Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy sie smiac czy nie

SZLACHTNA PACZKA! Widzieliscie juz nowe zgloszenia?

Polecane posty

Gość ssylvja
ROZESŁAŁĄM JUŻ ODPOWIEDZI NA OGŁOSZENIA I ZERO ODZEWU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kur,wa mac sama nie mam jak pisalam wielokrotnie Niech choc jedna bab prtzyjdzie i mieszkanie na swieta mi posprzata bo mam problemy z kregosplupem za godzine daje 15 zl plus okna pkastiki DWA tylko niech bedzie na blysk a nie za przeproszeniem na je.b.al pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Ja troche handluje ksiazkami uzywanymi na allegro. Ale tez nie polecam, to są grosze chyba ze ktos to robi na jakąś hurtową skalę. Co do bizuterii... Mozna sprzedawac jak juz jestes tam znany i masz klientow stalych albo ludzie sobie Ciebie polecają. Jak masz plastikowe kolczyki jakich miliard na allegro - raczej nie wroze sukcesu. A innych raczej na poczatku nikt nie bedzie mial bo nie ma kasy zeby zainwestowac w materiały itd. I koło się zamyka. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Kacia ja do Ciebie przyjde :P kaska sie zawsze przyda. Pani od szydelka - zrob cos niebanalnego. Nie wiem co. Fajny szalik, ale troche juz pozno. Fajny stroj na chrzciny. Zrob dobre fotki. Zaloz bloga. Poszukaj po innych stronkach niz Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
TAK JA WŁAŚNIE JESTEM DOBRA W PISANIU TEKSTÓW,ROZESŁAŁAM CV GDZIE SIĘ DAŁO I CISZA więc gdzie można jeszcze znaleźć taką pracę? i nie narzekam,to nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty samotny
Proponowałbym jakieś mega wyroby rękodzielnicze dla dzieci, to zawsze jest potrzebne, np. kapciuszki czy czapeczki, poza tym zamożni ludzie czasem kupią żeby docenić czyjś wysiłek bo domyślają się, że ktoś w ten sposób zarabia na życie i chcą poprzeć taką ambitną osobę. A ludzie zarabiają nawet na zakwasie chlebowym i sam kupiłem kiedyś... ba, sprzedają nawet przetwory domowe w słoikach, pieką ciasta, mięsa, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ssylvia ok przyjdz serio pisze ale nie im sie nir chce bo cos bo tamto kurcze to powinni media naglosnic ja po rozmowie z pseudo wolontariuszem wciaz dochodze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbuję już wszystkiego, ale niedawno był taki czas, ze w kieszeni zero, zwróciłam się o pomoc i otrzymałam, zrobiłam to raz, pomogły mi trzy rodziny i bardzo jestem im wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
No że zrobić się da to ja wiem :D Robiłam różne tego typu rzeczy swego czasu, ale nie udało mi się przebić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
a gdzie mieszkasz?mogę umyć ci okna,tylko czy na podróż zarobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bogatego samotnego. nie chcesz kupić dzemu malinowego, albo soku, 100% z malin, dzemu z czarnej pożeczki, albo kórek marynowanych, mam jeszcze do sprzedania, sama robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Serio, gdybys byla z mojego miasta i z bliska to bym przyszla :) bo jesli chodzi o odlegle rejony to nie mam sieciowki. Skad jestes? Z tym, ze ja bylam w tragicznej sytuacji 4 dni temu, ale juz od 10 kombinuje jak moge i troche zarobilam, wiec dam rade :) a wiem, ze i Tobie sie nie przelewa. Chyba ze naprawde nie mozesz tych okien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Iwona, powiedz znajomym z pracy, zeby przekazali, ze maja taka kolezanke, ktora sama robi typowo swiateczne przetwory - takie zdrowe dzemy itp :) mozna je ladnie opakowac, gora sloika w kawalek lnu i wyglada to de lux ;-) Kombinuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jaki jestes region jesli daleko oplacam podroz daje nocleg i pieniazki za sprzatnie i paczke ( konserwy kawa cukier herbata kielbasa srodki chemiii gospodarczej srodki czystosci ) pisze serio moj mail jest podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylvja
ja wystawiłam na allegro już dawno co się dało ,też trochę zarobiłam.....ale różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuję nigdzie, robię sama na szydełku i zakładam na słoiczki taką tam robótkę robioną własnoręcznie, wygląda to super z chęcią sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokpiny jakieś
Musiałam wrócić do domu na trochę zrobić obiad na jutro dla dzieci.Wróciłam spowrotem do koleżanki wykąpać i uśpić jej córę bo wraca po 23 z pracy .Pisałam juz o sobie że ja też powinnam się zgłosić do tej paczki ale normalnie nie mogłbym no nie mogła !!!! Chyba że moje dzieci by głodowały bo nie mogłabym pracować .Moi drodzy jak się chce to się pracę znajdzie .choćby na jakiś czas "na czarno" .Moja koleżanka jeździ do Torunia do pracy z Ciechocinka Pks-em a potem rowerem który ma przypięty przy dworcu wraca 5 km.do domu,zima nie zima,deszcz,nie deszcz .W Ciechocinku nie mogła pracy dostać ,znalazła w Toruniu w sklepie .Zarabia 1200 zł na dojazdy wydaje 200-220 zł miesięcznie .Wyjeżdża do pracy ciemnym rankiem a wraca późną nocą na koniec miasta czytaj CIEMNEGO ZADUPIA !!!!!Na zmianę zajmujemy się swoimi dziećmi bo o opiekunce można pomażyć a jednak dajemy radę !!!!!Powiem wam jedno i ja i ona widzimy dziesiątki meneli kwękających i młodych wystających od 5-tej rano przed sklepem mróz,ulewa,gradobicie nic im nie przeszkadza !!!!!!!!!!Ale jak sasiad szukał faceta który by mu pomógł przy budowie domu (noszenie cegieł,porządki itp)to go wyśmiali mimo że dawał 50 zł za 6 godz pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co oni mają pracować ,pytam się po co jak tu wyżebrają 20 gr,tam złotówkę na piwsko i faje jest a rodziny mają w dupie.Kobietom też nie chce się iść do pracy ,w biedronce 2 mies szukali ekspedientki za 1300 zł !!!!Sama bym poszła ale już mam sprawdzoną pracę i na dodatek obiecali podwyżkę od stycznia .Te kobiety siedzą często,gęsto i jojczą z czego będą żyć ,paląc papierosa za papierosem i siedząc cały dzień na ławce (często z piwem !)Nie wolno nam wydaje mi się pomagać takim osobom ,bo one nigdy żadnej pracy nie podejmą "bo dostaną "skądś tam .Jak będziemy tak uczyć to ich dzieci będą takie same !!! Dziwi mnie tylko że te dzieciaki czasem mają takie ciuchy i telefony że niektórych normalnie pracujących nie było by stać na połowę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KACIAA ja jestem z okolic Gdańska z przyjemnością bym skorzystała z Twojej oferty, czy daleko jest do Ciebie z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
No i widzicie, tak wyglada weryfikacja ;) Jesli komus zalezy, to sie zgodzi na prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dniowka 7-8 godz 80 zl z wszystkim sobotami miesiecznie 2 kola da sie ???? da sie trzeba chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
kacia, chcesz uzywany depilator?? mam jeszcze prostownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko spoko i ogólnie macie
Śląsk. Po studiach. Wysłane SETKI CV - wszedzie. Sklepy, nie sklepy, biura, wszystko. Łażenie i pytanie wszedzie. I pracuję za 7 stów. Wszystko się we mnie przewraca jak slyszę że "jak się chce to się pracę znajdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Ta dniowka to u Ciebie? :D bo moze zmienie prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pokryjesz koszt podróży do siebie i z powrotem i zapłacisz tak jak piszesz to z miłą chęcią przyjadę do Ciebie posprzątać. Mój email lolkajan@interia.pl, a Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
wlasnie doczytalam, ze daleko ode mnie mieszkasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ssylvja
Wszystko spoko - widzisz znalazles/as. Gdybys tych 700 nie mial/a byloby gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze w ch.. ciezko a zarobki marne nie o to chodzi tylko oCHECI MOTYWACJE GOTOWOSC DO PRACY a nie jojczenie i kweczenie i zebractwo naciaganie na to sa paragrafy do jasnej cholery za wyludzanie jest kryminal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×