Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Kilogram 200-złotówek to ja widzę tylko na przelewach firmowych :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
He, he🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
Max, czekamy na twoje tanie naturalne sposoby na odmlodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Co do aukcji to ja też tak myślałam i ona też .Prędzej by się diabła spodziewała niż kontroli z US:( Wiem że obliczyli jej jaki miała obrót (no wyszedł całkiem niezły bo ok 300-500 zł na mies.Nie były to rzeczy kupowane na handel ale po jej dzieciach .Miała przedstawić z tego co wiem dowodu zakupu tych rzeczy (ubrania,zabawki,rzeczy z domu i takie tam)i niestety ale nie miała i US dobrze towiedział -bo kto do cholery trzyma rachunki np.za śpiochy sprzed roku albo jak udowodnić że to prezent a jak prezent to już podatek trzeba płacić.Uwierzcie że mnie zatkało jak się dowiedziałam co oni jej zgotowali !!!! Nie wybroniła się w żaden sposób .Jak słyszy Allegro to ma trzęsawkę newową ,powiedzcie mi dlaczego US to robi ,wiedząc że to idzie dla dzieci i że to po dzieciach .To od tych paczek też POWINNO SIĘ PODATEK NA ZDROWY ROZUM PŁACIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
To jest kpina jakaś po prostu. Aż mnie zamurowało. Chyba jakiś świr w tym US się trafił albo komuś się naraziła kto miał znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
No i właśnie też jestem ciekaw jak Szlachetna Paczka sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Ja też a może jest tu ktos z US i nam odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
To ile jej dopieprzyli tej kary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
ja nie jestem z US ale wiem,że do 1000 zł rocznie można zarobić bez odprowadzenia podatku,powyżej to już trzeba działalnośc założyć jeśli chodzi o handel na allegro np.i płacić podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truscafkofa
A ja marzę o pracy. Takiej na etacie. Żeby już się nie martwić i nie kombinować jak przeżyć, żeby zapewnić godne życie dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tokpiny jakieś MAX proszę Cię ja już tu czytałam że znasz naturalne specyfiki na różne choroby.Niestety moja starsza sąsiadka ma Parkinsona " Ja czytałem że to pomaga na parkinsona:classic_cool:.Tu jest kuracja kompletna: http://www.youtube.com/watch?v=tY-HsoJ0gr0 :classic_cool:.Niestety co nieco kosztuje:O.Na pocieszenie napisze że to co tam opisali sam skrytykowałem za nadgorliwość w niektórych przypadkach:classic_cool:.Tu jest temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5033863 :classic_cool:.Bo tam opisywali na nowotwory złosliwe a do tej choroby nie trzeba 4 lewatyw dziennie:classic_cool:.Przypuszvczam też że można nieco taniej tą dietę zrobić:classic_cool:. A jeżeli chodzi o to jak sie odmłodzić to polecam głodówkę:classic_cool:.Pisali że odmładza i jaka cena-otake bonifikata 100%:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie polecam stosować węglan sodowy czy potasowy z nadtlenkiem wodoru:classic_cool:.Ja jak zacząłem to stosować to prawie nigdy ząbki mnie nie bolą:classic_cool:.A co do likwidacji próchnicy mam pewien projekt ale nie jest on oczywiście przebadany:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :). Sprawdzalam poczte nie doczekalam sie ani na e-maila od bogatego ani od Pani ktora chce sprzedac sloiczki z grzybami i sok malinowy :(. Poczekam jeszcze bo wciaz wierze e ktos sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia wie kto
ktoś sie odezwał , odpisz po prostu albo "spadaj" albo " ok " wystarczy odpisać jedno słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Dopiero tu zajrzałem bo byłem zajęty. Napiszę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogaty ok bardzo mi zalezy na te karmie dla kociakow ale szczegoly przez e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ta osoba co ma na sprzedaz soki malinowe grzybki i inne tu zajrzy prosze o kontakt. Chce kupic :) Trzeba dogadac cene etc. Owszem napisala jakas osoba z okolic Gdanska. Tej cche pomoc w inny sposob. Codiennie dostaje mnostwo e-maili w roznych sprawach wiec prosze o opisanie w mailu ( jesli chodzi o ten topik ) w jakiej sprawie sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia wie kto>>>>>>>> ???? nie bardzo kumam o co chodzi z Twoim postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia wie kto
mój mail nosi tytuł "cześć ..pewno mnie nie pamiętasz ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia wie kto
na taki mail napisałam karotka251@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia wie kto
ok ,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Justyna (27 l.) wraz z mężem, Panem Marcinem (30 l.), ma pięcioro dzieci, ale oczekują kolejnego dziecka, bo Pani Justyna jest w ciąży. Wiktoria (9 l.) i Kamil (8 l.) uczą się w szkole podstawowej, zaś Maciej (6 l.) i Nikola (4 l.) są jeszcze w przedszkolu. Najmłodszy Adaś (14 miesięcy) jest niepełnosprawny. Urodził się on jako wcześniak, u którego stwierdzono zanik mięśni. Pani Justyna na jego leczenie oraz rehabilitację przeznacza miesięcznie ok. 400 zł. Maciej, starszy syn, jest alergikiem; kupno lekarstw oraz systematyczne leczenie pochłaniają ok. 200 zł dochodów. Małżeństwo nie może podjąć pracy, ponieważ oprócz opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem zajmują się też niepełnosprawną mamą Pani Justyny. Pan Marcin stracił poprzednią pracę i nie może podjąć nowej, gdyż Pani Justyna nie jest w stanie opiekować się sama całą rodziną. Całkowity dochód rodziny wynosi 1370 zł i są to pieniądze, które otrzymują z zasiłków rodzinnych. Opłaty za mieszkanie wynoszą 920 zł. Oprócz opłat za mieszkanie oraz leczenie rodzina musi spłacić kredyt, który był zaciągnięty na remont. Wszystkie wydatki przekraczają domowy budżet. Poza produktami żywnościowymi Pani Justyna marzy o węglu, który jest niezbędny, by zapewnić ciepło w domu. Przysiegam! Ubezplodnic albo zapas prezerwatyw na 20 lat najmarniej :D Jaka odpowiedzialna osoba w takiej sytuacji ma tyle dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Agata (32 l.) i Pan Henryk (57 l.) wychowują sześcioro dzieci: Marcina (16 l.), Olgę (13 l.), Łukasza (13 l.), Olka (8 l.), Basię (8 l.) i Grzesia (3 l.). Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest wielodzietność oraz choroba męża (niewydolność żylna gr. 3 i tarczyca). Rodzice nie mogą znaleźć zatrudnienia z powodu braku miejsca pracy oraz braku przyznanego obywatelstwa dla Pana Henryka. Ośmioosobowa rodzina mieszka w trzypokojowym mieszkaniu, w którym w jednym pokoju znajduje się kuchnia, prysznic oraz miejsce do spania. Rodzina żyje na skraju ubóstwa. Instalacja cieplna jest w bardzo złym stanie, nie ma też ciepłej wody. Jest tak zimno, że członkowie rodziny chodzą w domu w kurtkach. Instalacja grzewcza jest zniszczona i nieszczelna. Łączny dochód rodziny to 2860 zł, z czego 654 zł wydawane jest na utrzymanie mieszkania. Na jednego członka rodziny przypada miesięcznie 270 zł. Rodzina najbardziej potrzebuje piecyka do ogrzewania, ponieważ w domu jest strasznie zimno. Pani Agacie bardzo zależy także na żywności. Kolejna patologi ona 30 lat on 60 :D 270 na osobe :) na skromne zycie wystarczy przeciez. Boze skad sie tacy ludzie biora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Brygida (39 l.) i Pan Stanisław (45 l.) wychowują czworo dzieci: Tomasza (21 l.), Grzegorza (16 l.), Marcina (9 l.) i Pawła (18 mies.). Jest to rodzina wielodzietna. Mają niskie dochody. Grzegorz jest w lekkim stopniu niepełnosprawny, a Paweł ma chorobę płuc i wymaga leczenia (130-200zł miesięcznie) w innej miejscowości. Najstarszy syn szuka pracy i opiekuje się braćmi w czasie gdy rodzice pracują. Sześcioosobowa rodzina mieszka w trzypokojowym mieszkaniu ogrzewanym piecami kaflowymi. Dochód rodziców z zasiłkami wynosi 2480 zł. Jednak po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania kwota spada do 1530 zł (255 zł na osobę) i ledwo wystarcza na opłaty, leki i żywność. Rodzina najbardziej potrzebuje: żywności, piecyka gazowego do ogrzewania wody i wózka spacerowego dla Pawełka. Szczegolnie Tomcia wychowywac trzeba :D Wyposażenie mieszkania: Inne: pościel, koc, poduszka, ręczniki, kołdra Inne potrzeby piecyk gazowy do podgrzewania wody, wózek spacerowy, węgiel Szczególne upominki: zabawki, perfumy Perfumy :D Ja mam ze sklepu po 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Jadwiga (38 l.) i Pan Sebastian (31 l.) wychowują 11-letnią córkę Darię. Przyczyną trudnej sytuacji rodziny są długi, które rodzina próbuje spłacać od 2 - 3 lat, ale również problem Pani Jadwigi ze znalezieniem pracy. Obowiązek utrzymania rodziny spoczywa na Panu Sebastianie. Ta trzyosobowa rodzina mieszka w małym i ciasnym jednopokojowym mieszkaniu z aneksem kuchennym. Na dochód rodziny składa się pensja Pana Sebastiana (ok. 1400 zł). Większość tej kwoty przeznaczana jest na utrzymanie mieszkania i spłatę zobowiązań komorniczych. Niewiele pozostaje na utrzymanie rodziny jest to 300 zł. na osobę. Rodzina potrzebuje ubrań dla Darii i podstawowych artykułów codziennego użytku, takich jak żywność czy środki czystości. Pomoce szkolne: Zeszyty, Bloki, Kredki, Farbki, Cyrkiel, Plastelina, Papier kolorowy, Nożyczki, Klej, Piórnik, Plecak, Przybory do pisania Inne: - Wyposażenie mieszkania: Inne: poduszka Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: - Inne potrzeby - Szczególne upominki: komputer dla córki Najważniejsze potrzeby: żywność, środki czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Klementyna (50 l.) zamieszkuje wspólnie z dwójką dzieci: Martyną (29 l.) i Pawłem (11 l.) w maleńkim mieszkanku. Rodzina ma jeden pokój z aneksem kuchennym. Rodzina znalazła się w trudnej sytuacji, gdy mąż Pani Klementyny, a ojciec Pawła zginął przed dziesięcioma laty w tragicznym wypadku. Ze względu na to, że nie miał stałego zatrudnienia Pawłowi nie przysługuje renta po ojcu. Trzyosobowa rodzina utrzymuje się ze skromnych wynagrodzeń pani Klementyny i pani Martyny. Obie Pani pracują jako sprzątaczki na umowę zlecenie, ich łączny dochód, razem z zasiłkiem rodzinnym na Pawła wynosi 1235 zł. Na jednego członka rodziny przypada ok. 400 zł. Często zdarza się, że nie wystarcza na zaspokojenie nawet najbardziej podstawowych potrzeb, takich jak zapewnienie ciepłego obiadu dla Pawła. Pani Klementyna bardzo cierpi z tego powodu, niezmiernie troszczy się o syna i chciałaby dla niego jak najlepiej. Wśród najważniejszych potrzeb Pani Klementyna wskazuje na żywność, bo jej najczęściej brakuje. Wyposażenie mieszkania: Lodówka Inne: łóżko (1-osobowe)- jeden z członków rodziny śpi na podłodze, Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: Lodówka może być używana, jest potrzebna, bo poprzednia się zepsuła. Otwieracz do puszek. Szczególne upominki: Scrabble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Pani Ilona (43 l.) od rozwodu z mężem samotnie wychowuje trójkę dzieci: Kaję (11 l.) Sebastiana (12 l.) i Magdę (19 l.). Najstarsza córka Magda od półtora roku jest szczęśliwą mamą małej Wiktorii (1,5 l.). Trudna sytuacja rodziny zaczęła się 6 lat temu po rozwodzie p. Ilony z mężem. Ze względu na małe dzieci p. Ilona nie mogła podjąć pracy zarobkowej. Obecnie dochód rodziny pochodzi z zasiłków i wynosi 770 zł, co na jednego członka rodziny wynosi tylko 154 zł. Pani Ilona chcąc utrzymać dzieci, zrezygnowała z płacenia czynszu za mieszkanie (600 zł). W celu polepszenia sytuacji rodziny obydwie kobiety aktywnie poszukują pracy. Jednak ze względu na konieczność sprawowania opieki nad małymi dziećmi, tylko jedna z Pań będzie mogła pracować. Rodzina mieszka w starej kamienicy ogrzewanej piecem kaflowym. Miesiące stają się coraz zimniejsze, dlatego pani Ilona prosi o ciepłe ubrania dla dzieci. Przydałyby się też pieluszki dla wnuczki. Rodzina będzie również bardzo wdzięczna za żywność. Kur.wa w wieku 17 lat musiala zaciazyc!! :0O. A gdzie tatus dziecka?? Pomoce szkolne: Zeszyty, Kredki, Plecak, Przybory do pisania Wyposażenie mieszkania: Brakujące sprząty gospodarstwa domowego: łóżko Szczególne upominki: gitara dla Kai - dziewczynka marzy o tym, by na niej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×