasyczna, Wojtek - mp4 , Piotr i Miłosz - gra "smackdown vs raw 2011"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególne upominki: notebook dla studentki - Ali (może być używany) rower dla Marka (13 l.) (może być używany) torba dla Janiny -śmiech na sali (może być używane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGl.
Robwalka - prosiłam chyba na poprzedniej stronie o podanie namiarów na rodzinę której historię tu wkleiłaś, ale się nie doczekałam. Mogłabyś mi dać te namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Julia (l. 38) samotnie wychowuje pięcioro dzieci: Katarzynę (l.20), Michała (l.18), Krzysztofa (l.17), Rozalię (l.13), Justynę (l.11) oraz zajmuje się swoją mamą, panią Ireną (l.65), która przeszła udar. Cała rodzina cierpi na brak hormonu wzrostu, co utrudnia codzienne funkcjonowanie i znalezienie odpowiedniej pracy. Syn Michał jest niepełnosprawny, gdyż urodził się z zespołem wad wrodzonych. Rodzina Pani Julii jest radosna i chętnie rozmawia, choć sytuacja życiowa nie jest łatwa. Dochody miesięczne rodziny to emerytura p. Ireny (900zł); alimenty (w łącznej kwocie 2200 zł), renta Michała (540 zł), zasiłek pielęgnacyjny (153 zł na osobę dla dwójki dzieci). Koszt utrzymania mieszkania to 665 zł miesięcznie oraz wydatki na leki w wysokości 345 zł miesięcznie. Dochód pomniejszony o kwotę zobowiązań to ok.419 złotych na osobę. Jednakże dieta bezglutenowa Michała (cena bochenka chleba to 11 zł.) oraz dieta cukrzycowa Michała (koszt insuliny to 45 zł) i pani Ireny oraz wydatki na lekarstwa (300 zł/mies) są bardzo kosztowne, co uszczupla domowy budżet i nie pozwala na równe podzielenie dochodów. "Czasem trzeba było wybierać opłaty za mieszkanie czy jedzenie" - z trudem przyznała Pani Julia. Problem z niskim wzrostem i związane z tym ograniczenia fizyczne utrudniają znalezienie pracy. Samotne macierzyństwo i niepełnosprawność syna stanowią o trudnej sytuacji rodziny. Z powodu niskiego wzrostu dzieci spotykają się z odrzuceniem przez otoczenie. W dziecięcych główkach rodzą się marzenia o słuchawkach i mikrofonie jak Hannah Montana, o rowerze, o nowym telefonie. "One chciałyby takie rzeczy, aby poczuć się jak inni"- mówi najstarsza córka Katarzyna. Najbardziej jednak rodzina potrzebuje żywności oraz odzieży i obuwia na zimę. Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione Potrzeby rodziny Żywność trwała: Podstawowe produkty żywnościowe: Herbata, Kawa, Kakao, Ryż, Kasza, Makaron, Mąka, Cukier, Olej, Dżem, Słodycze, Kisiele, budynie, Płatki śniadaniowe, Koncentrat pomidorowy, Konserwy mięsne, Konserwy rybne, Warzywa w puszkach Produkty dla niemowląt: nie Specjalne produkty żywieniowe: tak, produkty dla diabetyków oraz żywność bezglutenowa (makaron, mąka, kaszka itp.) Inne: soki owocowe i warzywne, świeże warzywa (ziemniaki,buraki, cebula, seler, por, pietruszka,marchew), świeże owoce (cytrusy, jabłka, gruszki, pomelo na cukrzycę) Środki czystości Potrzebne środki czystości: Proszek do prania, Płyny czyszczące, Płyn do mycia naczyń, Szampon, Pasta do zębów, Szczoteczka do zębów, Mydło/żel myjący Artykuły dziecięce: nie Inne: nie Odzież i obuwie Odzież Lp Płeć Rodzaj (letnia / zimowa / przejściowa) Kategoria (bluzka, spodnie, kurtka itp.) Rozmiar Typ budowy Uwagi 1 K zimowa sukienka 50 tęga dzianinowa sukienka na 160 cm wzrostu, na osobę tęgą, sukienka za kolano, kolor szary, granatowy lub bordowy 2 K zimowa bluza 50 tęga materiał polar, ciepły na zimę, kolor jasnoszary lub bordowy lub granatowy 3 K zimowa kurtka 48 tęga ocieplenie polarowe, krój prosty, nie poszerzający sylwetki. kolor jasnoszary, brązowy, granatowy lub niebieski z białymi wstawkami 4 M zimowa kurtka L tęgi młodzieżowa kurtka ocieplona polarem, kolor: czerwony z białymi i czarnymi wstawkami, lub granatowy i biały lub jednolity granat, czarny, ciemnoszary, wzrost 160 cm 5 K zimowa kurtka 38 szczupła wzrost 160 cm, kolory pastelowe lub czarny, styl młodzieżowy, dziewczęcy 6 K zimowa kurtka 150 cm szczupła styl młodzieżowy, dziewczęcy, kolor pastelowy lub czarny, ocieplona polarem lub puchowa Obuwie Lp Płeć Rodzaj (letnie / zimowe / przejściowe) Kategoria (klapki, tenisówki, kozaki itp.) Rozmiar Uwagi 1 K zimowe kozaki 39 ocieplane, do wysokości łydki, na płaskim obcasie (do 3 cm) 2 K zimowe kozaki 38 za kostkę, kolor czarny, na małym obcasie do 5 cm, ocieplane 3 K zimowe kozaki 34 na małym obcasie do 5 cm, ocieplane, czarne, młodzieżowe 4 K zimowe kozaki 39 młodzieżowe, ocieplane, na obcasie do 5 cm, czarne 5 M zimowe kozaki 44 młodzieżowe, męskie, ocieplane, za kostkę 6 M przejściowe adidasy 44 buty sportowe typu adidas, wiązane, do szkoły, kolor biały z granatowymi wstawkami, lub szarymi,zielonymi Pomoce szkolne: Zeszyty, Bloki, Kredki, Farbki, Cyrkiel, Plastelina, Papier kolorowy, Nożyczki, Klej, Piórnik, Plecak, Przybory do pisania Inne: Plecaki dla Krzysztofa i Michała, typu sportowego, do szkoły, kolory: ciemne, z białymi i niebieskimi dodatkami lub jednolite szare, czarne, granatowe Wyposażenie mieszkania: Inne: okap do kuchni, szer. 60 cm. Inne potrzeby Miał do ogrzewania mieszkania, ilość - 5 ton na całą zimę Szczególne upominki: Kurs języka angielskiego na płycie; ciepłe skarpetki i kawa dla Babci; bombka lub świąteczny stroik upamiętniający Darczyńcę ze Szlachetnej Paczki; spinki i gumki do włosów w kolorach różowym i niebieskim, białym i różowym, jasnofioletowe, jasnozielone; krem nawilżający do ciała Nivea dla nastolatek; wizyta w Aquaparku dla dzieci lub bilety do kina 3D; gazetka lub książka Hannah Montana Najważniejsze potrzeby: odzież zimowa i obuwie, żywność Rozumiem tej pani można współczuć,ale pierwsze dziecko w wieku 18 lat i później prawie co rok kolejne?Najlepsze szczególne upominki i ta rozpiska co do odzieży jaka ma być-i właśnie takie coś uważam że ludzie szukają jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka30
Robwalka dlaczego śmieszy Cie, że ktoś prosi o używane rzeczy? gorzej jakby prosili o nowki. To dobrze o nich swiadczy, ze chca uzywane rzeczy nie rozumiem. Moze akurat ktos ma to na zbyciu ja np. mam stara zwykla gitare i moglabym takiej rodzinie oddac bez problemu i glupich usmieszkow, a uzywana torba no prosze cie nie jest podana marka mozna dac uzywana taka kotra koszotwala nawet 50 zl wczesniej nikt nie mowi o firmowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Mirosław (53 l.) oraz Pani Małgorzata (51 l.) wychowują dwoje dzieci: Adriana (15 l.) i Patrycję (14 l.) Mieszka z nimi również córka Katarzyna (22 l.) i wnuczka Viktoria (2 l.). Wspólnie zajmują mieszkanie niepełnosprawnego teścia Pana Mirosława - Pana Stanisława (76 l.). Rodzina znalazła się w trudnej sytuacji życiowej kiedy Pan Mirosław stracił stałą pracę. Choroba Adriana, który ma alergię na produkty glutenowe oraz teść inwalida, stanowią dodatkowe utrudnienie dla rodziny. Rodzina mieszka w 2 pokojach, które są w złym stanie. Do tego mieszkanie nie posiada łazienki. Pani Katarzyna jest w drugiej ciąży, co w tym momencie uniemożliwia podjęcie przez nią pracy. Gdzie jest facet tej Katarzyny?ma 2 letnie dziecko i jest w kolejnej ciąży(o ojcu dzieci nic nie jest napisane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśśka30-wysponsoruj jeszcze basen,kino-ci ludzie nie mają za grosz pokory-poza tym kto ma tyle dzieciaków(zaczyna w wieku 18 lat,a później co rok kolejne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Violetta (40l.) wraz z panem Krzysztofem (49l.) opiekują się trójką dzieci: Izą (20l.), Emilią (15l.) i Karolem (10l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny, jest przede wszystkim problem ze znalezieniem stałego zatrudnienia przez dorosłych członków rodziny oraz nadużywanie alkoholu przez pana Krzysztofa, który pomimo wielu terapii nadal zmaga się z uzależnieniem. Pani Violetta intensywnie poszukuje pracy, jednak brak wykształcenia i doświadczenia zawodowego znacznie jej to utrudnia. Pan Krzysztof pracuje jedynie dorywczo, przez co rodzinie nie wystarcza pieniędzy na podstawowe potrzeby. Dodatkowym zmartwieniem rodziny są nieplanowane ciąże Izy i Emilii. Ojcowie nienarodzonych jeszcze dzieci nie utrzymują z dziewczynami kontaktu, ani też nie wspierają ich finansowo. Rodzina objęta jest pomocą w postaci asystentury rodzinnej. Pięcio-, a już wkrótce siedmioosobowa rodzina mieszka w dwóch małych pokoikach. Mamuśka w wieku 15 lat?co za patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka30
Robwalka widać jesteś osoba, która pomagać nie chce. Więc nie pomagaj, a innym pozwól samym podejmować decyzje. Mnie nie razi to, że ktoś nie ma kuchenki, bo skoro są biedni to w pierwszej kolejności zaspokajają inne potrzeby. Są dobrzy ludzie, ktorzy sa w stanie pomoc, a to wklejanie ogloszen i nasmiewanie sie jest calkowicie niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka30
I fakt jest taki, że oni te dzieci mają już. Czasu nie cofnie się. Widać są mniej rozsądnymi ludźmi niż my, ale to nie znaczy, że trzeba odwracać się od nich w potrzebie i umoralniać. Już te dzieci mają, przecież się ich nie pozbędą. Dobrze, że istnieje coś takiego jak szlachetna paczka, a uwierz oni się nie wzbogaca na tych ubraniach i jakis zabawkach dla dzieci, żelazku czy innej rzeczy. Te ich potrzeby to kropla w morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×